مشاوره حرفه ای

زمان در دسترس

حداقل 5 روز کاری

قصد مشاوره

چیدمان کامل خانه یا انتخاب رنگبندی مبلمان و وسایل

این مشاوره هنگامی مناسب است که قصد دارید چیدمان خانه را به طور کامل تغییر دهید. مبلمان جدیدی خریداری کنید. یا خانه ای که به تازگی وارد آن شده اید را مبلمان کنید و حداقل 5 روز فرصت در اختیار دارید. در این مشاوره شما سه چیدمان ایده آل به همراه ایده های تصویری برای طراحی بخش های مختلف فضا و سه رنگبندی به همراه 3 مجموعه تصویری شامل مبلمان و اکسسوری هایی که می توانید خریداری کنید را دریافت خواهید کرد. هدف از این مشاوره این است که پس از اتمام آن بتوانید با اطمینان بیشتری به فروشگاه ها رفته و تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری نمایید و به راحتی بر اساس نقشه ی چیدمان ایده آلتان خانه آن وسایل را در منزل چیدمان کنید.

مشاوره تلفنی

زمان در دسترس

خیلی کم و محدود

قصد مشاوره

تصمیم گیری سریع و پرسیدن سوالات مختلف

در صورتی که زمان زیادی در اختیار ندارید و می خواهید برای حل مشکلی سریعتر تصمیم گیری کنید یا زمانی که سوالات متعددی در خصوص موضوعی خاص دارید که ترجیح می دهید حین مکالمه تلفنی آن ها را مطرح کنید مشاوره تلفنی برایتان راهگشا خواهد بود.

همچنین در مواردی که لازم است مشاور شما ارتباط زنده تصویری داشته باشید، برای مثال حین خرید مبلمان و کاغذ دیواری از فروشگاه، یا حین چیدمان کوسن ها و هر شرایط دیگری که احساس کردید لازم است تصاویر زنده را با مشاورین ما به اشتراک بگذارید می توانید از مشاوره ویدیویی استفاده کنید.

در حال حاضر این مشاوره ها در قالب پکیج های 20، 40 و 60 دقیقه ای قابل ارائه هستند. لازم به ذکر است که در صورت تمایل شما، مشاورین ما پس از اتمام مشاوره خلاصه ای از نکات ذکر شده را برایتان ارسال خواهند کرد.

گفتگوی آنلاین

زمان در دسترس

خیلی کم و محدود

قصد مشاوره

ارتباط مستقیم و ارسال و دریافت تصاویر

اگر تمایل دارید حین ارتباط مستقیم با مشاور برای او تصاویری از فضا ارسال کنید و مشاور نیز بتوانید برای شما اطلاعاتی را بصورت فایل های تصویری ارسال نماید و بتوانید همیشه به محتوای مشاوره ی صورت گرفته دسترسی داشته باشید می توانید پکیج های 30 و 60 دقیقه ای گفتگوی آنلاین انستودیوز را خریداری نمایید.

مشاوره نوشتاری

زمان در دسترس

حداقل 24 ساعت

قصد مشاوره

سوالات جزئی با هزینه کم

بطور کلی این مشاوره مناسب افرادی است که می خواهند تغییراتی جزئی در فضای منزل ایجاد کنند. اگر پرسشی دارید که نمی خواهید هزینه زیادی برای آن صرف کنید و می توانید بین 24 الی 72 ساعت برای دریافت پاسخ آن صبر کنید، این مشاوره مناسب شماست. توجه داشته باشید که نباید در این مشاوره سوالاتی پیچیده مثل چیدمان کامل خانه ای خالی، انتخاب رنگبندی تمامی وسایل منزل و طراحی کامل یک نقشه را بپرسید. شما می توانید سوالاتی مانند: انتخاب طرح و مدل پرده، انتخاب رنگ پارچه جدید برای مبلمان فعلی، ایده برای تغییر چیدمان مبلمان فعلی و سایر سوالاتی که در این لینک قابل مشاهده هستند را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

مشاوره های قبلی

بیش از 1000 مشاوره نوشتاری قبلی را مشاهده کنید