پاسخ داده شده
0
0

سلام
لطفا جهت خرید نوع مبلمان و نهار خوری و نحوه چیدمان در فضای سالن پذیرایی و نشیمن راهنمایی کنید .
قابل ذکر است این فضا برای یک خانواده ی 3 نفره (فرزند 6 ساله) می باشد
با تشکر

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • تهمینه پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سرکار خانم تهمینه ی گرامی

بسیار از حضور شما در انستودیوز خوشحالیم

برای چیدمان منزل شما گزینه های متفاوتی قابل بیان است. این مساله بستگی به سلیقه و خواسته های شما دارد. در ادامه برایتان 4 حالت چیدمان را ارائه کرده ایم.

برخی حالات چیدمان منزل

برخی حالات چیدمان منزل

دو حالت اول چیدمان، با نشیمنی 7 نفره و مبل های راحتی است که یکی با غذاخوری 6 نفره و دیگری با غذاخوری 8 نفره است. شما می توانید در این حالت از گلدان های دیواری برای کنار پنجره نیز استفاده کنید تا فضای داخل خانه باطراوت شود و حس آپارتمانی بودن را ندهد.

استفاده از باغچه های دیواری و عمودی در نشیمن

استفاده از باغچه های دیواری و عمودی در نشیمن

برخی حالات چیدمان منزل

برخی حالات چیدمان منزل

حالت سوم استفاده از مبلمان استیل است، که البته خیلی آن را پیشنهاد نمی کنیم، چون به خاطر ابعاد فضا، نمی تواند جلوه ی لازم را داشته باشد و در عین حال، این مبلمان فضای راحتی را فراهم نمی کنند. گزینه ی چهارم این است که چیدمان نشیمن به صورت عمودی باشد، که البته در این حالت نمی توانید از فرش 9 متری استفاده کنید و فرش 6 متری قابل استفاده است، در این دو حالت میتوانید از کنسول و آینه برای کنار میز غذاخوری استفاده کنید تا فضارا جذاب تر و زیبا تر نمایش بدهید.

به طور کلی چیدمان حالت اول مناسب تر به نظر می رسد، گزینه هایی مثل استفاده از مبل های ال و… هم قابل بیان هستند، اما به نظر میرسد استفاده از این گزینه ها برای فضایتان چندان مفید نباشد.

در ادامه تصاویری از مبلمان و میزهای پیشنهادی را برایتان ارائه کرده ایم

چند پیشنهاد برای فضای غذاخوری

چند پیشنهاد برای فضای غذاخوری

مدل سمت راست فضایتان را کمی رسمی تر می کنند و اگر به استفاده از رنگ علاقه ندارید، می تواند گزینه ای مناسب باشد. حالت میانی فضایتان را شاد و سرزنده می کند و حالت سوم در عین اینکه رنگ دارد و فضا را جذاب جلوه می دهد، با توجه به سبک و رنگش، برای مهمان های رسمی هم زیبا و شکیل است.

اما در خصوص مبلمان، همانطور که پیشتر هم گفتیم، برای فضایتان مبل های استیل و ال شکل پیشنهاد نمی شوند، چرا که انعطاف فضا را کم می کنند، اما با توجه به حضور فرزندتان و فضا و مساحت منزل، چهار سبک و رنگ مبلمان پیشنهادی برایتان ارائه می کنیم.

مبلمان راحتی با رنگ های زمینه ی زرد و بنفش

مبلمان راحتی با رنگ های زمینه ی زرد و بنفش

این دو حالت برای زمانی است که شما به رنگها و تنوع رنگی علاقه داشته باشید

مبلمان راحتی با رنگ های خنثی

مبلمان راحتی با رنگ های خنثی

و این حالت برای زمانی که تمایل ندارید در فضا از رنگها استفاده ی زیادی کنید.

گزینه ای جالب برای فضای منزل شما، استفاده از پوف های رنگی است، هم فضای منزلتان را پویا و زیبا جلوه می دهند، برای زیر پایی و راحت بودن هم مناسب است و فرزندتان هم می تواند آن را حرکت دهد و در محل های مختلف بنشیند.

استفاده از پوف های رنگی در نشیمن

استفاده از پوف های رنگی در نشیمن

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری