انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com

ایده هایی برای طراحی دیوار پشت تلویزیون

 • توسط هیات تحریریه nStudioz
 • 774 بازدید

بسیاری از مردم برای طراحی دیوار پشت تلویزیون دچار سردرگمی می شوند ، بخصوص هنگامیکه این دیوار نقطه ی عطفی برای طراحی سایر دیوار های خانه باشد. پیشتر در یکی از مطالب سایت اصول اولیه ی طراحی دیوار پشت تلویزیون را بیان کرده ایم و پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کنید، اما اگر به دنبال ایده هایی جالب و مناسب برای طراحی این دیوار هستید و می خواهید فضای تلویزیون اتاق پذیرایی یا نشیمن منزلتان را دگرگون کنید، در این مطلب با ما همراه باشید چرا که در ادامه چند پیشنهاد برای طراحی اطراف تلویزیون  منزل به شما ارائه می دهیم.

استفاده از سنگ های آنتیک در پشت دیوار تلویزیون طراحی منحصر به فردی ایجاد میکند. چنانچه نمیخواهید این دیوار با متریال سنگ آنتیک بیش از اندازه جلب توجه کنند، می توانید سنگ را به رنگی نزدیک به سایر دیوار ها انتخاب کنید. در تکمیل این ایده در نظر داشته باشید که به کاربردن نورهای مخفی به هایلایت شدن بافت سنگ ها کمک میکند و به این ترتیب بُعد سنگ ها بیشتر به چشم می آید.

طراحی دیوار پشت تلویزیون

طبقه هایی با طول زیاد، جایگزین مناسب میز تلویزیون های قدیمی هستند و ایده ای ساده اما کاربردی برای اتاق تلویزیون شما می باشند.

مشاوره ی طراحی دیوار پشت تلویزیون

ساخت و نصب کمد و طبقه های دیواری متناسب با فضای مورد نیاز شما بر روی دیوار تلویزیون نیز راه حل دیگری برای طراحی اطراف تلویزیون می باشد.

مشاوره ی طراحی نشیمن مدرن

ساخت پنل چوبی : این دیوار ها همانند دیوار شومینه علاوه بر ایجاد نقطه کانونی در نشیمن و پذیرایی می توانند بسیار کاربردی نیز باشند برای مثال همانطور که در تصویر زیر می بینید، طراحی خاص این دیوار پشت تلویزیون، این قسمت را از سایر نقاط خانه جدا کرده و طبقه ها محل مناسبی برای قرار دادن سایر وسایل الکترونیکی ایجاد کرده اند.

مشاوره چیدمان و طراحی منزل

استفاده از پارتیشن : شاید نخواهید تلویزیون خود را بر روی دیوار های موجود در فضای نشیمن نصب کنید، در این صورت می توانید از دیوارهای کاذب یا جدا کننده استفاده کنید همانطور که در تصویر میبینید با استفاده از قفسه های چوبی و لوله استیل که از سقف تا زمین کشیده شده اند دیواری ساخته شده و فضای لازم برای قرار گیری تلویزیون ایجاد شده است.در این خصوص پیشنهاد میکنیم یکی از مطالب سایت که در آن ایده هایی برای پارتیشن و جداکننده های فضای منزل را معرفی کرده ایم مطالعه کنید.

نشیمن با مبل سفید و فرش مشکی کفپوش پارکت

نصب باکس : در اطراف تلویزیون باکس و قفسه نصب کنید. در تصویر زیر از باکس های استیل استفاده شده که محل مناسبی برای قرار دادن کتاب ، دی وی دی ها و سایر وسایل دکوراتیو می باشد.

مشاوره ی دکوراسیون خانه

ترکیب طبقه ها در ابعاد مختلف در کنار کمد های کوچک یا کشو، طرحی زیبا ایجاد میکند. در تصویر زیر، نصب بلندگو ها در اطراف تلویزیون و همچنین ترکیب دیوار شومینه و دیوار تلویزیون جلوه ای زیبا در این خانه ایجاد کرده است.

دیزاین قفسه و شلف برای تلویزیون

استفاده از طبقه به عنوان قاب سایر اجزا : تلویزیون دیواری می تواند محوری برای سایر اجزای دیوار باشد. در این تصویر تلویزیون در مرکز نصب شده و دیوار طراحی بسیار ساده ای دارد که شامل شلفی با طول زیاد در بالای تلویزیون است که سایر عناصر را به زیبایی قاب کرده است و ترکیب رنگ زیبایی دارد.

دیزاین اتاق نشیمن و دیوار پشت تلوزیون

نصب تابلو و قاب عکس : تلویزیون را با استفاده از طبقه ها و لوازم دکوری دیوار محصور کنید. استفاده از قاب عکس ها در ابعاد مختلف که در ارتفاعات متفاوت به صورت نامتقارن نصب شده اند جلوه ی زیبایی در یک نشیمن مدرن ایجاد می کنند.

مشاوره ی ذیزاین اتاق نشیمن برای دیوار تلویزیون

طرح مینیمال : اگر به طراحی مینیمال علاقه دارید، این ایده برای شماست. طبقه ای با طول زیاد و عرض نسبتا کم به صورت افقی روی دیوار نصب شده و توسط قفسه ای پهن که به حالت عمودی روی دیوار قرار گرفته است تکمیل می شود. تلویزیون هم نسبت به محور تقارن اندکی به سمت راست مایل شده و در نهایت ترکیبی مینیمال و جذاب ایجاد کرده است.

طراحی قفسه و میز تلویزیون

از ترکیب رنگ های جذاب برای قفسه های اطراف تلویزیون استفاده کنید. ترکیب رنگ طوسی و زرد قفسه های تصویر زیر کنتراستی جذاب ایجاد کرده و عناصر به زیبایی در کنار هم قرار گرفته اند.

طراحی دیوار پشت تلویزیون

تخته های چوبی سراسری : ارتباط و انسجام امری مهم در طراحی می باشد، استفاده از تخته های چوبی نازک با شلف های بیرون زده از آنها ، دکوری منحصر به فرد ایجاد می کند و ایده خوبی برای تلویزیون دیواری می باشد.

مشاوره دکوراسیون منزل

پنل های رنگی : اگر دوست دارید رنگی چشم نواز و خیره کننده به منزل اضافه کنید ، رنگ آمیزی پنل پشت تلویزیون کافی می باشد. در تصویر زیر رنگ بنفش کنتراستی زیبا با قفسه سفید زیر تلویزیون ایجاد کرده است و باعث شده این قسمت اتاق به سادگی از سایر قسمت ها مجزا شود. البته نمی توان نقش طبقه های زیر تلویزیون در بعد دادن به این دیوار و عناصر دکوراتیو روی طبقه ها در کامل به نظر رسیدن این دیوار را فراموش کرد.

مشاوره طراحی نشیمن بنفش و سفید

جاسازی تلویزیون در داخل دیوار به گونه ای که تلویزیون و دیوار در یک سطح قرار بگیرند یکی دیگر از راهکار های طراحی دیوار پشت تلویزیون می باشد، راهکاری که البته انعطاف پذیری کمتری دارد و هزینه ی اجرای آن نیز شاید بالا باشد، اگر مالک خانه نیستید این حالت را به شما پیشنهاد نمی کنیم، اما اگر در حال ساخت خانه ای لوکس و متفاوت می باشید، پیشنهاد می کنیم به این روش طراحی نیز فکر کنید.

نصب تلویزیون تو کار

ترکیب سیاه و سفید همیشه جذاب است . در تصویر زیر ، دیوار پس زمینه مشکی است  شلف های سفید و قفسه های کابینتی بدون پایه به دیوار نصب شده اند و تلویزیون نیز در وسط قرار گرفته است. ایده ای نسبتا کم هزینه و کم ریسک که نظر علاقه مندان به سبک های ساده را به خود جلب می کند.

مشاوره آنلاین معماری در طراحی نشیمن

هماهنگی پنل تلویزیون با مبلمان : پنل پشت تلویزیون می تواند تکمیل کننده دکوراسیون  پذیرایی منزل شما باشد،  بنابراین آن را با مبلمان و سایر لوازم خود هماهنگ کنید. استفاده از لوازم دکوری با رنگ خنثی در اطراف پنل را فراموش نکنید. در تصویر زیر رنگ این پنل با پارچه ی مبل ها هماهنگ است و این  هماهنگی پویایی مناسبی در اتاق ایجاد کرده، به این صورت که مبل ها خطوطی افقی در فضا ایجاد کرده اند و صفحه ی چوبی همان رنگ را در راستایی عمودی به فضا افزوده است.

مشاوره ی آنلاین معماری

نورپردازی پنل تلویزیون : در تصویر زیر مشاهده می کنید که تلویزیون داخل پنل دیوار قرار گرفته و نور پردازی جلوه ای زیبا به کل طرح بخشیده است. علاوه بر این ها طبقه ی ساده ی زیر این قاب باعث شده دیوار خام به نظر نرسد و طرح کلی پختگی مناسبی داشته باشد. البته در نظر داشته باشید که چنین فضایی هنوز کامل نیست و استفاده از عناصر دکوراتیوی هرچند کوچک و ساده روی طبقه ی زیر تلویزیون می تواند پویایی و جذابیت بیشتری به اتاق ببخشد. مخصوصا اگر این عناصر دکوراتیو به رنگ گلدان های تزیینی سمت راست تصویر باشند.

طراحی دیوار پشت تلویزیون با پنل تو کار

 امیدواریم که از این ایده های طراحی دیوار پشت تلویزیون استفاده کرده باشید و مسائلی که به آن ها پرداخته ایم برایتان مفید بوده باشد.در صورتی که احساس می کنید همچنان سوالی دارید و این ایده ها پاسخگوی فضای منزل شما نیست و لازم است به طور اختصاصی به سوالتان پاسخ داده شود، آن را از طریق بخش مشاوره دکوراسیون با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.


منبع: www.homedit.com

 


 

Most Popular Salesforce ADM-201 Practise Questions For Sale

He routinely went to the weaving factory to ask about the The Salesforce.com Certified Administrator ADM-201 production schedule of the Salesforce ADM-201 Practise Questions day. ADM-201 Practise Questions I only Administration Essentials for New Admins used three noon to Salesforce ADM-201 Practise Questions learn embroidery. Gong sighed and said It seems that we underestimated the ability of Shang Yi. This is Salesforce ADM-201 Practise Questions the first time ADM-201 Practise Questions the whole family has been eating together for a long time. Hey Telephone, I want to be at bedside for you.

Not only the huge ceremonial did not, even the official, the dragon umbrella also needless. Until then, Tseng Kuo fan believed that the old Salesforce ADM-201 Practise Questions man who donated his book was indeed a high ranking official outside the party Zeng Guofan finally like this Administration Essentials for New Admins private secret. Hongxiang and the ministry officials both quit.Sheng Bao soon walked in.Victory to see Zeng Guofan, the first thump fell to Salesforce ADM-201 Practise Questions his knees, while kowtow while pulling an envelope from his sleeve, his hands over his head Minions thanked adults. I am now a four product title, blue car sedan with four bearers enough, why use the car sedan, with the sedan it There Li Bao and Liu Heng on the line As a ADM-201 Practise Questions result, how much can squeeze a few pieces of paper money, The Salesforce.com Certified Administrator ADM-201 is not it better Tang Xuan hesitated and said Adults, Tang Xuan said the words are not listening, these people follow you old, can you earn a couple of dollars ah Full capital to ask, which minister s bearer s commission for one year is not four Twelve silver ah But our family, four bearers a Salesforce ADM-201 Practise Questions year before fifty two, give you more than you can not get ah You are promoted, down, we http://www.examscert.com/ADM-201.html are unwilling to leave, we respect your old Man Adult Yeah, you Salesforce ADM-201 Practise Questions do not dare to Tang Xuan it Some of the impatient tone obviously.

Jia Cheng soul resuscitation, and said that we only receive five corners, but also to change the name, called the tea fee, disposable plastic cups, a little tea, boil water briquette overhead, Administration Essentials for New Admins are playing in it, up to a dime cost, make a profit We dry, they numb, we are also numb, when an industry to engage Salesforce ADM-201 Practise Questions in. Female boss eighth day triumphant from the trumpets, the old hate Salesforce ADM-201 Practise Questions did not eliminate, add new revenge, she bought a large hanging firecrackers crackling a quarter of an hour, is to disperse the bad luck is also an official declaration of war to Jia Cheng. Her weak buttocks sitting on ADM-201 Practise Questions the ground helpless cry, attracted a large crowd of onlookers, at this moment she does not need after care, sympathy and advice, The Salesforce.com Certified Administrator ADM-201 passers by twittering, she turned a deaf ear, straight to the deep The black hole measured falling, falling, gradually without any perception. She has no Salesforce ADM-201 Practise Questions hands.Besides, after the business was done, I had several good hand holders waiting for me, and I will take care of you again. Even ashes do not claim, parents and hometown unwilling to accept, refused to give them a place to die, they only die.

2 دیدگاه در “ایده هایی برای طراحی دیوار پشت تلویزیون”

 1. با سلام لطفا بفرمایید برای جدا کردن یک بخش از فضای سالن و تبدیل آن به یک اطاق خواب از چه روشها و متریالی می شود استفاده کرد که درفضای سالن زیبا به نظر برسد و درضمن درصورت امکان بشود از آن به عنوان یک کمد یا کشو هایی استفاده کرد . با تشکر

  1. با سلام خدمت جناب طهماسبی گرامی
   از پیوستن شما به مخاطبین انستودیوز بسیار خرسندیم.
   برای پاسخگویی به سوال شما به اطلاعات دقیق تر و کامل تری احتیاج داریم؛ از جمله اینکه می خواهید فضای مورد نظرتان کاملا جدا شود یا صرفا دید به فضا محدود شود.
   برای جداسازی فضا به طور کامل، می توانید از دیواره های کناف که اصطلاحا به آن ها درای وال “dry wall” گفته می شود، استفاده کنید. این نوع دیوارها در نهایت ظاهری شبیه به دیوارهای گچی دارند و با انواع رنگ ها پوشیده می شوند و با سطح دیوارهای دیگر کاملا هماهنگ می شود. برای آشنایی بیشتر با این دیوارها و انواع دیگر دیوار ثابت پیشنهاد می کنیم مشاوره شماره 1 را مطالعه کنید.

    مشاوره شماره 1

    

   یکی دیگر از روش های جدا سازی می تواند دیوارهای متحرک باشد که درمشاوره شماره 2 به این موضوع پرداخته ایم. دیوارهای متحرک به شما این امکان را می دهند که در مواقع مورد نیاز مجددا دو فضا را در هم ادغام کنید.

   مشاوره شماره 2

    

   اما اگر جداسازی کامل اتاق خواب مد نظرتان نیست، ایده های متفاوتی برای تفکیک فضاها بدون استفاده از دیوار وجود دارد که برخی از آن ها را در تصاویر زیر مشاهده می کنید. این جدا کننده ها(که می توانید آن ها را با طرح دلخواهتان سفارش دهید) قابلیت تبدیل شدن به کمد و قفسه برای نگهداری وسایل را نیز دارند.
   پارتیشن جدا کننده فضاهای منزل با کمد
   امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما راهگشا باشد. در صورتی که پاسخ کامل تری احتیاج دارید، پیشنهاد می کنیم سوال خود را به همراه اطلاعات تکمیلی از قبیل تصویر فضای مورد نظرتان، نقشه ی حدودی فضا(در صورت امکان) و انتظاراتتان از فضا، در بخش مشاوره سایت مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن