انستودیوز.

هدف این سایت افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به معماری و تسهیل دسترسی آن ها به متخصصان این حوزه است و تلاش می کند با تولید محتوای مناسب و ارائه خدمات مشاوره معماری این مساله را ممکن سازد.

آدرس: ایران - تهران
تلفن: +25-506-345-72
ایمیل: nstudioz@gmail.com

چند نمونه بازسازی

  • توسط هیات تحریریه nStudioz
  • 110 بازدید

هر خانه ای پس از مدتی نیازمند این است تا با اعمال تغییراتی ، نو شده و حال و هوایی متفاوت و بهتر را به ساکنانش بدهد. این کار با استفاده از تخصص طراحان معماری به خوبی صورت می گیرد. در ادامه تصاویری از خانه هایی که به درخواست ساکنانشان ، توسط طراحان حرفه ای بازسازی شده اند را مشاهده خواهید کرد.

برای مشاهده ی حالت قبل و بعد، نوار میان تصویر را به سمت چپ و راست بکشید

[twentytwenty]

kitchen-before
kitchen-after
[/twentytwenty]

بازسازی آشپزخانه

در بازسای این آشپزخانه، طراح حرفه ای Sara Story  با برداشتن کابینت های بالایی و مجزا کردن پنجره ی آشپزخانه ، استفاده از رنگ روشن و حذف کردن میز جزیره ای میان آشپزخانه حال و هوایی امروزی و زیبا به خانه داده است.

[twentytwenty]

kitchen-rennovation-before kitchen-rennovation-after

[/twentytwenty]

بازسازی آشپزخانه

تغییر رنگ کابینت های دیواری و تعویض کابینت های پایین اولین تغییر مهم این فضاست.تعویض برخی تجهیزات آشپزخانه و لوستر نیز به زیباتر شدن فضا کمک بسیاری کرده است. نهایتا طراحان با هزینه ای نه چندان زیاد و با حفظ بخشهایی از طرح قبلی، آشپزخانه را تغییر داده اند.

[twentytwenty]

 kitchen-rennovation-before2kitchen-rennovation-after2

[/twentytwenty]

بازسازی حمام

بعد از گذشت 16 سال از ساخت این خانه،صاحبان آن تصمیم به ایجاد تغییر در طراحی این فضا گرفتند. با توجه به لوله کشی حمام اولیه، هیبت کلی حمام حفظ شد و تغییر اصلی، بسته شدن ورودی کمد حمام و قرار گرفتن روشویی در مقابل آن است.

[twentytwenty]

home-exterior-before home-exterior-after

[/twentytwenty]

بازسازی کامل ساختمان

زمانی که خریداران جدید ، خانه را خریدند ، بیشتر شبیه به یک خرابه به نظر می رسید، صاحبان جدید، با برپایی سازه ی ساختمان، تعمیر پی و لوله کشی مجدد و بازسازی دودکش ها و نصب سقف آلومینیومی، خانه را دگرگون و قابل سکونت کردند.

[twentytwenty]

toilet-before toilet-after

[/twentytwenty]

بازسازی سرویس بهداشتی

تغییر رنگ حاکم بر فضا و تجهیزات سرویس بهداشتی ، فضا را به طور کلی دگرگون کرده .

[twentytwenty]

color-before color-after

[/twentytwenty]

تغییرات فضای نشیمن

پیشتر از روانشناسی رنگ  و نحوه انتخاب رنگ های مناسب در خانه گفته بودیم. همچنین در مقاله ای از نقش بافت در فضای داخلی صحبت شده بود. تصویر بالا نشانگر نقش رنگ و بافت در زیبایی خانه است.

[twentytwenty]

 living-room-beforeliving-room-after

[/twentytwenty]

بازسازی اتاق نشیمن

به عقیده ی ساکنین، فضای اولیه احتیاج به تغییراتی برای زیبا شدن داشت، تغییر اثاثیه، تغییر رنگ در فضا و تغییر مصالح کف، همگی دست به دست هم داده اند تا فضای جدید، زیبا و جذاب به نظر برسد.

[twentytwenty]

 family-room-beforefamily-room-after

[/twentytwenty]

بازسازی اتاق نشیمن

رنگ های یک نواخت و اثاثیه قدیمی ، این فضا را بسیار بد نشان می داد. از این رو طراحان با اضافه کردن محل نشستن به زیر پنجره(که زیر آن فضایی برای نگهداری وسایل است) و اضافه کردن مبلمان جدید و رنگ آمیزی فضا، اتاق قدیمی خسته کننده را به اتاقی بسیار متفاوت و نو تبدیل کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن