آموزش نصب پرده کرکره‌ای

آموزش نصب پرده کرکره‌ای

در این فیلم کوتاه که توسط سایت nStudioz زیرنویس و ترجمه شده  طراح حرفه ای Maia Roffey ضمن آموزش نصب پرده کرکره ای، به صورت عملی برای ما شرح میدهد که چطور تغییر دادن پوشش پنجره می تواند زیبایی فضای زندگی را دو چندان کند. برای دیدن این فیلم کوتاه و مشاهده ی تغییرات ایجاد شده در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

انتخاب پرده برای خانه یکی از چالش های همیشگی خانواده ها است، از این رو مطالب متنوعی در این خصوص در سایت انستودیوز قرار داده ایم، یکی از این مطالب فیلم های پیش روی شما هستند اما مطالب دیگر ما در قالب فیلم آموزشی ای که در آن نکات لازم توجه پیش از خرید پرده به صورت تصویری بیان شده است و  مطلبی که در قالب نکات کوتاه و تصاویر مناسب نکات لازم در خصوص انتخاب و خرید پرده را بازگو کرده است هم به این مساله پرداخته اند که پیشنهاد می کنیم آن‌ها را نیز مطالعه کنید.

مشاهده ی فیلم کوتاه آموزش نصب پرده

(اگر نمی خواهید جزییات را تـماشا کنید به زمان 2:19 ویدیو بروید)به درخواست بازدیدکنندگان محترم سایت ، فیلم مرحله به مرحله ی نصب پرده ی کرکره ای  به مطلب اضافه شد


در ادامه سه نکته در خصوص پرده های رولی را مطالعه کنید:

پرده سبز صدری

دکوراسیون سبز صدری

1- استفاده از پرده های دورو

در انتخاب پرده ها، می توانید از پارچه های دو رو استفاده کنید. مزیت این پرده ها در دو نکته است، اول اینکه پرده های خانه تان از بیرون نیز زیبا هستند، دوم اینکه زمانی که آن ها را تا می کنید، جلوه ای متفاوت و متنوع به دکوراسیون خانه تان می دهند.

دکوراسیون قرمز و آبی

پرده ی رولی قرمز

2- تطبیق رنگ پرده با رنگ سایر وسایل

سعی کنید حتی الامکان پرده ای انتخاب کنید که رنگ آن با سایر وسایل خانه هماهنگ باشد، در صورت تمایل می توانید دور دوزی پرده را به رنگی متفاوت سفارش دهید تا هماهنگی بیشتری با دکوراسیون خانه تان داشته باشد. همچنین به یاد داشته باشید طرح ها و الگوهای پیاده شده روی پارچه نقش مهمی در ایجاد هماهنگی وسایل شما با یکدیگر دارند.

تمیز کننده ی پرده کرکره ای

تمیز کننده ی پرده کرکره ای

3- استفاده از وسایل مناسب برای تمیز کرن پرده کرکره ای

این پرده ها عموما زود غبار را جذب می کنند و اغلب اوقات تمیز کردنشان آسان نیست و  حین تمیز کردن دچار آسیب دیدگی می شوند، راه حل صحیح پاک کردن این پرده ها، استفاده از برس های مخصوص پرده ی کرکره ای می باشد.


در پایان پیشنهاد می کنیم مطلب جدید سایت که به معرفی 9 نمونه از متداول ترین پرده های کرکره ای و بالارونده می پردازد را مطالعه کنید تا بتوانید انتخاب بهتری برای فضای منزلتان داشته باشید. امیدواریم نکات ذکر شده در این مطلب برای شما مفید بوده باشد، با این حال اگر احساس می‌کنید سوالی در این خصوص دارید، حتما آن را از طریق بخش مشاوره دکوراسیون سایت با ما در میان بگذارید تا در زمانی کوتاه پاسخگوی شما باشیم.

منابع:

housetohome.co.uk   –    houseandhome.com


ارسال پاسخ

ده + 6 =

انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری
مطالب قبلی را بخوانید
استفاده بهتر از خانه ی کوچک
اینفوگرافیک استفاده ی بهینه از فضاهای کوچک

اصول طراحی داخلی، ریتم

بستن