انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com

تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن با هزینه ای متناسب

  • توسط هیات تحریریه nStudioz
  • 435 بازدید

باز هم با مطلبی در خصوص بازسازی فضایی از فضاهای خانه با شما هستیم. در این مطلب مشاهده می کنیم که یک طراح داخلی چطور اتاق نشیمن خانه ی خود را تغییر داده است. این مطلب ترجمه ای است از مطلبی که خود این طراح در خصوص خانه اش نوشته است. باهم نگاهی به این مطلب می اندازیم.

برای به اشتراک گذاشتن تغییراتی که در اتاق نشیمن خانه ام ایجاد کرده ام بسیار مشتاق و هیجان زده هستم. زمانی که آشپزخانه ی خانه ام را تغییر دادم، احساس کردم آماده هستم تا تغییرات بیشتری در خانه ام ایجاد کنم و می خواهم همه چیز را تغییر بدهم. حدود هفت سال هست که در خانه ام هستم و به نظرم واقعا باید یک تغییر اساسی در فضاها ایجاد می کردم.

نمونه قبل و بعد بازسازی نشیمن خانه

شرایط اولیه فضای نشیمن و پذیرایی

تصویر زیر برنامه ی اصلی من برای کار است. می خواستم فضایی مدرن و در عین حال صمیمی مانند آشپزخانه ام ایجاد کنم که در آن تعدادی از کارهای دستی و خاص مد نظرم هم بگنجانم.

طرح کلی برای طراحی داخلی نشیمن

(مشاهده می کنید که در این صفحه (اصطلاح تخصصی mood board) طراح سعی کرده عناصری که به نظر او مناسب فضا هستند را به صورت کلی کنار هم بچیند تا ایده های اولیه ای که برای اتاق جدید مد نظر دارد را یک بار در کنار هم مشاهده کرده باشد.)

تصویری که در ادامه مشاهده می کنید، فضای اتاق بعد از تغییرات نهایی است که بسیار به طرحی که در ذهنم داشتم نزدیک است و من عاشق آن هستم. من علاقه ی زیادی به استفاده از رنگ های متنوع در فضا دارم، اما در این طرح ترجیح دادم بیشتر از رنگ های خنثی برای وسایل اصلی مثل مبل ها و میز استفاده کنم و در کنار آن، رنگ ها را با استفاده از تجهیزات تزیینی مثل کوسن ها و… وارد فضا کنم.

قبل و بعد بازسازی نشیمن

پس از بازسازی اتاق نشیمن

  علاقه ی زیاد من به کارهای Emily Henderson در طرح اتاق مشخص است، در طراحی خانه ام از او الهام گرفته ام. همچنین تلاش کردم تا یکی از وسایل تزیینی که Nike Schroeder در اتاق خود استفاده کرده را برای خودم بسازم. چوب پرده ی مورد علاقه ام را از ایکیا خریداری کردم و باید اعتراف کنم که این پروژه یکی از راحت ترین تغییر دکوراسیون هایی بود که انجام دادم. پنجره های اتاق به قدری بلند بودند که مجبور شدم خودم پرده ها را بدوزم، هرچند کمی سختی داشت، اما این مساله باعث شد بتوانم دقیقا پرده ای که خودم دوست داشتم را برای اتاق داشته باشم و محدودیت های کمتری را احساس کنم.

قبل و بعد بازسازی نشیمن

بسیاری از وسایلی که در اتاق می بینید را خودم درست کرده ام و این باعث شده هزینه های این تغییر دکوراسیون کم شوند.بعضی وسایل مانند میز وسط هم از لوازم دسته دوم خریداری کردم،

نصب قاب عکس نارنجی کنار پرده آبی

استفاده از تضاد رنگهای آبی و نارنجی در پرده و تابلو

این گوشه ی اتاق خیلی از وسایلی که شخصی و خاص من هستند قرار دارند، وسایلی مثل رشته ی لامپ با سرپیچ های طلایی، روبالشی ای که خودم چاپ کردم و تابلویی خاص با رنگ متفاوت که از یک مجموعه ی عکس انتخاب کردم.

میز عسلی در دکوراسیون با مبل خاکستری

استفاده از میز عسلی گرد کنار مبل مدرن

استفاده از نخ های رنگی روی دیوار با گلدان

استفاده از گلدان های کوچک برای تغییر حال و هوای محیط

در گوشه گوشه ی اتاق تمایل من به وجود داشتن جزییات کوچک را مشاهده می کنید. شما هم می توانید با استفاده از وسایل و جزییات کوچکی که در اتاقتان به کار می برید فضایی خاص خودتان ایجاد کنید و این خلاصه ای از تغییراتی بود که من در فضای نشیمن خانه ام ایجاد کردم. تغییراتی ساده و کم هزینه که فضایی زیبا و دوست داشتنی برای من ایجاد کرد،


همانطور که مشاهده می کنید ایجاد فضایی نو و دوست داشتنی کار سختی نیست، اگر شما هم چندسال است که در فضایی یکسان زندگی می کنید، شاید وقت آن رسیده باشد تا تغییری جذاب و مناسب در خانه ایجاد کنید، تغییری که روحیه و حال و هوای شما را دگرگون می کند و باعث سورپرایز شدن مهمانهایتان می شود.


منبع: apartmenttherapy.com


Most Popular Cisco 300-101 Exams With Low Price

She had a chat with her, and she talked about it when Cisco 300-101 Exams she went to sleep. She settled his account and helped him to walk outside the door, but CCDP 300-101 he walked Cisco 300-101 Exams 300-101 Exams to the door and stood still. Say Never be an official Several children, under the pressure of Implementing Cisco IP Routing (ROUTE v2.0) their grandmother, finally said Cisco 300-101 Exams This life will never be an official Now I am relieved. That s of course the weapon that Wu s army will Cisco 300-101 Exams remove, and his place. In my opinion, 80 of Hong Kong businessmen are engaged in ghosts, so that they can t come to the mainland with silk.

Where do we go for a chartered Boeing flight, where I forgot because I could not remember anything 300-101 Exams else, and I Cisco 300-101 Exams was standing beside Little Shadow. I would like to say how bitter it is, Miao even has some teeth and squeezes both words Nonsense There Cisco 300-101 Exams is also a Cisco 300-101 Exams variety of small basic subjects, so numerous I do CCDP 300-101 not know how to mouth. But 300-101 Exams we did not express it.I just secretly cry at night, Implementing Cisco IP Routing (ROUTE v2.0) because I used to sleep with my son. The He Moumou caused a great deterrent to the enemy and the enemy special forces team Reward 100,000 yuan to his head I ran in front of their team, their neck did not move, but the eyes are following me.

Xiao Qin took this opportunity and occasion, actually opened a press conference.The Implementing Cisco IP Routing (ROUTE v2.0) point is, Xiao Wu s family life, his small restaurant in the city s size, his CCDP 300-101 chef http://www.testkingdump.com/300-101.html craft, her own restaurant accounting, has received a marriage certificate, intends to come back later in the banquet ceremony, is 300-101 Exams the most public opinion Concerned about the hot topic. Early the next morning, father and mother got up and found little celery has gone Cisco 300-101 Exams without saying goodbye. aunt sister Ruiqin come Cisco 300-101 Exams forward to lobby, report gold baby son can be released Cisco 300-101 Exams from prison in advance, but money to the public relations.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن