انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com
دسته بندی:

11 ایده و طرح از مبلمان تاشو

  • توسط هیات تحریریه nStudioz
  • 1131 بازدید

این روزها با کاهش مساحت خانه ها نیاز به وسایل چند منظوره یا تاشو بیشتر شده است. در همین راستا شرکت های مختلف تلاش می کنند با ارائه ی ایده های خلاقانه در این حوزه، برای خودشان مخاطبانی پیدا کنند. در این مطلب چند ایده از مبلمان تاشو را برایتان ارائه کرده ایم. این طرح ها لزوما در بازار ایران موجود نیستند، اما اگر بتوانید نجاری های حرفه ای و خوبی پیدا کنید و طرح های پیشنهادی تان را به آن ها ارائه کنید حتما میتوانید صاحب هریک از این ایده ها باشید.

1- میز تاشوی دیواری

یک ایده ی فانتزی و زیبا، میزی که وقتی جمع می شود تبدیل به یک تابلوی هنری می شود. پیشنهادی مناسب برای منازلی با مساحت محدود.

مدل میز تاشو دیواری که تابلو هم می شود

میز تاشوی دیواری با قابلیت تبدیل شدن به تابلو

2- میز قهوه خوری با قابلیت تنظیم ارتفاع

معمولا میزهای قهوه خوری ارتفاع کمی دارند و برای انجام کارهایی مثل نوشتن یا استفاده از لپتاپ مناسب نیستند، این میز با قابلیت نتظیم ارتفاع این امکان را ایجاد می کند که بتوانید فعالیت های مختلف را روی آن انجام بدهید. در واقع سطح محدودی را ایجاد می کند، ولی به اندازه ی چند میز کارایی دارد.

میز تاشو برای لپتاپ و قهوه خوری

3- میز غذاخوری تاشو

نمونه ای که مشاهده می کنید امکان تبدیل شدن به میزی 2 تا 10 نفره را دارد و برای خانه هایی با مساحت محدود اما مهمانان زیاد مناسب است.

مدل میز غذاخوری تاشوی خلاقانه

4- میز تاشو برای آشپزخانه

و اما یکی از کارآمد ترین ایده های این مطلب؛ میز تاشوی دیواری برای آشپزخانه های کوچک بسیار کارایی دارد. ساخت و نصب چنین میزهایی سخت نیست و اگر احساس می کنید می تواند برای شما مفید باشد، کافی است ساخت آن را به نجارهای حرفه ای و مطرح بسپارید تا عنصری شاخص و جذاب در فضای منزلتان داشته باشید.

میزتاشوی دیواری آشپزخانه

5- میز  و صندلی غذاخوری کوچک تاشو

این ست غذاخوری آنقدر ها جذاب و گیرا نیست، اما برای فضاهایی مثل تراس ها و بالکن ها که مساحت محدودی دارند و وعده های غذایی کوتاه مانند عصرانه در آن ها صرف می شود پیشنهادی مناسب است.

میز و صندلی تاشو چوبی

6- صندلی تاشو

این صندلی ها به راحتی تا می شوند و می توانید آن ها را روی دیوار نصب کنید تا در زمانی که به آن ها نیاز ندارید حداقل مساحت ممکن را اشغال کنند.

مدل صندلی تاشو

7- تخت خواب تاشو

نمی توان از وسایل تاشو سخن گفت و به ایده ی همیشه جذاب تخت خواب های تاشو توجه نکرد. تخت خوابی که مشاهده می کنید با چرخشی ساده جمع می شود و یک میز کار زیبا در زیر آن تعبیه شده است.

تخت خواب تاشو و میز کار

8- میز تاشوی چند کاره

این میز قهوه خوری در مدتی کوتاه به میز غذاخوری تبدیل می شود و امکان پذیرایی از مهمانان را برایتان فراهم می کند.

میز چندکاره

9- نیمکت دیواری تاشو

پیشنهادی عالی برای فضاهای راهرویی یا گوشه های کم استفاده. وقتی این نیمکت ها را تا کنید هیچ فضایی اشغال نمی کنند و کافی است در زمان مورد نظر آن ها را باز کنید و رویشان بنشینید.

نیمکت با قابلیت تا شدن

10- مبل تخت خواب شو 

تشکی که می تواند مبل شما هم باشد، این مبل سبک قابل حمل نیز هست و امکان بردن آن به مکان های مختلف وجود دارد.


مبل با قابلیت تبدیل شدن به تشک

11- کنسول و میز کار تاشو

اگر شما هم از جمله افرادی باشید که هر ازگاهی به میز تحریر احتیاج پیدا می کنید اما همیشه به آن نیاز ندارید، این کنسول برای شما ساخته شده است. می توانید بیشتر اوقات از آن به عنوان کنسول استفاده کنید و در مواقع محدود مورد نیاز آن را به یک میز تحریر مناسب تبدیل کنید.

میز غذاخوری با قابلیت تاشدن

امیدواریم ایده های مطرح شده برای شما جالب بوده باشد. شاید برخی از این محصولات را در بازار پیدا نکنید اما همانطور که پیشتر نیز بیان شد می توانید با سفارش آن ها به نجاری های خوب صاحب این مدل های وسایل تاشو بشوید.


منابع:

pinterest.com

godownsize.com


Most Popular EMC E20-385 Certification Braindumps

E20-385 Certification Braindumps You talk about it, not engage EMC E20-385 Certification Braindumps Understand, since the founding of the People s Republic of China, I managed to rule EMC E20-385 Certification Braindumps out the largest amount of silver in the Yellow E20-385 Data Domain Specialist Exam for Implementation Engineers River since the founding of the Qing dynasty. As for the E20-385 Certification Braindumps emperor s idea, the slave did not know.Three people chatted for a while, Su, Taiwan, this two out EMC Certification E20-385 of the post hall, watching the streets of Jianyang. And Zeng Guofu hometown funeral, even the emperor has reward, the ministers not to mention. All those who were crying for injustice, all of them were ordered to continue their court proceedings by the Chief Justice Yamen.

He seems to see his brother changed EMC E20-385 Certification Braindumps back to childhood. You married him, he reported the case again. Cracked. Everyone s E20-385 Certification Braindumps ears are EMC Certification E20-385 shocking. Into the tea house, find a single http://www.examscert.com/E20-385.html room to sit down. Is it EMC E20-385 Certification Braindumps E20-385 Data Domain Specialist Exam for Implementation Engineers reported If you have something to go to the police, don t always want to solve it yourself.

Of course, it is not the standard that all painters must believe in and practice. dont you agree Xiao Qin suddenly heard.Two men and women E20-385 Certification Braindumps came from the countryside, living in the city of sensual cross flowed intoxicated, only EMC E20-385 Certification Braindumps a brief steal Huan, EMC E20-385 Certification Braindumps because there is more than the spiritual flesh and joy fight more important life and death. Jiacheng opened up new EMC Certification E20-385 economic growth points, door to door residents http://www.testkingdump.com/E20-385.html to send honeycomb coal. She added that shameless mistress chanting, wild woman, scoop, scooping money from a man and seducing a E20-385 Data Domain Specialist Exam for Implementation Engineers man to the cave Lisi tickets, what is the difference with prostitution.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن