پاسخ داده شده
0
0

سلام.فضای هال روبا چه تابلو ویا وسایلی اتزیین کنم بهتره واینکه رنگ مبلمان قالی موکت و پرده اصلا بهم نمیان وامکان تغییر هیپکدوم نیست چطورمیشه بین اینها هماهنگی ایجاد کرد. البته اون کنار فرشی سبزابی و بالشتها از اونجا جمع شدن. اگرامکان داره کمی سریعتر به من جواب بدید چون چیدمان جهیزیست وباید تکمیل بشه سریعتر.باتشکر

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • نسرین پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم نسرین گرامی

با سپاس از شما که سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید

تغییر دکوراسیون فضای منزل شما همانطور که گفتید محدودیت هایی دارد که رسیدن به فضای ایده آل را کمی سخت می کند. اما راه هایی برای بهبود فضای فعلی هست. اول از همه سعی کنید چیدمان خانه را بهتر کنید، چیدمان فعلی بخشی از فضا را سنگین و شلوغ کرده است و بخشی دیگر خالی است. همچنین بهتر است فرش را زیر پایه های جلویی مبل ها قرار بدهید تا خانه را مرتب تر جلوه بدهد.

چیدمان پیشنهادی برای منزل شما

چیدمان پیشنهادی برای منزل شما

در خصوص تغییرات رنگی فضا، ابتدا خوب است رنگ نور خانه را کنترل کنید، با اضافه کردن لامپ های آفتابی، کمی نور خانه را گرم کنید، همچنین بعد از تغییر چیدمان، خوب است دو چراغ زمینی پایه بلند دو طرف مبل اصلی قرار بدهید و کوسن هایی با رنگ شیری و طلایی، و مشکی(یا سرمه ای) به فضا اضافه کنید، همچنین تابلوهای چند تکه با رنگ های طلایی، سفید و مشکی(یا سرمه ای) میتواند فضای خانه تان را بهتر کند.

به یاد داشته باشید که نکته ی مهم، تغییر چیدمان است، بعد از چیدمان خانه، این تغییرات را ایجاد کنید تا فضایی بهتر و دلنشین تر داشته باشید.

تصویر حدودی از تغییراتی که رنگ های پیشنهادی وارد فضا می کنند

تصویر حدودی از تغییراتی که رنگ های پیشنهادی وارد فضا می کنند


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد. اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، یا رنگ های پیشنهادی را دوست ندارید، حتما از همین طریق به ما اطلاع دهید تا نقائص را تکمیل کنیم. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت نظرتان در مورد شیوه پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری