منظور از خدمات معماری آنلاین چیست؟

مشاوره ی معماری آنلاین به این معناست که مشتریان می توانند بدون حضور در دفاتر معماری، تنها از طریق وبسایت و با پر کردن فرمی دقیق و گویا، مساله ای که با آن روبرو هستند را بیان کنند و متخصصین معماری با بررسی مساله ی طرح شده، در زمانی مناسب و با دریافت هزینه ای منطقی پیشنهاداتی کاربردی را در قالب تصاویر، مدل های سه بعدی، نقشه های دو بعدی، مودبرد یا تماس تلفنی به مشتریان ارائه کنند.

ظاهرا تا پیش از شروع فعالیت انستودیوز (اسفندماه 93) این نوع مشاوره به صورت تخصصی و حرفه ای در ایران ارائه نشده است، اما سایت های بین المللی بسیاری در این حرفه فعالند و این نوع مشاوره را E-decorating یا E-design می نامند. لازم به ذکر است که طی یک سال و نیم اخیر چند سایت های داخلی نیز به این عرصه وارد شده اند.

مشاوره های رایگان طی چه مدتی پاسخ داده می شوند؟

پاسخ مشاوره ها به صورت میانگین در زمانی بین 24 الی 72 ساعت در صفحه ی مشاوره ی سایت ارائه خواهد شد، لازم به ذکر است در مواردی ممکن است پاسخگویی مشاوره بیش از این زمان ببرد.

*پیش از مطرح کردن سوالاتتان پیشنهاد میکنیم حتما صفحه ی راهنمای پرسیدن سؤال را مطالعه کنید.

به چه علت شما مشاوره های رایگان ارائه می کنید؟

از نظر ما زیستن در فضایی زیبا و ایده آل حق تمام مردم است و تخصص معماری نباید مختص قشر خاصی از جامعه باشد. به همین دلیل بخش مشاوره رایگان را راه اندازی کرده ایم و تا زمانی که توان داشته باشیم آن را حفظ خواهیم کرد تا هر فرد فارسی زبانی در هرکجای دنیا با هر سطح بودجه ای بتواند از دانش و تخصص معماری بهره مند شود.

این بخش خدمات ما با استقبال خوبی روبرو شده و می توان گفت انستودیوز تنها وبسایت ایرانی است که توانسته به این حجم از مخاطب به صورت رایگان مشاوره ارائه کند.

منظور از مشاوره ی حرفه ای چیست؟

تجربه های ما طی بیش از 900 مشاوره نشان داد که گاهی لازم است تغییراتی در دکوراسیون منزل افراد ایجاد شود، این تغییرات فراتر از توصیه هایی تخصصی هستند و البته در حد طراحی هم نیستند. مشاوره حرفه ای، مشاوره ای است با هزینه ای مناسب که به مخاطب کمک می کند به راحتی منزل خود را چیدمان کند یا رنگبندی مناسب وسایل خود را انتخاب نماید. این مشاوره هزینه های سنگین مدلسازی سه بعدی و … را ندارد و در مدت بسیار کوتاه تری نیز انجام می شود.

مشاوره حرفه ای رنگ چه اطلاعاتی به من ارائه می کند؟

در این مشاوره بر اساس مکالمات صورت گرفته با شما و خواسته هایتان رنگبندی هایی به همراه مبلمان پیشنهادی ای که می توانید خریداری نمایید به شما در قالب مودبرد یا استایل برد های طراحی شده ارائه می گردد. در تصویر زیر دو نمونه از این مودبرد ها قابل مشاهده هستند.

مودبرد و استایل برد طراحی داخلی

مودبرد های پیشنهادی در مشاوره حرفه ای رنگ

شما می توانید اطلاعات بیشتر در این خصوص را در صفحه ی معرفی مشاوره حرفه ای مطالعه نمایید و از این لینک به مشاوره رنگ منزل دسترسی پیدا کنید.

مشاوره ی حرفه ای چیدمان چه کمکی به من می کند؟

در این مشاوره پس از کسب اطلاعات اولیه از شما نقشه ی فضا ترسیم شده و بر اساس خواسته ی شما مبلمان مد نظرتان روی نقشه چیدمان خواهند شد و 3 حالت ایده آل به صورت اولویت بندی شده به شما ارائه خواهد گردید.

طراحی داخلی منزل و چیدمان

دو نمونه نقشه چیدمان شده

شما می توانید اطلاعات بیشتر در این خصوص را در صفحه ی معرفی مشاوره حرفه ای مطالعه نمایید و از این لینک به مشاوره حرفه ای چیدمان دسترسی پیدا کنید.

چه مدت طول می کشد تا درخواست های طراحی پاسخ داده شوند؟

زمان پاسخ گویی با توجه به فرمی که شما پر کرده اید تعیین می شود، به طور کلی در صورتی که پروژه تان به تماس تلفنی احتیاج داشته باشد 24 تا 48 ساعت پس از ثبت مشاوره، تماس تلفنی صورت می گیرد و نهایتا پس از  7 الی 10 روز کاری پاسخ شما ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که انستودیوز در روزهای تعـطیل رسمی تعطیل است و زمان ذکر شده شامل ایام تعطیل نمی شود.

اطلاعات دقیقتر در این مورد را در این بخش مشاهده کنید.

شرایط پرداخت هزینه ها به چه صورت است؟

هزینه ی مشاوره و طراحی با توجه به پروژه ی مد نظرتان تعیین می شود و حدود آن در صفحه ی لیست قیمت ها آمده است. در مشاوره های حرفه ای، به سبب تعدد درخواست ها لازم است حتما پس از تکمیل فرم هزینه را پرداخت نمایید تا رسیدگی پروژه تان شروع شود.

پرداخت ها تنها به صورت آنلاین صورت می گیرد و در شرایط خاص، در صورت عدم رضایت مشتری پس از بازبینی ها، 40 درصد هزینه ی پرداختی قابل بازگشت خواهد بود.(با توجه به زمان صرف شده توسط کارشناسان سایت،  امکان بازگشت کامل هزینه ها وجود ندارد.)

هزینه های خدمات طراحی انستودیوز به چه صورت است؟

در جدول زیر می توانید هزینه ها را مشاهده کنید.

 

مشاوره حرفه ای چیدمان
قیمت(تومان)زمان تحویلجزییات
125,000 4 الی 6 روز کاری ارائه پلان چیدمان با جزییات
 مشخص کردن محل جزییات مورد نظر شما
 پشتیبانی تلفنی و تلگرامی
 ارائه ی ایده برای فضاهای خاص

 

مشاوره ی حرفه ای رنگ
قیمت(تومان)زمان تحویلجزییات
125,0004 الی 6 روز کاری ارائه ی پالت های رنگی متفاوت و کاربردی
 پشتیبانی تلفنی و تلگرامی
 بیان روش های استفاده از رنگ
 ارائه ی گزینه های مناسب کاغذ دیواری و…
 مشاوره حرفه ای رنگ

 

مشاوره ی حرفه ای رنگ و چیدمان
قیمت(تومان)زمان تحویلجزییات
250,0006 الی 8 روز کاریارائه پلان چیدمان با جزییات
 مشخص کردن محل جزییات مورد نظر شما
 پشتیبانی تلفنی و تلگرامی
 ارائه ی پالت های رنگی متفاوت و کاربردی
 بیان روش های استفاده از رنگ
 ارائه ی گزینه های مناسب کاغذ دیواری و…

 

بازبینی و اصلاح پلان یا نقشه
شمارهمساحت پروژهقیمت(تومان)زمان تحویلجزییات
1زیر 75 متر 180.000 5 الی 7 روز کاری
275 تا 100 متر210.000 5الی 7 روز کاری
3100 تا 150 متر250.000 6 الی 8 روز کاری –
 4150 تا 200 متر300.0007 الی 10 روز کاری
 5200 تا 250 متر350.0007 الی 10 روز کاری
 6250 تا 300متر400.0007 الی 10 روز کاری