چند نمونه بازسازی

چند نمونه بازسازی

هر خانه ای پس از مدتی نیازمند این است تا با اعمال تغییراتی ، نو شده و حال و هوایی متفاوت و بهتر را به ساکنانش بدهد. این کار با استفاده از تخصص طراحان معماری به خوبی صورت می گیرد. در ادامه تصاویری از خانه هایی که به درخواست ساکنانشان ، توسط طراحان حرفه ای بازسازی شده اند را مشاهده خواهید کرد.

برای مشاهده ی حالت قبل و بعد، نوار میان تصویر را به سمت چپ و راست بکشید

بازسازی آشپزخانه

در بازسای این آشپزخانه، طراح حرفه ای Sara Story  با برداشتن کابینت های بالایی و مجزا کردن پنجره ی آشپزخانه ، استفاده از رنگ روشن و حذف کردن میز جزیره ای میان آشپزخانه حال و هوایی امروزی و زیبا به خانه داده است.

بازسازی آشپزخانه

تغییر رنگ کابینت های دیواری و تعویض کابینت های پایین اولین تغییر مهم این فضاست.تعویض برخی تجهیزات آشپزخانه و لوستر نیز به زیباتر شدن فضا کمک بسیاری کرده است. نهایتا طراحان با هزینه ای نه چندان زیاد و با حفظ بخشهایی از طرح قبلی، آشپزخانه را تغییر داده اند.

بازسازی حمام

بعد از گذشت 16 سال از ساخت این خانه،صاحبان آن تصمیم به ایجاد تغییر در طراحی این فضا گرفتند. با توجه به لوله کشی حمام اولیه، هیبت کلی حمام حفظ شد و تغییر اصلی، بسته شدن ورودی کمد حمام و قرار گرفتن روشویی در مقابل آن است.

بازسازی کامل ساختمان

زمانی که خریداران جدید ، خانه را خریدند ، بیشتر شبیه به یک خرابه به نظر می رسید، صاحبان جدید، با برپایی سازه ی ساختمان، تعمیر پی و لوله کشی مجدد و بازسازی دودکش ها و نصب سقف آلومینیومی، خانه را دگرگون و قابل سکونت کردند.

بازسازی سرویس بهداشتی

تغییر رنگ حاکم بر فضا و تجهیزات سرویس بهداشتی ، فضا را به طور کلی دگرگون کرده .

تغییرات فضای نشیمن

پیشتر از روانشناسی رنگ  و نحوه انتخاب رنگ های مناسب در خانه گفته بودیم. همچنین در مقاله ای از نقش بافت در فضای داخلی صحبت شده بود. تصویر بالا نشانگر نقش رنگ و بافت در زیبایی خانه است.

بازسازی اتاق نشیمن

به عقیده ی ساکنین، فضای اولیه احتیاج به تغییراتی برای زیبا شدن داشت، تغییر اثاثیه، تغییر رنگ در فضا و تغییر مصالح کف، همگی دست به دست هم داده اند تا فضای جدید، زیبا و جذاب به نظر برسد.

بازسازی اتاق نشیمن

رنگ های یک نواخت و اثاثیه قدیمی ، این فضا را بسیار بد نشان می داد. از این رو طراحان با اضافه کردن محل نشستن به زیر پنجره(که زیر آن فضایی برای نگهداری وسایل است) و اضافه کردن مبلمان جدید و رنگ آمیزی فضا، اتاق قدیمی خسته کننده را به اتاقی بسیار متفاوت و نو تبدیل کردند.

ارسال پاسخ

17 + 20 =

انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری
مطالب قبلی را بخوانید
بازسازی حمام
طراحی و بازسازی حمام قدیمی

چگونه رنگ ها را در دکوراسیون با هم هماهنگ کنیم
انتخاب رنگ های متناسب در طراحی داخلی

بستن