پاسخ داده شده
0
0

با سلام واحترام
یک قطعه زمین با متراژحدودا 200متر مربع دارم که از سه طرف نور دارد وسر نبش است(عرض زمین 12 است) چند تا طرح برام کشیدند ولی خیلی راضیم نمی کنه.می خواهم زیر ساختمان پیلوت باشه وفقط یک طبقه بسازم .لطفا راهنماییم کنید.با تشکر فراوان

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • معصومه پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم معصومه گرامی

از این که سوال خودتان را با ما در میان گذاشته اید از شما سپاسگزاریم.

طراحی نقشه مساله ای تخصصی است و بهتر است آن را به طراحان بسپارید تا بتوانید به طرحی رضایت بخش دست پیدا کنید. در طراحی نقشه ی مناسب باید به نورگیری فضاها توجه شود، مثلا نباید اتاق خوابی ۹ متری از جنوب نور بگیرد، چرا که این فضا در تابستان غیر قابل تحمل خواهد شد.

همچنین باید به نحوه ی کنار هم قرارگیری اتاق ها و کاربری ها توجه گردد، مثلا باز شدن در اتاق خواب به صورت مستقیم رو به سالن پذیرایی تداخل حریم های دو فضا را در بر دارد.

توجه به جزییاتی مثل کمد داشتن اتاق ها، قرارگیری مناسب ستون ها و نبودن ستون در وسط اتاق ها، تهویه ی مناسب سرویس های بهداشتی،  از بین نرفتن مساحت خانه با راهروهای طویل و کم نور، توجه به این که نشیمن و پذیرایی چگونه چیدمان خواند شد و بسیاری نکات دیگر باعث می شود نقشه ی طراحی شده نقشه ای ایده آل باشد.

در صورتی که تمایل دارید اشکالات نقشه ها را به شما اعلام کنیم لطفا تصاویر یا فایل آنها را از همین طریق برایمان ارسال نمایید تا شمارا همراهی کنیم و در صورتی که تمایل دارید نقشه مجددا طراحی شود،پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات بازبینی نقشه ی انسودیوز است، در این خدمات پس از پر کردن فرم مربوطه، طراحان سایت مسائل مختلف را بررسی می کنند و با هماهنگی و توجه به نظر شما، نقشه ای ایده آل و مناسب که همسو با سلیقه و نیازهای شماست را برایتان طراحی می کنند.

با توجه به تعدد پروژه های در حال رسیدگی، درصورت ثبت پروژه تان، پیگیری طراحی از روز یکشنبه انجام خواهد شد.

در آدرس زیر می توانید به فرم مذکور دسترسی داشته باشید.

اصلاح، تغییر و بازبینی پلان

مشتاقانه در انتظار دریافت اطلاعات تکمیلی هستیم تا شمارا برای داشتن نقشه ای مناسب همراهی کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری