پاسخ داده شده
0
0

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر از سایت خوبتون. من عکس آشپزخونه م رو فرستادم مشکلی که دارم اینه که میخوام آشپزخونه کابینت بیشتری داشته باشه اما مطبخ کابینتش کم باشه. به نظر شما اگه در مطبخ رو در گوشه قرار بدیم و دیوار پشت مطبخ رو کابینت بزنیم طراحی آشپزخونه بهتره یا در مطبخ وسط باشه و هر دوطرف آشپزخونه رو کابینت بزنیم؟ یا شما پیشنهاد دیگه ای دارین از یک طرف به جزیره خیلی علاقه دارم و حتما میخوام تعداد کابینت آشپزخونه اصلی بیشتر باشه. لطفا منو راهنمایی کنید ممنونم.

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • mina پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم مینا گرامی

بابت تاخیردر پاسخگویی به شما صمیمانه عذرخواهی می کنیم. دو حالت مطرح شده در خصوص فضای آشپزخانه ی منزلتان را ترسیم کرده ایم. وقتی که در مطبخ را وسط قرار بدهید، مسیر رفت و آمد فضای کمتری را اشغال می کند و شما می توانید کابینت های بیشتری در آشپزخانه قرار بدهید، اما وقتی در را گوشه قرار بدهید، حرکت در آشپزخانه فضای بیشتری را اشغال می کند و مجبور می شوید از سطح کابینت کمتری استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما این است که در را وسط قرار بدهید و از هر دو سطح دیوار به خوبی برای نصب کابینت ها بهره مند شوید. به دلیل وجود ستون و پنجره، سطح کابینت در دسترس شما کم می شود، اما از نظر ما چیدمان سمت راست شرایط بهتری برای شما ایجاد خواهد کرد.

مشاوره چیدمان فضای مطبخ آشپزخانه ی منزل

دو حالت مورد نظر برای آشپزخانه ها

ضمن عذرخواهی مجدد به خاطر تاخیر در ارسال پاسخ، امیدواریم این مشاوره برای شما کارآمد بوده باشد.

0
0

تشکر بابت پاسخ وزحماتتون. یه سوال دیگه هم اینکه بنظرشما در مطبخ بهتره سینک نزدیکه پنجره باشه یا گاز؟

  • مینا پاسخ داده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
0
0

به نظر می رسد اگر سینک مطبخ روبروی پنجره نباشد، بهتر است چرا که سینک آشپزخانه در مقابل پنجره است و شاید فضای کافی برای قرار دادن ظروف نداشته باشید. به همین دلیل اگر سینک مطبخ هم مقابل پنجره باشد، امکان قراردادن ظروف برایتان فراهم نخواهد بود و شاید مشکلاتی برایتان ایجاد شود.

اگر این مساله برایتان اهمیت ندارد، می توانید سینک را نزدیک پنجره قرار بدهید و گاز را در نقطه ای بگذارید که بتوانید هود را بالای آن نصب کنید.

 

0
0

ممنون که مثل همیشه خوب و کامل پاسخم رو دادین. اگه بخوام در مطبخ دیوار روبه رو رو کابینت بزنم و گوشه ها رو خالی بذارم با توجه به اندازه 2.80 میشه سینک دوقلو و فضای کمی برای کار و گاز قرار داد؟ ممنون میشم درباره مطبخ بیشتر راهنماییم کنید.

  • mina پاسخ داده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
0
0

خانم مینای گرامی

فضای مطبخ شما امکان این را دارد که گاز را به همراه سینک دو لگنه در آن قرار بدهید، تصویر زیر استاندارد های کلی این فضا را نمایش می دهد.

مشاوره طراحی و ابعاد فضاهای کابینت آشپزخانه

ابعاد مناسب برای چیدمان در آشپزخانه

تصویر دوم هم قرارگیری سینک و گاز در مطبخ منزل شماست. به سبب وجود ستون فضای شما از استاندارد تصویر بالا کوچکتر است، اگر با کاهش فضای کار مشکلی ندارید، میتوانید از همین حالت برای طراحی آشپزخانه ی منزلتان استفاده نمایید.

مشاوره طراحی داخلی آشپزخانه و رسم نقشه

قرارگیری سینک و گاز در فضای مطبخ

نمایش 5 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری