آشنایی با انستودیوز

وبسایت انستودیوز(شرکت بانی چیدمان در خانه طبرستان) به عنوان اولین ارائه دهنده ی خدمات معماری به صورت آنلاین در ایران فعالیت خود را از اسفند ماه 1393 آغاز کرده است و تا کنون به بیش از 1300 خانواده ایرانی خدمات ارائه کرده است.

هدف ما:

 هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند تا با ارائه خدمات طراحی معماری تخصصی به صورت اینترنتی و تلفنی دسترسی تمامی اقشار جامعه به نظرات کارشناسان معماری را در قالب مشاوره ی دکوراسیون و خدمات طراحی معماری فراهم نماید.

 

خدمات  آنلاین دکوراسیون و معماری چیست؟

در خدمات آنلاین طراحی و دکوراسیون، مشتریان می توانند با پر کردن فرمی دقیق و گویا، مسئله ای که با آن روبرو هستند را بیان کنند و متخصصین دکوراسیون و معماری با بررسی مسئله، در زمانی مناسب و با دریافت هزینه ای منطقی پیشنهاداتی کاربردی را در قالب تصاویر، مدل های سه بعدی، نقشه های دو بعدی یا تماس تلفنی به مشتریان ارائه می کنند.

ظاهرا تا پیش از سال 1393 این نوع مشاوره به صورت تخصصی و حرفه ای در ایران ارائه نشده است، اما خارج از ایران سایت های بسیاری در این حرفه فعال هستد و این نوع مشاوره را E-decorating یا E-design می نامند.

برای زیباتر کردن فضای زندگی تان در کنار شماییم

خدمات انستودیوز

خدمات طراحی

ارائه انواع طراحی دو بعدی و سه بعدی در زمانی مناسب

مشاوره حرفه ای

ارائه 3 چیدمان یا 3 رنگبندی کامل در کمتر از 5 روز

مشاوره تلفنی

پاسخگویی مسائل مشتریان طی تماس تلفنی

مشاوره نوشتاری

پاسخگویی پرسش های کوتاهی با هزینه ای اندک

برای دریافت محتواهای مفید مرتبط با دکوراسیون

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید