انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com

بازسازی: تبدیل انبار به اتاق کار و اتاق مهمان

  • توسط هیات تحریریه nStudioz
  • 0 نظر
  • 25 بازدید

گاهی ما فکر می‌کنیم تغییر دکوراسیون یا طراحی داخلی یک اتاق قدیمی، کار سخت، پرهزینه، زمانبر و ناممکنی هست، در این مطلب سعی داریم تجربه های افراد عادی در زمینه ی بازسازی فضای منزل را برایتان نقل کنیم تا مشاهده کنید چطور می توان فضایی بی روح و بی استفاده را به بهترین فضای خانه تبدیل کرد.کافی است تصمیم بگیرید و با برنامه ریزی مناسب اقدام کنید. در ادامه ی مطلب می بینیم گه  این خانواده چطور اتاقی بی استفاده را به اتاق مهمان و فضای کار تبدیل کرده اند.

شش ماه قبل اینجا یک اتاق بی نظم و پر از وسایل نامربوط بود و کسی به اتاق توجه نمی کرد موکت های قدیمی و یک سری وسایل کهنه. اما امروز اینجا به یک اتاق کار و اتاق مهمان و فضای مورد علاقه ی من در خانه تبدیل شده است. من و همسرم تمامی کارها را انجام دادیم،با استفاده از یک در قدیم، یک قفسه ی کتاب درست کردیم. کفپوش ها را تعویض کردیم، دادیم، یک فضای نشستن در مقابل پنجره ایجاد کردیم و همه ی این ها با خرید مبلمان و وسایل تزیینی حدود 1600 دلار هزینه داشت.

بازسازی اتاقروند کار:
ما واقعا در جریان این کار مصمم بودیم، و من فکر می کنم این یکی از عوامل اصلی ای هست که باعث شد در انتها اتاقی ایده آل ایجاد کنیم. من ابتدا چندین صفحه برای الهام گرفتن و ذهنیت دادن به خودم ایجاد کردم ( اگر می خواهید نحوه ی ایجاد inspiration board و شیوه ی آگاه شدن از سبک خاص خودتان را یاد بگیرید اینجا کلیک کنید.) ، بعد تلاش کردیم لیستی از عملکردهای مورد نیاز اتاق تهیه کنیم، و زمان زیادی برای طراحی کمد، قفسه ها و کابینت ها صرف کردیم. شانس خوب ما در این بازسازی عدم محدودیت زمانی بود، پس با این حساب به خوبی توانستیم روی مساله کار کنیم و چند ماه وقت گذاشتیم، بعضی از بخش های مورد علاقه ی من، مثل قفسه های کتاب به مرور تکمیل شدند و فکر می کنم این به سبب زمان مناسبی است که برای کار صرف کردیم.

صندلی کنار پنجره

نکته ی مورد علاقه
چیزی که در این کار برای من جذاب است تلفیق زیبایی و کارایی است، و این که این اتاق را خودمان درست کرده ایم. فضای نشستن کنار پنجره هم بسیار دوست داشتنی است، واقعا این قسمت فضا را دوست دارم.

تغییر دکوراسیون اتاق خواب

همانطور که در این پروژه مشاهده کردید، تغییر فضای داخلی، از اتاقی بی استفاده به فضایی کارامد و زیبا، کار سختی نیست، با شناختن ذائقه ی خود و انجام انتخاب های صحیح می توانید فضاهای خانه تان را دگرگون کنید و از زندگی در خانه تان لذت بیشتری ببرید. اگر علاقه دارید بیشتر در مورد رازها و اصول بازسازی خانه بدانید، سلسله مطالب بازسازی فضای نشیمن را مطالعه کنید، در این مطالب به صورت گام به گام برایتان شرح داده ایم که چطور می توانید فضایی مانند نشیمن را بازسازی کنید و آن را به شکل دلخواه خانواده تان تغییر بدهید.

نمونه کتابخانه اتاق


منبع: apartmenttherapy.com


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن