رنگ های پنتون برای دکوراسیون پاییز امسال منزل شما

رنگ های پنتون برای دکوراسیون پاییز امسال منزل شما

 

تابستان به سرعت سپری شد و در اولین روزهای پاییز به سر می بریم. شاید شما هم علاقه مند باشید دکوراسیون منزلتان را متناسب با رنگ های پاییز تغییر بدهید. اگر چنین قصدی دارید، گزارش رنگ پاییزی پنتون می تواند برای شما جالب وکارآمد باشد. رنگ های پاییز امسال رنگ هایی شاداب و جذاب و متفاوت هستند، پس رنگ نارنجی سوخته قدیمی، خرمایی مایل به قرمز، و قهوه ای شکلاتی که قبلاً استفاده می کردید را فراموش کنید.

متخصصان رنگ شناسی پنتون برای درخشیدن فضاهای داخلی شما درهر جایی در پاییز امسال تن رنگ های با نشاط و پرطراوت را پیشنهاد می دهند. کمپانی پنتون در خصوص این رنگ ها گفته است: « این رنگ های بسیار بانشاط در پالت رنگی پاییز 2016 به عنوان رنگ هایی شاداب، گزینه های جدیدی پیش روی شما قرار می دهند و انتخاب هایی متفاوت با سایه های رنگی معمول خواهند بود..»

پس اگر می خواهید بدانید چه رنگ هایی باید در لیست انتخاب شما برای پاییز امسال وجود داشته باشند؟ ادامه مطلب را بخوانید.


 آبی کنار رودخانه ای (Riverside)

همانطور که در تصویر می بینید، کنتراست این رنگ با بالش های زینتی و پارچه های به رنگ خاکستری مایل به قهوه ای بسیار دوست داشتنی است.

انتخاب رنگ جدید آبی کناررودخانه ای برای پذیرایی

رنگ آبی جدید پنتون برای پاییز 2016

آبی آسمانی (Airy Blue)

پنتون در خصوص علت انتخاب رنگ می گوید، “طراحان به دنبال بی وزنی در دنیای پر از کشمکش و نزاع می باشند”   و چه چیزی بیشتر از رنگ آبی آسمانی روشن روح را تازه میکند؟!

رنگ های منتخب پاییز امسال

رنگ آبی آسمانی برای دکوراسیون پاییز

خاکستری پوست کوسه (Sharkskin)

اگر مشتاق رنگ هایی متناسب با حال و هوای این روزها هستید که پاییز و زمستان را از بقیه فصول سال جدا سازند، این نوع رنگ خاکستری به عنوان رنگ اصلی شما می باشد. بستری به رنگ خاکستری پوست کوسه با دیوارهای آبی آسمانی روشن به طور موثری دارای جلوه زیبایی بوده، و تن رنگ های خاکستری لایه بر روی یکدیگر به شما تمی مونوکورم وزیبا می دهد.

انتخاب خاکستری پوست کوسه برای داشتن دکوراسیون مدرن و پاییزی

پیشنهاد خاکستری خاص پنتون برای پاییز

 قرمز شفقی (Aurora Red)

پیدا کردن رنگ قرمز مناسب برای فضاهای داخلی اصلا کار آسانی نیست! اما اگر شما بخشی از رنگ مرجانی را با رنگ خرمایی مایل به قرمز ترکیب کنید، به رنگ قرمز شفقی تیره می رسید، که یک رنگ قرمز عالی برای دیوارهاست. در حالی که هوا رو به سردی است، این رنگ سیر، فضا را گرم جلوه می دهد.

رنگ های منتخب پنتون برای پاییز 2016

رنگ قرمز شفقی برای دکوراسیون پاییز

خاکستری مایل به قهوه ای گرم (Warm Taupe)

این رنگ طبیعی یک مکمل بسیار مورد نیاز برای رنگ های پررنگ پاییزی می باشد که در چوب، مخمل، چرم، و بافت های چوبی طبیعی یافت می شود، رنگ خاکستری مایل به قهوه ای گرم به عنوان یک رنگ ارگانیک است که در این فصل بسیار به چشم می خورد.

رنگ های ملایم و خنثی در دکوراسیون منزل-پاییز 2016

رنگ خاکستری مایل به قهوه ای

سدری خاکی (Dusty Cedar)

این رنگ پاییزی به نسبت سایر رنگ های پیشنهادی پررنگ تر است، و همنشین تندی برای کوارتز صورتی– یکی از دو رنگ پاستلی که رنگ های امسال پنتون بودند. است و بهترین رنگ برای بافت های ابریشمی و کوسن های مخملی است و می توانید آن را در هریک از فضاهای خانه به مقداری محدود به کار ببرید.

رنگ سدری خاکی در طراحی دکوراسیون پاییزی

رنگ سدری خاکی پنتون2016

خردلی تند (Spicy Mustard)

وقتی از خردلی تند به عنوان یک رنگ تأکیدی در اتاقی با تم تک رنگ استفاده شود، این رنگ جالب تندی غیر منتظره ای را به فضاهای طبیعی، خصوصاً فضاهایی که رنگ سفید زیادی داشته باشند می دهد. از صندلی راحتی تا طراحی های هندسی، ما به دنبال چاشنی های مطلوب تری هستیم … در واقع پاییز امسال در هرجایی به دنبال رنگ می گردیم.

استفاده از رنگ خردلی تند در طراحی داخلی منزل

استفاده از رنگ خردلی تند در طراحی داخلی منزل

رسی سفالی (Potter’s Clay)

اگر به دنبال رنگ پایه ی منحصر به فردی هستید، هیچ رنگی بهتر از رنگ رس سفال پیدا نخواهید کرد. نامی مربوط به ماده زمینی که در مورد هر چیزی از ظرف های سرامیکی تا کاشی های کف استفاده می شوند، این رنگ نزدیک به زنگ زدگی متناسب با گرایش های طبیعی این فصل می باشد.

انتخاب رنگ قهوه ای سفالی برای طراحی داخلی خانه

انتخاب رنگ قهوه ای سفالی برای طراحی داخلی خانه

بودِشیس (Bodacious)

این رنگ صورتی است؟ یا بنفش است؟ یا هردوی آن هاست؟ مهم نیست که رنگ دقیق آن چیست. ولی بودشیس قطعاً رنگی جذاب است. رنگی متضاد رنگ های سنتی پاییز که اگر وسایل تزیینی مثل کوسن و تابلو های کوچک را به این رنگ انتخاب کنید، این رنگ آن ها را از عنصری بدون جلوه و ساده، به عناصری اثرگذار و جذاب در اتاق تبدیل می کند.

انتخاب رنگ صورتی جذاب و متفاوت برای دکوراسیون خانه

رنگ ویژه پاییز امسال

رنگ سبز شکوه علفزار (Lush meadow)

رنگ سبز شکوه علفزار یادآور تازگی برگ درختان است. این رنگ غنی و زیبا نشاط و درخشش عمیقی در خود دارد که سبب تمایز آن از سایر رنگ های طیف سبز می شود. زیبایی رنگ سبز جدید پنتون در کنار سایر رنگ های پالت رنگی این فصل دو چندان می شود.

جدیدترین رنگ سبز برای دکوراسیون

جدیدترین رنگ سبز برای دکوراسیون

این بود لیستی از رنگ های پاییزه ی پنتون در سال 95، امیدواریم معرفی این رنگ ها ایده های جدیدی برای دکوراسیون فضای منزلتان به شما ارائه کرده باشد. اگر به این رنگ ها علاقه مند شده اید اما نمی دانید چطور باید از آن ها در فضای فعلی منزلتان استفاده کنید، کافی است از طریق بخش مشاوره دکوراسیون سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سؤال خود را مطرح کنید.


www.laurelandwolf.com

www.pantone.com

ارسال پاسخ

1 + 18 =

انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری
مطالب قبلی را بخوانید
مشاوره دکوراسیون آشپزخانه جزیره ای
ایده هایی برای داشتن آشپزخانه ی جزیره ای زیبا

یک آشپزخانه ی جزیره ای مناسب می تواند به چه نیازهایی پاسخ بدهد؟ آشپزخانه های جزیره ای شماری از نیازهای...

بستن