انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com

چیدمان بوفه دکوری و تزیین شلف دکوراتیو با 9 ایده جدید

  • توسط هیات تحریریه nStudioz
  • 252 بازدید

احتمالا با جستجو در سایت های مختلف ایده های زیبا اما غیرکاربردی مختلفی را مشاهده کرده اید. تصاویر متعددی از شلف ها، باکس ها و طبقات دکوراتیو خلاقانه ای که برای شما چندان قابل استفاده نبوده اند و به همین خاطر همچنان نمی دانید باید چطور به چیدمان بوفه دکوری یا طراحی شلف دکوراتیو منزلتان بپردازید.

به همین دلیل تلاش کرده ایم در این مطلب در قالب ویدیویی جذاب و کوتاه 9 ایده برای طراحی بهتر دیوار خالی خانه با شلف ها را به شما نمایش دهیم و در ادامه نکاتی را در خصوص چیدمان بوفه ها برایتان ذکر کنیم.

 

با مشاهده ی کلیپ بالا، می توانید در ادامه با توضیحاتی در خصوص نکات ذکر شده در این کلیپ با ما همراه باشید، اما پیش از آن پیشنهاد میکنیم مطلبی که در گذشته با عنوان نکات و راهکارهایی برای دکوراسیون قفسه ها در منزل برایتان منتشر کرده ایم را مطالعه کنید تا پیش زمینه مناسب تری برای مطالعه مطلب جدید ما داشته باشید.

 

استفاده از اشیاء بلند و ست کاسه و بشقاب در چیدمان بوفه دکوری

چیدمان بوفه با وسایل بلند

قرار دادن عناصر بلند و ایجاد لایه بندی در چیدمان بوفه

در این حالت، شما دکوراتیوهای بلند تر را مبنای چیدمان قرار می دهید و این عناصر هستند که بر چیدمان بوفه تاثیر می گذارند. برای مثال اگر ست بشقاب زیبایی دارید، می توانید آن ها را روی هم قرار بدهید تا ارتفاع بیشتری بگیرند و تبدیل به عنصر زیبایی بخش بوفه شوند. یا اگر میوه خوری زیبایی دارید می توانید آن را در بوفه قرار دهید و چند کاسه را نیز در کنار آن بچینید. به این ترتیب شما با عنصر بلند تر فضا را پر کرده اید و بعد آن با قرار دادن عناصر هماهنگ با آن مانند کاسه ها یا بشقاب ها لایه بندی مناسبی در چیدمان بوفه انجام داده اید.

قرار دادن قاب عکس و تابلو روی شلف ها

این ایده هم برای بوفه های مدرن هم شلف ها و طبقات کاربرد مناسبی دارد. با استفاده از تابلوهای متنوع می توانید به خوبی طبقات را پر کنید و زیبایی و جذابیت مناسبی به آن ها ببخشید.

استفاده از کتاب برای طراحی چیدمان طبقات دکوراتیو

اگر از جمله افراد کتابخوان هستید، حتما کتابهای مختلفی دارید، برای زیباتر شدن طبقه ها و بوفه تان می توانید از ترکیب کتاب ها و مجسمه های دکوراتیو کمک بگیرید و تعدادی کتاب را کنار هم قرار دهید و به صورت عمودی و کج بچینید تا جذابیت بصری ایجاد شود. به این ترتیب هم محلی برای قرار دادن کتاب هایتان دارید و هم دیوار خالی خانه را با هزینه ای اندک و با نصب چند طبقه و قرار دادن کتابها، زیباتر کرده اید.

ایجاد بلوک رنگی روی شلف با قرار دادن کتابهای همرنگ در کنار هم

چیدمان شلف دکوراتیو با کتاب

چیدن کتاب ها بصورت بلوک رنگی برای دکور شلف ها

در صورتی که کتابهای متعددی دارید بهتر است از چندین کتاب با رنگ های نزدیک به هم استفاده کنید و آن ها را کنار هم قرار بدهید تا ترکیب هماهنگ تر و خاص تری داشته باشید. میتوانید همین کار را برای طراحی چیدمان کتابخانه اتاقتان نیز انجام بدهید.

طبقات را بیش از حد شلوغ نکنید و مقداری فضای خالی اطراف اشیاء باقی بگذارید

حتما توجه داشته باشید که نباید طبقات به حدی شلوغ باشند که همه عناصر به یکدگیر چسبیده باشند و اگر بوفه و شلف هایتان چنین شرایطی دارند حتما به فکر ایجاد تغییراتی در چیدمان بوفه باشید.

با جعبه ها و سبدهای دکوراتیو بوفه و شلف را تزیین کنید

استفاده از جعبه و سبد در دکور شلف ها

سبد و جعبه های دکوراتیو برای تزیین بوفه و شلف

اگر فضای کافی برای قرار دادن وسایلتان ندارید، از فرصتی که شلف ها و بوفه به شما می دهند استفاده کنید و عناصر دکوراتیوی ماننده جعبه ها و سبدها را فراموش نکنید. جعبه و سبد می توانند در عین این که دکوراتیو هستند، محلی برای قرارگیری وسایل کوچک شما باشند و به نظم بیشتر وسایلتان کمک کنند.

از یادگاری های قدیمی و نقاشی های کودکانه برای تزیین شلف دکوراتیو کمک بگیرید

اگر هیچکدام از عناصر قبلی را در اختیار ندارید میتوانید از وسیله ای خاص و یادگاری که از گذشته باقی مانده استفاده کنید. بادبزن قدیمی یا نقاشی به جا مانده از کودکی خودتان و همسرتان می تواند حال و هوای خاص و متفاوتی به شلف ها ببخشد. اگر فرزندی دارید هم میتوانید آثار او را قاب کنید و در بوفه قرار بدهید. با این کار ضمن افزایش اعتماد به نفس فرزندتان دکوری متفاوت و دلنشین را در خانه ایجاد کرده اید.

برای دریافت هفتگی اطلاعات مفیدی مانند نکاتی که در این مطلب ذکر شده به کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام ما بپیوندید.

دسته گل های تازه و گلدان ها را برای زندگی بخشیدن به محیط به فضا اضافه کنید

عنصر همیشه زنده و تاثیر گذار بر دکور هر خانه ای، گل ها و گیاهان هستند. قرار دادن گیاهان رونده در طبقات بالاترو آویزان شدن شاخه های آن های می تواند به زیباتر شدن طبقه های بوفه یا شلف شما کمک کند.

پشت طبقات را با کاغذ دیواری یا رنگی درخشان بپوشانید تا به محیط جذابیت بیافزایید

رنگ کردن پشت بوفه

رنگ آمیزی جداره پشتی بوفه یا شلف ها

اگر در منزلتان از رنگ ها استفاده زیادی نکرده اید، با تغییر دادن رنگ جداره ی پشتی بوفه یا دیوار پشت شلف ها، کمک کنید تا این قسمت از دیوار بیشتر خود را نشان بدهد و زیبایی خانه را دوچندان کند.

امیدواریم مجموعه نکاتی که ذکر شد به شما برای چیدمان بوفه دکوری و تزیین شلف های منزلتان کمک کرده باشد. اگر در خصوص دکوراسیون و طراحی داخلی منزل یا محل کارتان نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، با توجه به این که نقش اصلی وبسایت ما ارائه خدمات آنلاین دکوراسیون است حتما این مساله را از طریق فرم های مشاوره با کارشناسان ما در میان بگذارید.

 

EC-COUNCIL ECSS Real Exam : EC-Council Certified Security Specialist Practice Test

If you are EC-COUNCIL ECSS Real Exam an official, should you E-Commerce Architect ECSS benefit one party Isn t it worth the money But EC-Council Certified Security Specialist Practice Test where does the money in your hands come from Isn t it necessary to pay for each factory in each village The profit from the state owned factories is money, and the taxes paid by private ECSS Real Exam factories are not money Of course, just Just awkward Just you only think about yourself. At that time, Li Wen was carrying a routine walk on the lawn EC-COUNCIL ECSS Real Exam next to the playground of the management office with a cane. It was a terrible memory so many people pushed and huddled ECSS Real Exam on the cargo ship loaded with military supplies.

The role of relief and comfort but if the mesh pattern is EC-COUNCIL ECSS Real Exam said to be a suggestive means, the coffin and bones on ECSS Real Exam the altar will have another meaning. Ten thousand yuan. Really http://www.examscert.com Da Zhi let EC-COUNCIL ECSS Real Exam the surprise that was about to appear in his eyes disappear in the corner of his eye. On the evening of the same day, Chengde, who was busy working outside the house, walked EC-Council Certified Security Specialist Practice Test into the mother s bedroom with Dianzhen. I will bring you a present. He almost said to her ear. On the morning of the third day, the Emperor s E-Commerce Architect ECSS team arrived in Nanyang City.

E-Commerce Architect ECSS I really thought of you as a friend, I didn t expect it He looked at William, swallowed the words behind him, and turned and walked toward the door. On the post, there are many fine materials, such tesking as EC-COUNCIL ECSS Real Exam meteorites, which do not grow crops. She also said that she would go to the mountains to buy silk EC-COUNCIL ECSS Real Exam recently. Do not let EC-Council Certified Security Specialist Practice Test Grandpa and ECSS Real Exam Grandma see EC-COUNCIL ECSS Real Exam that their relationship has undergone a qualitative change.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن