پاسخ داده شده
0
0

من نو عروس هستم و در حال خریدن جهیزیه ام و هنوز منزلم را نخریدم اما در حال حاضر من اجاق گاز. رومیزی و هود. صفحه ای سفید خریدم ولی تمام وسایل برقی اشپزخانه ام را استیل مشکی خریدم اعم از یخچال و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و ماکروفر و ….حالا برای ترکیب کردن رنگ های اشپزخانه ام موندم و نمیدونم وسایل و کابینت هام رو باید چه رنگایی بگیرم تا یه فضای ایده ال درست بشه و راهنمایی میخوام

بودجه ی در دسترس.
10 میلیون تومان و بیشتر
حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • نیلوفر سالاری پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم سالاری گرامی

به خاطر تاخیر در پاسخگویی به سوالتان صمیمانه از شما عذرخواهی می کنیم. ترافیک کاری غیرعادی هفته ی اخیر باعث ایجاد این تاخیر بوده و امیدواریم عذرخواهی ما را پذیرا باشید.

در تصویر زیر مشاهده می کنید که ترکیب گاز سفید در آشپزخانه ای با تجهیزات مشکی چندان مشکلزا نیست و می توانید از این ترکیب هم برای فضا استفاده کنید. اما نکته ی مهم در این بین انتخاب رنگ کابینت هاست که در تصاویر بعدی به آن می پردازیم.

کابینت آشپزخانه برای وسایل استیل مشکی

نقش رنگ گاز در حس فضای آشپزخانه

در این سه تصویر مشاهده می کنید که کابینت هایی به رنگ سفید، رنگ چوب و رنگ مشکی برای این آشپزخانه در نظر گرفته ایم. از نظر ما برای منزل شما، استفاده از کابینت هایی با رنگ روشن و خنثی (سفید و خاکستری) بسیار کارساز خواهد بود و اگر از کابینت های رنگی استفاده کنید، ممکن است فضا کمی غیر ایده آل شود.

چه رنگی برای کابینت منزل مناسب است

سه حالت رنگی برای آشپزخانه ای با وسایل مشکی و سفید

برای جذابتر شدن فضا می توانید کاشی های پشت دیوار را به رنگی ملایم و دلخواه انتخاب کنید، رنگهایی مثل آبی روشن استفاده کنید تا به فضایی هماهنگ و مناسب دست پیدا کنید.

رنگبندی مناسب برای آشپزخانه ی منزل با کمک مشاور

حالت پیشنهادی برای رنگ کاشی پشت کابینت

ضمن عذرخواهی مجدد از شما به سبب تاخیر پیش آمده در پاسخگویی، امیدواریم توضیحات ارائه شده برای شما راهگشا و مناسب واقع شده باشد. در صورتی که سوالات دیگری در این زمینه دارید حتما آن ها را نیز با ما در میان بگذارید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری