0
0

با سلام . راه حلی برای تقسیم اتاق پذیرایی به دو اتاق میخواستم /پذیرایی خونه ی ما 50 متره ولی یه اتاق خواب تقریبا 15 متذی داریم و از کمبود اتاق در مضیقه هستیم با توجه به اینکه روشنایی کافی هم ندره . در این مورد راهنمایی میخواستم؟

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • رقیه عربشاه پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

سلام خانم عربشاه گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در میان مخاطبان سایت مشاهده می کنیم. در حال حاضر با توجه به تصویری که ارسال کرده اید به نظر می رسد فضای پذیرایی خانه تان مساحتی بیش از حد نیاز شما دارد و امکان این را دارید که با تقسیم این فضا، علاوه بر داشتن پذیرایی متناسب تر، اتاق خوابی با ابعاد و نور مناسب نیز داشته باشید.

به طور کلی شما می توانید با دیوار این دو قسمت را جدا کنید و برای کنترل نور به شما پیشنهاد میکنیم قسمت بالایی دیوارها از بلوک های شیشه ای استفاده کنید تا هم دید را کنترل کنید، هم نور به میزان کافی در فضا منتشر شود.

مشاوره دکوراسیون و تقسیم فضای نشیمن خانه

ایده ی پیشنهادی اولیه برای تقسیم بندی فضاها

 

بلوک شیشه ای در حمام

ترکیب بلوک شیشه ای با دیوار

در این حالت چیدمان پذیرایی منزلتان نیز مرتب تر و متناسب تر خواهد شد و در صورتی که ابعاد و فاصله ها را به صورت دقیق به ما ارائه کنید می توانیم با رسم نرم افزاری نقشه ی منزلتان پیشنهاد چیدمان پذیرایی و محل قرارگیری دیوارها را نیز برای شما بیان کنیم. در آدرس زیر به شما آموزش داده ایم که چطور می توانید نقشه ی فضای مورد نظرتان را رسم کنید.

nstudioz.com/how-to-draw-plan

امیدواریم تا به اینجا از مشاوره ی ارائه شده راضی بوده باشید. در صورت تمایل به ادامه ی مشاوره حتما از همین طریق نظراتتان را با ما در میان بگذارید تا شما را همراهی کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری