0
0

باسلام و تشکر از سایت خوبتون
من پرده پانج انتخاب کرده ام اما برا انتخاب رنگ نیاز به مشاور دارم و دوست هم ندارم هم رنگ مبلمانم باشه رنگ پرده ام لطفا راهنماییم کنید پنجره جنوبی است و پرده ساده بدون گل و طرح دوست دارم رنگ های شاد و گرم هم دوست دارم و همچنین رنگ های ملیح.سایز پنجره ۲۸۵سانتی متر ارتفاع و ۲۵۲سانتی متر عرض
کابینت ها سفید و طوسی هستند کناف سقف هم طوسی

بودجه ی در دسترس.
تا 3 میلیون تومان
حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
آیا برای دریافت پاسخ عجله دارید؟
خیر
  • اسفندیاری پرسیده شده 3 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 3 ماه قبل
0
0

باسلام خدمت شما دوست عزیز. از اینکه سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید سپاسگزاریم.

باتوجه به تصاویری که برای ما ارسال کرده اید، چند موضوع وجود دارد که بعد از بررسی آنها به سراغ انتخاب رنگ پرده می رویم.

در وهله اول، وجود خطوط طوسی رنگ روی سقف، فرش پر نقش و نگار و پوستر روی دیوار سبب وجود چندین بافت مختلف در فضای داخلی شما شده اند. لذا بایستی به دنبال پرده ای باشیم که هم بتواند این بافت ها و رنگهای متنوع را با هم وحدت ببخشد و هم اینکه بافت شاخص دیگری به فضا اضافه نکند تا فضا دچار شلوغی بیشتری شود. پس انتخاب پارچه مناسب برای پرده، باید دارای طرحی ساده و تا حد ممکن به رنگ روشن و خنثی باشد.

دررابطه با انتخاب رنگ پرده شما، همانطور که در تصاویر مشهود است، رنگ های غالب در فرش و همچنین پوستر روی دیوار رنگهای “کرم، قهوه ای روشن و بژ” هستند. بهتر است برای انتخاب رنگ پرده نیز به سراغ یکی از همین رنگ ها برویم. از آنجایی که رنگ مبل های شما، تضاد بسیار شاخصی با سایر عناصر موجود در فضا دارند، می توانیم از آبی موجود در مبل ها استفاده کرده و مقدار بسیار کمی از این آبی را، بصورت بسیار روشن تر در کنار رنگ کرم، در پرده ها استفاده کنیم.

داشتن یک زیره حریر سفید رنگ برای کنترل نور در کنار رویه ضخیم تر به رنگ کرم بسیار روشن، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای انتخاب رنگ پرده شما باشد.

گزینه پیشنهادی دیگر نیز، زیره حریر سفید رنگ با رویه هایی به رنگ کرم روشن در کنار اندکی رنگ آبی روشن و ملیح است که می تواند انتخاب معقولی برای رنگ پرده محسوب شود.

و اما دررابطه با ابعاد پرده، باتوجه به وجود رادیاتور روی دیوار زیر پنجره و همچنین پوستر سمت راست، پیشنهاد ما این است که از یک پرده قدی استفاده کنید که تا پایین دیوار امتداد داشته باشد. در اینصورت می توانید کمی از تعدد بافت و آشفتگی در چیدمان داخلی کاسته و چیدمان منظم تری داشته باشید.

در تصویر زیر چند نمونه پیشنهادی را مشاهده می کنید.

پرده روشن و شاد مدرن

نمونه پیشنهادی پرده پانچ کرم با زیره حریر سفید رنگ

پرده پانچ آبی و کرم ساده و شاد

نمونه پرده پانچ کرم و آبی روشن با زیره حریر سفید رنگ

امیدواریم توانسته باشیم به میزان لازم شما را راهنمایی کنیم. در صورت تمایل شما همکاران ما می توانند با قرار دادن مدل های پرده ی مختلف روی تصویر فعلی، رنگبندی ها و سبک های مختلف پرده را برایتان ارائه نمایند تا تصمیم مناسبی بگیرید. در صورت تمایل می توانید درخواستتان را از طریق فرم مشاوره تلفنی با ما در میان بگذارید تا جهت اقدام با شما در ارتباط باشیم.

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری