پاسخ داده شده
0
0

سلام خسته نباشید من تو چیدن وسایل خونه ام سر در گم شدم
میشه راهمکاییم کنید میخوام وسایل ها همینا باشه ولی اگه لازمه چیزی خریده بشه بگید یا هر چیز دیگه ای برای بهتر شدن فضا

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • الهام پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم الهام گرامی

از حضور شما در انستودیوز و اینکه سوالتان را با ما در میان گذاشتید بسیار خوشحالیم

ابتدا مشکلات فعلی چیدمان منزل را خدمتتان عرض می کنیم. اولین نکته آن است که مساحت فضای پذیرایی شما مناسب است و این ظرفیت وجود دارد که میز غذاخوری و احتمالا فضای تماشای تلویزیون به فضا اضافه کنید. در حالت فعلی فضا خالی و رها شده به نظر می رسد و البته چیدمان فشرده مبل ها در کنار هم نیز این موضوع را تشدید کرده است، لذا اولین توصیه آن است که می توانید مبل ها را باز تر و با فاصله بیشتری از هم قرار دهید.

نکته دوم فاصله زیاد تلویزیون و مبل ها است. می توانید همانند شکل زیر یک ست مبلمان در جلوی تلویزیون تعریف کنید و ست مبلمان دیگری در قسمت دیگر برای پذیرایی از مهمان در نظر بگیرید.

نکته دیگر آنکه می توانید برای آنکه فضا خالی به نظر نرسد یک میز غذاخوری اضافه نمایید. در شکل زیر چیدمان مناسب با اضافه کردن ناهارخوری را نیز برای شما نشان داده ایم، اما با توجه به اینکه تصویری از سمت دیگر پذیرایی برای ما ارسال نکرده اید و از محل آشپزخانه و ورودی و اتاق خواب ها اطلاعی نداریم نمیتوان نظر قطعی برای چیدمان ارائه کرد.

چیدمان مبلمان 7 نفره در پذیرایی

چیدمان وضع موجود پذیرایی و مشکلات موجود در آن و حالت های پیشنهادی


چیدمان های ارائه شده و وسایلی که اضافه شدند به منظور بهبود فضای منزل شما و رفع مشکل خالی بودن فضا ارائه شده اند و البته قطعی نیستند. برای آنکه بتوانیم نظر قطعی و دقیق برای چیدمان منزل شما ارائه دهیم لازم است اول، از محل آشپزخانه، ورودی و راهرو اتاق خواب ها آگاه باشیم (ارسال تصویر از زاویه ای که در شکل مشخص شده است به ما کمک خواهد کرد) و دوم، نظر شما را در رابطه با اضافه کردن ناهارخوری و جدا کردن فضای پذیرایی و فضای تماشای تلویزیون بدانیم. شاید به فضای نشیمن سنتی علاقه مند باشید و بخواهید در کنار یک سِت مبلمان، فضایی برای نشستن روی زمین به صورت سنتی داشته باشید.

با ذکر موارد فوق و ارسال تصویر تکمیلی، پیشنهاد دقیق تری به شما ارائه خواهد شد.

چیدمان پذیرایی


امیدواریم پاسخ ارائه شده رضایت شما را جلب کرده باشد. مشتاقانه منتظر نظرات شما و اطلاعات تکمیلی شما هستیم تا پاسخ دقیق تری خدمتتان ارائه کنیم. می توانید از همین طریق سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری