انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com

پالت های رنگی خاص و پاستلی برای کمک به انتخاب رنگ در دکوراسیون

  • توسط هیات تحریریه nStudioz
  • 537 بازدید

رنگ ها می توانند تاثیر چشمگیری بر روحیه، انرژی و حس و حال ما داشته باشند. بر اساس مشاهدات مشاورین ما در مشاهده های صورت گرفته، یکی از مشکلات مهم خانه های ایرانی، استفاده از ایده های رنگی یکنواخت و محتاطانه با رنگ های تکراری و خنثی است. اگر شما هم با چنین مساله ای روبرو هستید و علاقه دارید پالت های رنگی خاص و متفاوتی را امتحان کنید، این مطلب برای شما نوشته شده است. ما در اینجا به شما ترکیب های متفاوتی از رنگ های طبیعی و ایده هایی برای استفاده از آن ها در دکوراسیون منزل را معرفی می کنیم؛ در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

1- انبه ای + یاسی

اگر فضای نشیمن منزلتان روشنایی نسبتا مناسبی دارد و مساحت آن نیز بیش از 30 متر مربع است، ترکیب رنگ انبه ای و یاسی ملایم می تواند برای شما راهگشا باشد. یاسی روشن فضا را وسیع و آرامش بخش جلوه می دهد و رنگ انبه ای با تضاد ملایمی که با یاسی دارد، باعث می شود فضایی آرام اما با انرژی، سنگین و در عین حال شاد داشته باشید. در ایجاد این ترکیب دقت داشته باشید که رنگ یاسی سطح بیشتری را نسبت به زرد در بر بگیرد، برای مثال دیواری به رنگ یاسی و مبل انبه ای ترکیب مناسبی ایجاد می نمایند. اما نسبت برعکس در این حالت، سبب چیرگی رنگ زرد بر یاسی می شود و نتیجه ی جذابی به دست نخواهد داد.

رنگ های طبیعی در دکوراسیون

2- نعناعی + صورتی گل مریم

اگر ترکیب رنگ های نزدیک به هم برایتان یکنواخت شده است و تمایل دارید از تضاد رنگ های لطیف در فضای منزلتان استفاده کنید، یکی از گزینه ها ترکیب رنگ سبز سرد نعناعی و صورتی ملایم گل مریم است. می توانید از از این رنگ ها برای روح بخشیدن به فضایی با رنگ های سرد و خنثی(مثل خاکستری و سفید) استفاده کنید. برای مثال، دیواری شاخص به رنگ صورتی روشن ایجاد کنید و کوسن ها و لوازم دکوراتیو منزلتان را به رنگ سبز نعناعی انتخاب کنید. اگر خواستید رنگ سومی به این فضا اضافه کنید، لکه های مشکی می توانند انتخاب مناسبی باشند.در یکی از مطالب پیشین سایت دیوار شاخص را به شما معرفی کرده ایم. مطالعه ی این مطلب می توان به شما در ایده پردازی برای استفاده از رنگ ها در خانه کمک کند.

همنشینی رنگ های طبیعی نعناعی و صورتی

3- پرتقالی + رنگ شکوفه های صورتی

این ترکیب رنگی می تواند برای فضاهایی که رنگ ندارند مناسب باشد. استفاده از این رنگ ها به عنوان چاشنی و به صورت لکه های رنگی، می تواند فضا را پرانرژی و خاص کند. این چاشنی ممکن است یک مبل تک باشد، حاشیه پرده، یک گلدان یا عناصر دکوراتیو دیگر. اما دقت داشته باشید که این رنگ ها را در سطح زیاد و یا به عنوان پس زمینه به کار نبرید، چرا که بر فضا غلبه می کنند و شدت آن ها باعث می شود فضاهایی با مساحت و روشنایی محدود نامتناسب و بسته جلوه کنند. 

ترکیب رنگ پرتقای و رنگ شکوفه های صورتی برای چه فضاهایی مناسب است؟؟

4- بنفش یاسی+ لیمویی

یکی  دیگر از ایده های رنگبندی دکوراسیون دارای تضادی که می توانید در دکوراسیون به کار بگیرید، ترکیب  رنگ های بنفش یاسی و لیمویی است. استفاده از این دو رنگ می تواند آرامش یاسی و انرژی رنگ زرد را همزمان وارد فضا کند. این ترکیب هم برای فضاهایی با مساحت محدود هم برای فضاهای وسیع کاربرد دارد. لازم است در این همنشینی دقت داشته باشید که یاسی به عنوان رنگ زمینه و زرد به عنوان چاشنی رنگی استفاده شود و نسبت رنگ زرد در فضا بیش از حد نباشد.

رنگ های طبیعی در دکوراسیون

5- ایجاد رنگبندی دکوراسیون متفاوت با هلویی + پسته ای

پیشنهاد رنگبندی دکوراسیون متفاوت دیگر می تواند ترکیبی گرم و صمیمی باشد، هلویی رنگی گرم است و پسته ای از جمله سبزهایی است که به خاطر درصد بیشتر رنگ زرد، کمی گرم محسوب می شود. به همین سبب این ترکیب می تواند فضا را بهاری و آرامش بخش و در عین حال پر انرژی جلوه بدهد. بهتر است رنگ سبز استفاده شده حتی الامکان گرم تر باشد و به تصویر سمت راست نزدیک باشد.همچنین مناسب است رنگ های دیگری که در فضا استفاده می شوند روشن باشند و رنگ های تیره کمتر در فضا حضور داشته باشند.

میزان استفاده از رنگ های هلویی و پسته ای در فضا

6- لیمویی + تمشکی

ترکیب دو رنگ لیمویی ملایم و تمشکی فضایی بسیار روشن و پر انرژی را ایجاد می کند. اگر به دنبال رنگ سومی برای ترکیب با این دو رنگ می گردید، ما رنگ آبی بلوبری را به شما پیشنهاد می کنیم. به این ترتیب می توانید با رنگ هایی طبیعی و آرامش بخش رنگبندی دکوراسیون متفاوت و خاص خودتان را داشته باشید.

ترکیب رنگ های تمشکی و لیمویی و آبی بلوبری

7- هندوانه ای و توت فرنگی

شما می توانید در ایده پردازی برای داشتن رنگبندی دکوراسیون متفاوت منزلتان از طبیعت الهام بگیرید. به ترکیب رنگ در میوه هایی مثل هندوانه و توت فرنگی نگاه کنید. اگر دوست دارید دکوراسیون منزلتان شاد و دارای رنگ های برجسته باشد، می توانید از مبل ها و عناصری به رنگ توت فرنگی یا هندوانه استفاده کنید و از انواع گونه های سبزرنگ و گیاهان برای تکمیل این دکوراسیون تابستانه کمک بگیرید.

ترکیب رنگ های طبیعی در دکوراسیون منزل

امیدواریم از آشنایی با رنگ ها و پالت های رنگی خاص ارائه شده در این مطلب لذت برده باشید. اگر از ترکیب رنگی خاصی خوشتان آمده اما نسبت به چگونگی استفاده از آن در منزلتان مردد هستید، پیشنهاد می کنیم حتما این موضوع را از طریق بخش مشاوره با کارشناسان انستودیوز مطرح نمایید تا در زمانی مناسب، پاسخی مختص فضای منزلتان را به شما ارائه نماییم.


منبع:
laurelandwolf.com

  • تمامی مطالب مجله ی انستودیوز پس از ترجمه توسط هیات تحریریه تکمیل می شوند و نکات مناسب خانواده های ایرانی به آن ها اضافه می شود.

Most Accurate Microsoft 98-366 Practise Questions

She remembered that Microsoft IT Infrastructure 98-366 the picture had been repeated Microsoft 98-366 Practise Questions many times before, about how she lost her love. The airflow in the whirlpool broke as always, they fell heavily on the ground, 98-366 Practise Questions no one climbed up, and there was only a huge venting MTA Networking Fundamentals sound in the room. The Microsoft 98-366 Practise Questions posture is natural, the manners Microsoft 98-366 Practise Questions are mature, and people feel weird. Jude nodded. William Fu Peter Microsoft 98-366 Practise Questions stood up Let s go. Microsoft 98-366 Practise Questions She smiled slightly and her eyes showed sorrow. This is the trace of the short marriage

She also shed tears.I hit her slap in the face, cursed her bitch scolded her shameless bitch, later across my shop threshold, to interrupt her leg. You are not afraid of tired ah, said such a lot 98-366 Practise Questions of nonsense.I am not tired.Jia Microsoft 98-366 Practise Questions Cheng answer truthfully.Show children, I m too lazy to talk to you, you can do A Microsoft IT Infrastructure 98-366 word Jia Cheng grateful, show eldest sister on the top, I Li Jia Cheng can agree to anything, but this thing can not be agreed. Go back quickly and leave tomorrow.My MTA Networking Fundamentals brother also said that I take Microsoft 98-366 Practise Questions care of my father, keep the grave for the mother, do not worry, the Microsoft 98-366 Practise Questions days are too close, there are so many things waiting for you. Ruijuan get the money again is laughing and crying, the total is ashamed of shame, shameless, unspeakable, unspeakable.

Then we will tesking see When Harry Microsoft IT Infrastructure 98-366 meets Sally or something said Peter. When he Microsoft 98-366 Practise Questions finished speaking, I will Microsoft 98-366 Practise Questions send him Microsoft 98-366 Practise Questions to the past. Microsoft 98-366 Practise Questions She tried her best to level her arm. Second, because I know that he is wearing. 101. I tapped MTA Networking Fundamentals the 98-366 Practise Questions keyboard and confirmed to join him as a friend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن