ایده هایی برای نظم دادن به کمد ها

ایده هایی برای نظم دادن به کمد ها

استفاده از ارتفاع کمد و منظم کردن آن

کار سختی پیش رو نیست، ایده های متنوعی برای تقسیم بندی کشوها وجود دارد، می توانید با استفاده از لوله هایی که بریده اید به کشو نظم بدهید، یا مانند تصویر سمت چپ، با چند قطعه هر کشو را به صورت دلخواهتان تقسیم بندی کنید.

کشوهای خانه را منظم کنیم

ایده ای ساده و کم هزینه اما بسیار کاربردی این است که به جای خریدن جعبه های جواهر متنوع، از قالب های یخ استفاده کنید و به راحتی به کشوها نظم بدهید.

جعبه ی جواهرات برای منظم کردن وسایل

8- از فضای پشت در کمد به بهترین شکل استفاده کنید.

یکی دیگر از بخش های کمد که معمولا مورد توجه قرار نمی گیرد، جداره ی داخلی درِ آن است. ایده های متنوعی برای استفاده ی بهتر از در کمد وجود دارد، در دو تصویر زیر مشاهده می کنید که چطور این جداره ی بلا استفاده به شکلی مناسب مورد بهره برداری قرار گرفته است.

استفاده از در کمد برای قرار دادن وسایل

9- از نگه دارنده های پارچه ای استفاده کنید.

این نگه دارنده ها به شما کمک می کنند از فضای حداقلی، حداکثر استفاده را داشته باشید. این نگه دارنده ها هم برای کفش، هم برای لباسهای شما کاربرد دارند و به خوبی فضای مورد نظرتان را منظم می کنند.

نظم دادن به کمد خانه و لباس ها

نظم دادن به کمد و روسری های پارچه ای

11- چوب لباسی ها را دوبله کنید

این ایده بسیار کار آمد و ساده است، کافی است ضامن در قوطی های نوشابه را جدا کنید و مانند تصویر زیر از هر چوب لباسی یک چوب دیگر آویزان کنید.

نکات پایانی

  • با جدا کردن لباس های فصلی و قرار دادن آن ها در جعبه ها، زیر تخت یا اتاقی دیگر فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.
  • با لباسهایتان مانند مسولین فروشگاه های زیبا برخورد کنید، لوازم را دسته بندی کنید و آن ها را به خوبی در معرض دید قرار بدهید. چرا که اگر لباسی در معرض دیدتان نباشد، آن را نمی پوشید.
  • یک آینه در نزدیکی کمد نصب کنید.
  • مرتب نگه داشتن کمد را به یک عادت تبدیل کنید و همه ی وسایل را در محل مناسب قرار بدهید.
  • هرروز تنها 7 دقیقه به مرتب کردن کمد اختصاص بدهید، مطمئن باشید 7 دقیقه از 1440 دقیقه ای که روزانه در اختیار دارید باعث می شود کمد شما همیشه مرتب باشد.
با توجه به استقبال مخاطبین انستودیوز از این مطلب، مطلب دیگری با موضوع چگونگی نظم دادن به کمدها تهیه کرده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما آن را نیز مطالعه کنید.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد ایده های مناسبی را به شما پیشنهاد کند و به شما در داشتن کمدی مرتب تر کمک کرده باشد. اگر از هریک از این ایده ها استفاده کردید و احساس کردید آن ایده برایتان مفید بود حتما از طریق بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید و پیشنهادات جدیدتان را برای ما ارسال کنید.


منابع:

iheartorganizing.com

inmyownstyle.com

goodhousekeeping.com


ارسال پاسخ

شش − یک =

در مسابقه شرکت کنید
برنده ی بیش از 500 هزارتومان جایزه باشید.

انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری
مطالب قبلی را بخوانید
ایده های مختلف برای آویز لباس در منزل
ایده هایی برای ایجاد جالباسی های کمجا در منزل

آیا در رویاهایتان جایی را تصور می کنید که بعد از وارد شدن به خانه بتوانید بیشنید ، کفشهایتان را...

بستن