دیوار خانه تان را خودتان تغییر دهید

دیوار خانه تان را خودتان تغییر دهید

خرید مبلمان یا استفاده از تابلو های نقاشی می تواند یک اتاق را آراسته کند اما برای تغییر واقعی یک فضا  شما مجبورید یک دیوار را تغییر دهید. اگرچه با استخدام شخصی می تواند دیوار را کاغذ دیواری کرد یا روی آن را با کاشی پوشاند  اما اجاره نشین ها در این کار محدود هستند و نمی توانند هر تغییری را ایجاد کنند.

خوشبختانه چندین محصول وجود دارد که به شما اجازه می دهد  ظاهر دیوار خود را به راحتی نو کنید . این محصولات موقتی به شما این امکان را می دهد تا فضای خود را به همان شکلی که می خواهید تغییر دهید  و نگران هیچ مسله ای نباشید.در ادامه به  معرفی این محصولات می پردازیم.

استفاده از کاشی های چسبی

روش هایی ساده برای تعویض کاشی

کاشی چسبی برای دیوار آشپزخانه

ممکن است استفاده از کاشی های چسبی در انتها شما را راضی نکند به همین دلیل دقت کنید که چه طرح و نوعی از آن ها را انتخاب می کنید و در نصب آن ها نهایت دقت را داشته باشید تا در آخر ظاهری زیبا به شما بدهد. سعی کنید کاشی هایی را انتخاب کنید ظاهر آن مناسب باشد و از کیفیت خوبی بهره مند باشد و لوکس به نظر برسد. برای انجام اینکار بهتر است مطلب روش تهیه و استفاده چسب سرامیک را مطالعه کنید.

استفاده از کاشی چسبی برای دیوار آشپزخانه

نمونه کاشی چسبی

استفاده از پنل های چوبی

راهکارهایی آسان برای ایجاد تغییر در دیوار خانه

پنل های چوبی دیواری در نشیمن

اگر چه استفاده از پنل های چوبی قیمت بیشتری نسبت به دیگر مصالح دارد اما فضای خانه تان را صمیمی تر خواهد کرد. در انتخاب این پنل ها توجه داشته باشید که آن ها از چوب واقعی ساخته شده باشند.این مصالح با چسب های مخصوص خود بر روی دیوار صاف قرار می گیرند.این نوع دیوار پوش ها بسیار آسان و سریع نصب می شوند و بعد از اتمام کار شما نتیجه ای حیرت انگیز خواهی دید که دیوارتان به طور کامل تغییر کرده است. این مصالح کمترین آسیب را به دیوار می زنند و در عین حال تنوع زیادی نیز دارند. نمونه ها و اندازه های آن ها را می توانید از  اینجا  مشاهده کنید.

پنل های چوبی دیواری در ناهارخوری

پنل های چوبی دیواری در ناهارخوری

پنل های چوبی دیواری در طراحی داخلی

پنل های چوبی دیواری در طراحی داخلی

پنل های چوبی دیواری در طراحی داخلی

پنل های چوبی دیواری در طراحی داخلی

استفاده از کاغذ دیواری هایی با قابلیت کنده شدن

استفاده از کاغذ دیواری با قابلیت کنده شدن

استفاده از کاغذ دیواری با قابلیت کنده شدن

برای اینکه فضای خود را کمی سنتی تر کنید اغلب کاغذ دیواری ها گزینه ای مناسب هستند اگر چه  آن ها سخت اجرا می شوند و همچنین اگر مایل به تغییر آن ها باشید در بیشتر مواقع به سختی کنده می شوند.اما اگر قصد استفاده از کاغذ دیواری را دارید نوعی از آن ها را انتخاب کنید که قابلیت جابه جایی و کنده شدن داشته باشند که مانند استیکر های دیواری هستند و به راحتی کنده می شوند .


منبع : elledecor.com


 

 

ارسال پاسخ

شانزده + 17 =

در مسابقه شرکت کنید
برنده ی بیش از 500 هزارتومان جایزه باشید.

انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری
مطالب قبلی را بخوانید
رنگ مناسب کف خانه
رنگ کف و تأثیر آن در طراحی داخلی

دیوارها و گوشه های فضا معمول ترین بخش ها برای رنگ کردن خانه هستند و عموما افراد از کف خانه...

بستن