انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com
دسته بندی:

راهکارهایی فوری و بی دردسر برای داشتن کمد مرتب و جادار

  • توسط هیات تحریریه nStudioz
  • 553 بازدید

کمد های خانه تان هرگز به اندازه کافی بزرگ نیستند . اینطور نیست؟ اغلب  از اطرافیان خود می شنویم  که  کمد های خانه شان جای کافی ندارند. استفاده از  راه حل هایی برای جادار کردن کمد ، در افزایش حس رضایت ما از محیط اطرافمان تاثیر گذار است.

در ادامه 5 راهکار ساده  که باعث جادار شدن کمدهایتان می شوند را شرح می دهیم.

چطور کمدی مرتب و جادار داشته باشیم

ایده هایی برای استفاده بهتر از کمد و جادار کردن آن

کمد کپسولی برای خانه های کوچک

این روز ها گرایش به کمدهای کپسولی بیشتر شده، کپسول ها مجموعه ای از وسایل و لباسهایتان در کنار هم قرار می دهند و در زمان نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید . از یک مجموعه کپسولی می توان در همه زمان ها استفاده کرد و  این مجموعه شامل هر چیزی می شود . بیشتر افراد در صندوقچه های خود به جای قرار دادن لباس هایشان ،وسایل جانبی قرار می دهند . با جایگیری لباس ها در صندوقچه ، در پایان هر فصل می توانید محتویات کمد ها و کپسول ها را تغییر دهید و لباس های داخل آن را با توجه به میزان استفاده و آب و هوا عوض کنید .” کمد های کپسولی” امکان دسترسی راحت به همه لباسهایتان را می دهد.

یکی ازنویسنده های مد ( Unfancy) درباره چنین کمدی می نویسد : « کمد کپسولی » نشان دهنده زمان بیشتر، پول بیشتر و انرژی بیشتری در زندگی می باشد.

کمد کپسولی برای مرتب تر نگه داشتن لباس

کمد کپسولی برای استفاده راحت و سریع از لباسهای مورد نیاز

کمد فرانسوی و استفاده فصلی از البسه

ایده آن در مورد داشتن مجموعه ای است که  در شروع  هر فصل یا سال تعداد مشخصی لباس به آن اضافه و به جایش لباس های غیر ضروری از کمد خارج شوند. این کار باعث می شود که پول کمتری خرج شود و هر فصل سبک خاصی در لباس پوشیدن داشته باشید. این نوع از چیدمان در کمد کمک می کند تا به صورت بهتری در مورد لباس خریدن هزینه کنید .

این ایده به مجموعه ای اشاره می کند که در شروع هر فصل یا سال، تعداد مشخصی لباس به آن اضافه می شود و به ازای آن لباس های غیر ضروری از کمد خارج می شوند. این کار هزینه ی کمتری دارد و باعث می شود هر فصل سبک خاصی در لباس پوشیدن داشته باشید. این شیوه همچنین می تواند منجر به کنترل هزینه های شما در زمینه ی پوشاک شود.

مرتب کردن لباس ها به سبک فرانسوی

آویز لباس فرانسوی، که لباس های اضافی را از دسترس خارج می کند

یکی داخل، یک بیرون برای مرتب و سبک نگه داشتن کمد ها

این ایده شاید ساده ترین راه حل باشد و تنها یک قاعده برای انجام دادن آن وجود دارد.حتما تا به حال از اسم آن حدس زده اید. به ازای هر لباسی که داخل کمد قرار می دهید لباسی را خارج کنید . این قاعده بهترین راه برای کسانی است که کمدی شلوغ دارند. با این روش همیشه لباس های داخل کمدتان سبک بخصوصی خواهند داشت ، همچنین این رویه باعث می شود کمتر برای لباس هزینه کنید . به این ترتیب که  هنگام خرید پوشاک جدید  از خود می پرسید جایش چه چیزی را باید از کمدم خارج کنم.

چگونه کمد مرتب داشته باشیم

پیشنهاد ویژه برای مطالعه:
بهترین محصولات برای نظم دادن به خانه

قرار دادن کفش ها در جعبه

راه دیگری که می تواند به شما کمک کند تا فوری و بی دردسر کمدتان را مرتب و زیبا کنید، قرار دادن کفش ها در جعبه هایی هم اندازه و شیک است. خوبی این روش این است که شفاف بودن جعبه ها به شما کمک می کند به سرعت کفش مد نظرتان را پیدا کنید و زمان کمتری صرف پیدا کردن کفشهایتان کنید.

جعبه های شفاف برای نگهداری کفشها

ایده ای ساده و کاربردی برای مرتب نگه داشتن کفش ها

از در کمد و فضاهای بلا استفاده بهره ببرید

راه های دیگری هم پیش روی شما هست، درِ این کمد به جادار تر شدن و استفاده ی بهتر و بیشتر از فضا کمک کرده است.

قراردادن وسایل اضافی روی در اتاق

استفاده از در برای نگهداری وسایل

 


امیدواریم این ایده ها به مرتب و جادار شدن کمدهایتان کمک کند. پیشنهاد می کنیم مطلبی که در آن به نحوه ی ایجاد کردن جالباسی های کمجا در خانه پرداخته ایم را مطالعه کنید.

شما  برای داشتن کمد هایی منظم و مرتب چه راه حل هایی می شناسید؟ آن ها را با خوانندگان ما در میان بگذارید.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن