انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com
دسته بندی:

چگونه به کمدهای خود نظم بدهیم

  • توسط هیات تحریریه nStudioz
  • 1190 بازدید

مهم نیست که کمدتان چه اندازه ای دارد، به هر حال نحوه چیدن آن حائز اهمیت است چون یک کمد نامنظم برای هیچ کس خوشایند نیست.  درادامه راه حل هایی برای نظم دادن به کمدهای لباستان ارائه می دهیم.

قبل از هر چیز لازم است که لباس های اضافی را که دیگر نمی پوشید کنار بگذارید و تنها لباس هایی را که استفاده می کنید نگه دارید.  برخی افراد نمی دانند که چه لباس هایی را کنار بگذارند. ما به شما می گوییم که کدام لباس ها را دیگر نمی پوشید و باید آنها را از کمد لباستان خارج کنید.

  • تمام لباس ها، کیف و کفش هایی را که طی یک سال گذشته استفاده نکرده اید.
  • تکه ای از یک لباس، کیف، کفش و … خود را خراب کرده اید و راهی برای درست کردن آن ندارید.
  • لباس هایی که دیگر اندازه شما نیستند.

اکنون که کمدتان را مرتب کرده اید، می توانید با خیال راحت یک فضای زیبا و کاربردی برای لباس هایتان خلق کنید.

همنشینی رنگ ها و نظم بخشیدن به کمد

لباس ها را براساس رنگ در کنار هم قرار دهید. بدین ترتیب می دانید کجا به دنبال لباس مورد نظرتان بگردید. سعی کنید از چوب لباسی های یک شکل استفاده کنید.

رنگ لباس ها در کمد

رنگ لباس ها در کمد

هرفصل کمدها را مرتب کنید

عادت کنید که با تغییر هر فصل لباس هایی را  که فصل قبل می پوشیدید از کمدتان خارج کنید. می توانید از جعبه و سبد برای نگهداری وسایل زمستانی استفاده کنید.

از زیر تخت و یا فضای بالای کمدهایتان می توانید برای نگهداری لباس های فصلیتان استفاده کنید.

استفاده از همه فضای کمد

استفاده از همه فضای کمد

کشوها را فراموش نکنید

برای نگهداری برخی از لباسهایتان از کشو استفاده کنید. می توانید کشوهایتان را مانند تصویر زیر قسمت بندی کنید. بدین ترتیب فضایی مناسب برای جواهرات، روسری ها و کمربندهایتان ایجاد کرده اید. بهتر است عمق کشویی که انتخاب می کنید کم باشد، زیرا پیدا کردن وسایل در کشوهای کم عمق راحت تر از کشوهای عمیق است.

تی شرت هایتان را لوله کنید و آنها را عمودی درون کشو قرار دهید، بدین ترتیب برای پیدا کردن تی شرت مورد نظرتان لازم نیست کل کشو را به هم بریزید.

استفاده از کشو برای نگهداری لباس

استفاده از کشو برای نگهداری لباس

مکانی برای اکسسوری های کوچکتان در کشوها نظر بگیرید

از سینی و جعبه های کوچک برای نگهداری وسایل ریز و کوچک مانند کراوات و کمربندهایتان استفاده کنید. جعبه های کوچک بهترین راه حل برای نگهداری اینگونه وسایل است.

نگه داری وسایل کوچک در کمد

نگه داری وسایل کوچک در کمد

 

از گلدان های کوچک نیز می توانید برای نگهداری وسایل ریز استفاده کنید.

گلدان های کوچک برای نگه داری وسایل

گلدان های کوچک برای نگه داری وسایل

پیشنهاد ویژه برای مطالعه:
بهترین محصولات برای نظم دادن به خانه

کمدهای باز و بدون در

با استفاده از چند قفسه باز می توانید یک حال و هوای امروزی به کمدتان بدهید. از این قفسه ها برای نگهداری کیف ها و کفش هایتان استفاده کنید. نکته مهم در مورد قفسه های باز این است که در اتاق های کوچک کارایی مناسب تری دارند. از آنجایی که دیوار پشت کمد در این نوع کمدها مشخص است، اتاقی که چنین کمدی داشته باشد بزرگتر از اتاقی با کمد در دار به نظر می رسد.

قفسه های باز در کمد

قفسه های باز در کمد

قفسه های باز در کمد

نورپردازی داخل کمد ها به نظم بیشتر آن ها می انجامد

حتما برای کمدتان روشنایی در نظر بگیرید. روشنایی کلید پیدا کردن هر چیزی درون کمد شما است.  از چراغ های هوشمند و کم مصرف می توانید استفاده کنید. نورپردازی باعث می شود که راحت تر وسایلتان را پیدا کنید و کمدتان را بزرگتر نشان می دهد.

نور پردازی در کمد

نور پردازی در کمد

نور پردازی در کمد

نور پردازی در کمد

از قفسه های کوچک و کم عمق استفاده کنید

یک کمد با کشوهای بزرگ وقفسه های عمیق حتما نمی تواند کاربردی و مفید باشد. وسایلتان در ته کشو گم می شوند، و در قفسه های بلند روی هم انباشته می شوند و دسترسی به لباس هایی که زیر قرار گرفته اند را سخت می کند.این فضاهای بزرگ را بوسیله جدا کننده ها به قفسه های کوچک تر تبدیل کنید. یک قانون برای خود درست کنید که در هر قفسه بیشتر از ۵ لباس قرار ندهید که دسترسی به لباس های زیرین راحت باشد.

وسایلی که بیشتر استفاده می کنید در قفسه های وسط، وسایلی که کمتر استفاده می کنید در قفسه های پایینی و آنهایی که خیلی به ندرت استفاده می کنید را در قفسه های بالاتر قرار دهید.

قفسه های کوچک و کم عمق در کمد

قفسه های کوچک و کم عمق در کمد

کمدتان را مرتب نگه دارید.

وقتی که یک کمد زیبا و مرتب ایجاد کردید، سعی کنید آن را همین گونه نگه دارید. وسایلتان را پس از استفاده سر جای خود قرار دهید. اگر احساس می کنید قسمتی از کمدتان بی نظم شده است، می توانید از سبد و یا جعبه برای نگه داری برخی وسایلتان که جای مشخصی ندارند استفاه کنید.

بخشیدن  لباسهایتان به مستمندان را به یک عادت تبدیل کنید، بدین ترتیب علاوه بر اینکه یک کار خیر کرده اید، همیشه کمدی مرتب دارید.

اگر فکر می کنید کمدی نا مرتب دارید و هیچوفت جایی کافی برای نگهداری وسایلتان ندارید می توانید در بخش  مشاوره سایت با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان به شما بیشنهادات مناسب را ارائه کنیم.


منابع :
freshome.com  –  apartmenttherapy.com   –  forbes.com


 

50% OFF Isaca CISM PDF With The Knowledge And Skills

She tried to kill it with reason and failed to succeed. On the morning three days later, Ning an went to the streets to Isaca CISM PDF buy vegetables, drink CISM CISM wine, Isaca CISM PDF and cut meat. When she first rode into http://www.passexamcert.com/CISM.html Isaca CISM PDF the village, she felt a bit strange. The snoring sounded Certified Information Security Manager like a gust of wind roaring in CISM PDF the fields.

She http://www.examscert.com/CISM.html screams angrily It is spring now. The thick and black belt was wrapped in huge wheels, and the green leaves with a canvas glove put a heavy piece of Isaca CISM PDF iron on the machine from Isaca CISM PDF the side. I have to CISM CISM ask you a question now, I want you to tell me the truth. Why do I have to dye my hair Certified Information Security Manager Because it is unexpectedly difficult to find a job. The one who bought the expensive CISM PDF sighed and muttered My wife will not bargain. I did something, I am doing something, I should not have done it.

I m kind of sorry I I got it.It seems like I made a CISM CISM big mistake instead of going to Isaca CISM PDF participate in what worthy of a memorable tough guy contest. Not to mention you a small hair girl who did not understand the personnel I shouted at the mountains crying. I do not know how to end this situation is that I have never encountered what is this thing ah How can we do this I really regret it, but I do not know how to tell you. CISM PDF But it CISM PDF is not the finger knocked out, it is out of my heart.No Certified Information Security Manager Isaca CISM PDF longer the word.is blood.What is a small shadow Is a small dream Zhuang forever.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن