انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com

با فضای خالی بین کابینت و سقف چه کنیم؟

  • توسط هیات تحریریه nStudioz
  • 1515 بازدید

در اکثر آشپزخانه ها کابینت طوری نصب شده که فضایی خالی بین کابینت بالایی و سقف ایجاد می شود. ایده های متعددی برای استفاده ی درست از این فضا وجود دارد که علاوه بر اینکه جلوه ی مناسب تری به این فضای خالی می دهند، می توانند نقش چشم گیری در دکوراسیون آشپزخانه ی منزلتان داشته باشند. در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید تا با چند نمونه از این ایده ها که در دو دسته ی ایده های کاربردی و تزیینی دسته بندی شده اند آشنا شوید.

ایده های کاربردی برای فضای خالی بین کابینت و سقف

1- می توانید وسایلی که نیاز نیست دائما دم دستتان باشد را در جعبه یا سبدهایی یک شکل طبقه بندی کنید و این سبدها را روی کابینت ها قرار دهید. با این کار آشپزخانه ظاهری منظم می گیرد.

استفاده از سبد برای دسته بندی در آشپزخانه

2- اگر ارتفاع این فضا در آشپزخانه ی شما زیاد است، می توانید یک یا دو طبقه در آن نصب کنید و ظروف دکواتیو یا ظروف و وسایلی که دائما مورد استفاده قرار نمی گیرند را در این طبقه ها قرار دهید.

طبقه بندی فضای بالای کابینت

3- اما اگر اساساً دوست ندارید فضای خالی بین کابینت و سقف وجود داشته باشد، می توانید مانند تصویر 1 کابینت بالایی را در ارتفاعی بالاتر نصب کنید، طوری که تا سقف ادامه پیدا کند و برای دسترسی آسان تر به ظروف و وسایل دم دستی، یک یا دو طبقه ی باز زیر آن نصب کنید. حالت دیگر این است که مانند تصویر 2 این فضا با با مصالح کاملاً پر کنید. این کار باعث می شود سقف بلند تر به نظر بیاید.

استفاده از طبقات در پایین کابینت های بلند

4- می توانید یک ردیف کابینت با ارتفاع کمتر نصب کنید و ظروف یا وسایلی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند را در این کابینت ها قرار دهید.

جاگذاری مناسب ظروف کم استفاده در آشپزخانه

پیشنهاد می کنیم مطلب جدید مجله که 8 ایده ی خاص برای استفاده بهتر از فضای آشپزخانه های کوچک را در آن بیان کرده ایم مطالعه کنید.

ایده های دکوراتیو برای فضای بالای کابینت

5- گیاهان و گلدان های تزئینی مصنوعی یا طبیعی (به خصوص گیاهان رونده) نیز می توانند گزینه ی مناسبی برای پر کردن این فضا باشند.

استفاده از گیاهان طبیعی رونده و یا مصنوعی در آشپزخانه

6- می توانید در این فضا کابینت هایی با در های شفاف نصب کنید و با قرار دادن ظروف دکوراتیو در این کابینت ها و نورپردازی مناسب، جلوه ی متفاوتی به فضای آشپزخانه ببخشید.

استفاده از عناصر دکوراتیو در کابینت های کوچک تزئینی نزدیک سقف

7-نصب کاغذ دیواری با رنگ و طرحی متفاوت باعث می شود خالی بودن این فضا کمتر به چشم بیاید. علاوه بر این کاغذ دیواری می تواند پس زمینه مناسبی برای ظروف و لوازم دکوراتیو باشد.

شاخص شدن ظروف دکوراتیو بالای کابینت به وسیله کاغذ دیواری پس زمینه

8- یکی دیگر از راه حل های مناسب برای پر کردن این فضا، به خصوص در حالتی که فاصله بین کابینت و سقف زیاد باشد، قرار دادن یا نصب تابلو یا قاب عکس می باشد.

استفاده از قاب عکس و تابلو در فضای خالی بین کابینت سقف

9- یکی دیگر از راه های بسیار کاربردی نصب یا قرار دادن ظروف و اشیای تزئینی در این فضا است. می توانید بشقاب های قدیمی تان را روی دیوار نصب کنید.

استفاده از ظروف دکوراتیو و زیبا در تزئین آشپزخانه

10- اضافه کردن اکسسوری یکی از راه های بسیار مناسب برای وارد کردن رنگ به آشپزخانه هایی که فضای یکنواختی دارند، (خصوصا آشپزخانه های سفید رنگ) می باشد. مانند تصویر زیر، شما می توانید در فضای بالای کابینت از اکسسوری هایی به رنگ دلخواهتان استفاده کنید، طوری که با وسایل کوچک در بخش های دیگر آشپزخانه تان هماهنگ باشد. در این حالت هر زمان تصمیم به ایجاد تغییر در دکوراسیون آشپزخانه گرفتید، می توانید تنها با تعویض این وسایل و با هزینه ای بسیار کم، تم رنگی فضا را تغییر دهید.

اضافه کردن رنگ به وسیله اکسسوری در آشپزخانه

امیدواریم مطالعه این مطلب به شما در پیدا کردن ایده های مناسب برای دکوراسیون فضای بالای کابینت آشپزخانه تان کمک کرده باشد. چنانچه در این خصوص سوالی دارید، پیشنهاد می کنیم آن را از طریق بخش مشاوره با کارشناسان ما در میان بگذارید.

100% Pass Guarantee PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions On Our Store

soul resuscitation, as if emancipating the mind is endless, PRINCE2 Practitioner as PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions if PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions the reform is to continue to deepen, good into the soul, but also endless deepening. Old Chi PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions brother, I m afraid more than a year did not meet Mahjong master named Chi Tao, he nodded. This is a sober awakening, and the moral tribunal set up by conscience will never PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions tolerate him. Early the next PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions morning, Xiao Qin led a PRINCE2 Practitioner PRINCE2-PRACTITIONER small north, respectfully met with Rui Juan couple.

http://www.examscert.com PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions Hey, this is the pillar brother Let the pillar brother come Hmm He is Liu Haizhu, good Let PRINCE2 Practitioner him come Lu Song said. The big bag bought a lot PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions of things, and it was dark, PRINCE2 Practitioner PRINCE2-PRACTITIONER and the two talents came out of the PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions department store. A group of small whites, only two feet tall, white and white hats, but they could not see the long face. Obedient, it is time PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions to go to the hospital to go to the hospital. Dongbatian did not rush any more.

The best way to meet the PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions PRINCE2 Practitioner people of Lai Pi is PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions to PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions rely PRINCE2 Practitioner PRINCE2-PRACTITIONER on testking him. PRINCE2 PRINCE2-PRACTITIONER Practice Questions Why are we going now Look for Yang Fan Ask him what his opinion is. Duan Feng s men were shackled on the back. lzuOWEN. COM. lZUOWEN. COM Chapter 429 You, you have to pay the price.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن