اولین ارائه دهنده خدمات معماری به صورت آنلاین کشور

آشنایی با انستودیوز

وبسایت انستودیوز به عنوان اولین ارائه دهنده ی خدمات معماری به صورت آنلاین کشور فعالیت خود را از اسفند ماه 1393 آغاز کرده است و تا کنون به بیش از 1300 خانواده ایرانی خدمات ارائه کرده است.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بانی چیدمان در خانه می باشد. هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و روزآمد و ارائه خدمات مشاوره معماری آنلاین این مساله را ممکن سازد .

خواسته اصلی انستودیوز این است تا با ارائه خدمات طراحی معماری تخصصی به صورت اینترنتی و تلفنی دسترسی تمامی اقشار جامعه به نظرات کارشناسان معماری را در قالب مشاوره ی دکوراسیون و خدمات طراحی معماری فراهم نماید.

 

خدمات طراحی معماری آنلاین چیست؟

خدمات طراحی معماری آنلاین به این معناست که مشتریان می توانند با پر کردن فرمی دقیق و گویا، مسئله ای که با آن روبرو هستند را بیان کنند و متخصصین امر معماری با بررسی مسئله طرح شده، در زمانی مناسب و با دریافت هزینه ای منطقی پیشنهاداتی کاربردی را در قالب تصاویر، مدل های سه بعدی، نقشه های دو بعدی یا تماس تلفنی به مشتریان ارائه کنند.
ظاهرا تا پیش از سال 1393 این نوع مشاوره به صورت تخصصی و حرفه ای در ایران ارائه نشده است، اما خارج از ایران سایت های بسیاری در این حرفه فعال هستد و این نوع مشاوره را E-decorating یا E-design می نامند.

 

 

خدمات انستودیوز:

خدمات طراحی

پاسخگویی به پرسش های ساده و کوتاه

مشاوره حرفه ای

ارائه پروژه های طراحی شده

مشاوره تلفنی

پاسخگویی مسائل مشتریان طی تماس تلفنی

مشاوره رایگان

پاسخگویی به پرسش های ساده و کوتاه

جمع حرفه ای ها

اعضای تیم

خواسته اصلی انستودیوز این است تا با ارائه خدمات طراحی معماری تخصصی به صورت اینترنتی و تلفنی دسترسی تمامی اقشار جامعه به نظرات کارشناسان معماری را در قالب مشاوره دکوراسیون و خدمات طراحی معماری فراهم نماید.

آیا به دنبال یک متخصص حرفه ای هستید؟