پاسخ داده شده
0
0

با سلام بنده قصد تعویض کلیه لوازم منزل را دارم و قصد جدا سازی فضای نشیمن وپذیرایی را دارم والبته مبلمان کلاسیک مدرن برای فضای پذیرایی سفارش داده ام که ابعاد وارتفاع متناسبی دارند ومیخواستم جهت خرید راحتی نیم ست ال ورنگ ومدلش وکاغذ دیواری وپرده وفرش از شما از شما کمک بگیرم چون از لحاظ روحی بسیار تنوع طلب هستم واین بار سومی است که لوازم را تعویض میکنم لطفا نظر دهیدالبته قابل ذکر است که چوب مبلمان سفارش داده شده طلابی با پتینه زیر خاکی ورنگ بدنه مبل نسکافه ای ونشیمن مبل گلدار خلوت با رنگهای طلایی نسکافه ای وگلهای بسیار ریز برجسته صورتی ملایم وجگری وقهوه ای

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد, فضای رسمی
  • Eli پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم الی گرامی

در ابتدا چند ست رنگی هماهنگ با رنگ نسکافه ای که به ایجاد فضایی شاد کمک می کنند را برایتان ارائه می کنیم.

 ترکیب رنگ های زیر همگی فضایی سازگار، شاد و هماهنگ را ایجاد می کنند. البته پیشنهاد ما برای منزل شما رنگ سفید است، اما 5 حالت دیگر نیز برای اینکه بتوانید تصور کنید هماهنگی رنگهای دیگر در فضا به چه صورت است برایتان آماده شده است.

مشاوره رنگبندی نشیمن نسکافه ای

رنگبندی های پیشنهادی

در حالتی که مبلی به رنگ سفید انتخاب کنید، پیشنهاد ما برای رنگبندی فضای خانه و کاغذهای دیواری به سه حالت زیر است:

کاغذ ها و ست های رنگی نهایی

کاغذ ها و ست های رنگی نهایی

حالت اول فضایی خنثی ایجاد می کند که هم آرامش مناسبی دارد هم فضا را بزرگ و زیبا نشان می دهد. حالت دوم رنگ خاکستری و زرد را در کنار هم می آورد و فضایی گرم تر ایجاد میکند و نهایتا فضایی رسمی، شیک و صمیمی با رنگبندی کرم-سفید گرم و نسکافه ای و کاغذ دیواری طلایی در حالت سوم(سمت چپ) دیده می شود.

امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما راهگشا بوده باشد، اگر احساس میکنید توضیحات بیشتری در این خصوص لازم است حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا پاسخگوی شما باشیم.

0
0

سلام خانم الی گرامی

بسیار خوشحالیم که با این روحیه ی مثبت به فضای زندگی تان می پردازید.

پاسخگویی به سوال شما در مورد : “راحتی نیم ست ال ورنگ ومدلش وکاغذ دیواری وپرده وفرش” اطلاعات بیشتری لازم دارد.

برای اینکه بتوانیم پاسخگوی شما باشیم باید تصاویری از فضای خانه برایمان ارسال کنید و برایمان توضیح بدهید که تمایل دارید فضای جدیدی که ایجاد میکنید چه احساسی در شما و خانواده تان ایجاد کند؟ در کنار این ها اگر برایمان بگویید که چه به چه رنگهایی علاقه ی بیشتری دارید و رنگ هایی که نمیخواهید بر فضا حاکم باشند چه رنگ هایی هستند به ما برای ارائه ی پاسخ بهتر کمک کرده اید.
همچنین بهتر است بدانیم 2 سری رنگی ای که عوض کرده اید چه رنگبندی هایی داشته اند تا پیشنهادی تکراری به شما ارائه نکنیم. برای مثال ممکن است ما رنگبندی ای با زرد و سبز به شما پیشنهاد بدهیم و شما هیچ علاقه ای به رنگ زرد نداشته باشید و رنگ سبز را نیز در دکوراسیون قبلی خانه به کار برده باشد.

در نتیجه برای ارائه ی پاسخ کارآمد لطفا تصاویر فضا را به همراه ترجیحات شخصی تان برایمان ارسال کنید تا بتوانیم پاسخی مناسب به سوالتان بدهیم.

0
0

با تشکر از تمامی شما خوبان از اینکه به بنده عنایت داشته اید سپاسگزارم وارزوی بهترینها را برایتان دارم.عکسهایی را از زوایای مختلفی برایتان گذاشته ام البته قابل ذکر است که دیزاین اول بنده کار نیمه استیل بود ودیزاین دوم مدرن با مبلمان سفید چرمی بود که فرش دیوارها وپرده موشی و اکسسوری سرخابی وسفید بودند که البته دو عکس از دیزاین قبلی برایتان ارسال کردم وانصافا همه دوستان می پسندیدند وعلت دلزدگی بنده این بود که من فقط یک فضا برای خودمان ودوستان خودمانی ودوستان رسمی داشتیم واین فضا را برای مهمانان رسمی نمی پسندیدم واحساس می کردم بعد از سه سال وسایل کهنه شده اند واین بود که تصمیم گرفتم دو فضا برای نشیمن وخودمانی ورسمی تعریف کنم اما با توجه به اینکه قرار است این دو فضا در کنار هم باشند نیاز به مشاور داشتم که با توجه به هزینه های بالا کار خوبی داشته باشم والبته دوست ندارم رنگ خاصی به فضا تزریق کنم چون دوست دارم یک فضای رسمی وشیک داشته باشم واحساس می کنم طلایی رنگ خوبی باشد والبته می خواهم دیوا نزدیک به کانتر را دیوار تی وی تعریف کنم وفضای مقابلش یک نیم ست ال قرار دهم که به این ترتیب سرویس بهداشتی هم پشت مبل قرار می گیرد که این ایراد هم کمی پوشیده می شود

  • Eli پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری