چند طرح خلاقانه و جذاب گلدان

چند طرح خلاقانه و جذاب گلدان

همانطور که پیشتر گفتیم در سری مطالب خلاقانه ها سعی داریم ابداعات و ابتکارات هنرمندان را برای شما به نمایش بگذاریم. در دومین خلاقانه، شما را به مشاهده ی این گلدان های زیبا و خلاقانه دعوت می کنیم.

گلدان و تنگ

اولین طرحی که مشاهده می کنید، ترکیبی است از گلدان و تنگ ماهی، مدلی خلاقانه که هم باعث حفظ رطوبت خاک و گیاه می شود هم باعث طولانی تر شدن مدت نگهداری آب می گردد. به گفته ی طراحان این گلدان، لایه ی میانی با جذب مواد موجود در آب، هم به حاصلخیزی خاک کمک می کند هم به طولانی شدن دوره پاکیزگی آب.

گلدان خلاقانه

گلدان طرح اوریگامی

این گلدان طوری طراحی شده است که همزمان با رشد گیان، بزرگتر می شود و جای بیشتری برای رشد گیاه تامین می کند.

 

گلدان طرح اوریگامی

گلدان اوریگامی

 

گلدانی با طرح عروس دریایی

این گلدان ها به صورتی طراحی شده اند که بعد از رشد گیاه، تصوری از عروس های دریایی را برای بیننده ایجاد می کنند، هرچند طرح هایی مینیاتوری و کوچک دارند اما برای زیباسازی فضای داخلی وسایلی جذاب به نظر می رسند.

گلدان خلاقانه

گلدانی در کتابخانه ی شما

طرحی ساده و در عین حال جذاب، این گلدان با پوششی که دارد در بین کتاب های شما قرار می گیرد و در عین هماهنگی با کتابخانه تان، حال و هوایی خاص و متفاوت به کتابخانه تان می بخشد.

گلدان خلاقانه

 

گلدان با طرح حیوانات

این گلدان ها به گونه ای هستند که انگار گیاهان بر پشت حیوانات سبز شده اند و برای علاقه مندان به حیوانات گزینه هایی جذاب هستند.

گلدان خلاقانه حیوانات

گلدان و میز شطرنج

اگر به شطرنج ها و گیاهان علاقه دارید، این گلدان های کوچک برای شما مناسب هستند، هم مهره های بازی تان را دارید، هم گلدان هایی کوچک و زیبا، گزینه ای خاص و جذاب برای تراس خانه تان.

طرح خلاقانه گلدان


امیدواریم این طرح ها برای شما نیز جالب و جذاب بوده باشد، در صورتی که به مطالب بخش خلاقانه ها علاقه دارید با نظرات خود ما را در بهبود این سری مطالب همراهی کنید.

منبع: boredpanda


 

ارسال پاسخ

12 + 17 =

انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری
مطالب قبلی را بخوانید
بیست اشتباه طراحی داخلی منزل و راه حل آن ها-قسمت اول

قبل و بعد تغییر دکوراسیون
تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن با هزینه ای متناسب

بستن