پاسخ داده شده
0
0

با سلام

ميخواستم راجع به چيدمان خانه ازتون سوال كنم منزل ما ١١٠ متري ٣ خواب بود اما ما به دليل كوچك بودن حال و پذيرايى يكى از خواب ها را كم كرديم و به پذيرايى اضافه كرديم حال ميخواهيم هم از مبلمان كلاسيك و نيمه استيل استفاده كنيم به اضافه ى نهارخورى هم قسمتى براى راحتى جلوى تلويزيون با توجه به اينكه الان فضاى مستطيل شكل تقريبا ٣٦ مترى داريم ميخواهم راجع به خريد و چيدمان و همچنين در كمد به جا مانده ازاتاق از شما راهنماييمون كنيد

با تشكر و سپاس فراوان

بودجه ی در دسترس.
تا 5 میلیون تومان
حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • مریم طوسی پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

 

سلام خانم طوسی گرامی

با سپاس از این که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید. تصمیم شما برای الحاق اتاق به فضای پذیرایی تصمیمی مناسب و به جا بوده است و فضای جدید به نظر مناسب می رسد.

پیش از شروع مشاوره لازم به ذکر است که در سؤال شما اطلاعات کافی برای مشاوره وجود ندارد، ابعاد فضا به طور دقیق مشخص نیست و نمی دانیم مبلمان مد نظر شما چند نفره است. با این حال تلاش کرده ایم بر اساس مشاهداتمان پیشنهاداتی را به شما ارائه نماییم. در تصویر سمت راست، ابعاد فضای اصلی به صورت 5.60 در 6 متر می باشد و در دو تصویر سمت چپ، فضا 5 در 6 است.

مشاوره برای دکوراسیون و چیدمان نشیمن

سه پیشنهاد برای چیدمان منزل شما

چیدمان سمت راست حالتی ایده آل تر دارد و اگر مساحت فضایتان اجازه می دهد، می توانید با استفاده از مبل استیل 7نفره و یک مبل ال، فضایی مناسب داشته باشید. البته در هر سه حالت باید فاصله ی بین ستون ها برای قرار گیری میز غذاخوری را بررسی کنید. در نقشه هایی که مشاهده می کنید ما این فاصله را 2.30 متر در نظر گرفته ایم و میزی 6 نفره را در این فضا قرار داده ایم.

  • به طور کلی لازم به ذکر است که فضای منزل شما برای داشتن دو ست مبلمان مساحت مناسبی ندارد و بهتر است از یک ست، یا ترکیب یک ست و نیمست، یا یک ست و یک مبل ال برای چیدمان استفاده نمایید.

در خصوص انتخاب مبل، با توجه به خنثی بودن رنگ فضای منزلتان، شما گزینه های متعددی در دسترس دارید و خوب است ابتدا علایقتان را برای ما بیان کنید. این که چه رنگ هایی را دوست دارید و میخواهید فضای نهایی چه حال و هوایی داشته باشد. برای مثال فضایی با رنگ های نارنجی خیلی روشن، سرخابی و زرد، می تواند زیبا باشد، اما اگر شما به رنگبندی با رنگ هایی مانند یاسی و بنفش علاقه مند باشید، پیشنهاد ما برایتان راهگشا نخواهد بود. از این رو لطفا علایق و نظراتتان را با ما در میان بگذارید تا پس از آن در خصوص خرید مبلمان نیز راهنماییتان نماییم.

برای در کمد ها، گزینه های متفاوتی پیش روی شماست، ابتدا اینکه به کل در ها را حذف کنید و این قسمت را دیوار کنید(که چندان پیشنهاد نمی کنیم.) راه حل دوم تعویض درها با چوب هایی به رنگی جدید است، راه دیگر رنگ کردن یا کاغذ دیواری کردن چوب های فعلی است. بسته به نیاز شما و این که میخواهید چقدر هزینه کنید و چه نتیجه ای بگیرید، هریک از این راهکارها قابل اجرا می باشد.

در نهایت پیشنهاد میکنیم ابعاد دقیق فضا را برای ما ارسال کنید و بگویید می خواهید چه مبلمانی در فضا قرار بدهید تا پس از بررسی آن ها مشاوره ای کامل تر را به شما دوست گرامی ارائه نماییم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری