پاسخ داده شده
0
0

ممنون بابت جوابتون. دیوارها حمال هستن و هزینه زیادی باید متحمل شد بنابراین بهتر دیدیم در زمینه دکوراتیو از شما مشورت بگیریم. با تشکر

  • محمد آرزومند پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

جناب آرزومند گرامی
در این حالت لازم است اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم.
می توانیم به چهار صورت با شما همراهی کنیم.
1- متاسفانه تنها با داشتن پلان منزل، نمی توانیم در خصوص دکوراسیون خانه به شما پیشنهاد ارائه کنیم، شما می توانید تصاویر منزل را برایمان ارسال کنید و پیشنهادات و نظراتمان در خصوص هر فضا را به شما اعلام کنیم.

2- می توانید اطلاعات تماستان را به ما ارائه کنید و ما از طریق تماس تلفنی با شما در ارتباط باشیم و با مشاوره ی تلفنی مساله را بررسی کنیم. از طریق این فرم اطلاعات تماس را برایمان ارسال کنید.

3- آدرس محل سکونت تان را برایمان ارسال کنید تا در صورت امکان(دسترسی مناسب) به صورت حضوری برای بررسی منزلتان و ارائه ی پیشنهادات اقدام کنیم. از طریق این فرم

4- اگر میخواهید برای خانه تان طراحی صورت بگیرد و پیشنهاداتی دقیق و اختصاصی به شما ارائه کنیم، می توانید این مساله را به ما اعلام کنید، در این حالت، شما فرم اولیه ای را به صورت آنلاین پر می کنید، سپس طرح ها و پیشنهادات اولیه ای برایتان ارسال می کنیم، در ادامه شما پیشنهادات طراحان ما را بررسی کرده و با اعلام نظر شما، طراحی اصلی کار شروع می شود، پس از طراحی در صورتی که طرح ارائه شده مورد پسند شما باشد، می توانید برای پرداخت هزینه اقدام کنید و در صورتی که طرح ارائه شده مورد پسندتان نباشد هزینه ای از شما دریافت نمی شود. این حالت ابتدا برای یکی از فضاها، مثلا نشیمن یا اتاق خواب یا آشپزخانه انجام می پذیرد و در صورت رضایت شما، برای فضاهای دیگر خانه نیز قابل انجام و اجراست. برخی نمونه پروژه ها را در این صفحه مشاهده کنید.  و این فرم را نیز مشاهده کنید و در صورت تمایل تکمیل کنید.

* گزینه های 1 و 2 و 3 در زمانی کوتاه و به صورت رایگان ارائه می شوند. اما زمان صرف شده برای حالت چهارم حدود 7 الی 9 روز است(3 روز برای ارائه ی طرح اولیه) و هزینه ی آن در صورت تایید نهایی شما، بین 60 تا 80 هزار تومان خواهد بود.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری