پاسخ داده شده
0
0

با سلام و سپاس از راهنمایی های مفیدتون

من درباره خانه جدیدمون که عرض کمی داره و یک مستطیل باریک هستش که در دو عرض خودش از یک طرف آشپزخانه است و از طرف دیگه سرتاسر پنجره تراس هست. هرطور که وسایلم را میچینم بی نظم است.

میخواستم در چیدمان وسایل بهم کمک کنید.

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • Sara پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم سارای گرامی

از حضور شما در جمع مخاطبان انستودیوز  بسیار خوشحالیم و در خصوص تاخیر در پاسخگویی سوالتان، باید این توضیح را ذکر کنیم که با توجه به لزوم ترسیم نقشه ی فضای منزلتان این تاخیر ایجاد شده که از این بابت صمیمانه از شما عذرخواهی می کنیم. همچنین با توجه به این که سوالتان را در زیر سوالی دیگر مطرح کرده بودید، بهتر دیدیم سوال شما را بار دیگر در قالب سؤالی مجزا مطرح کنیم تا دسترسی راحت تری به آن داشته باشید.


همانطور که خودتان اشاره کرده اید، فضایی که به غذاخوری اختصاص داده اید عرض کمی دارد و در حال حاضر انتخاب شما برای قرار دادن میز غذاخوری در آن نقطه، انتخاب مناسبی است. اما در خصوص نشیمن، چیدمان فعلی شرایطی دارد که از 7 محل نشستن موجود در منزل شما، 4 مبل امکان تماشای مناسب تلویزیون را ندارند و ظاهرا تنها مساله ای که آن را مد نظر داشته اید، حرکت مناسب از در ورودی و آشپزخانه  به سمت غذاخوری و در تراس است.

در چیدمان جدید سعی کردیم فضایی ایجاد شود که ضمن ایجاد حریمی مشخص برای نشیمن، دید مناسب به تلویزیون در آن رعایت شده باشد، شما میتوانید به راحتی در خانه حرکت کنید، و حتی از آشپزخانه نیز دید مناسبی به تلویزیون داشته باشید. هرچند به خاطر طراحی نقشه ی خانه تان، برخی مشکلات ناگزیر هستند، اما از نظر ما چیدمان پیشنهادی به مراتب از شرایط فعلی بهتر خواهد بود.

مشاوره ی دکوراسیون اتاق پذیرایی منزل

وضع فعلی و وضع پیشنهادی

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مفید واقع شده باشد، اگر احساس می کنید توضیحات بیشتری لازم است یا نکاتی مد نظرتان بوده است که از دید ما پنهان مانده، حتما آن ها را از همین طریق با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم.

*نقشه ی ترسیم شده حدودی و با توجه به تصاویر ارسالی است و اگر تمایل دارید نقشه ی دقیق تری برایتان ترسیم کنیم، ابعاد اتاق را به همراه تصویری از پشت پیشخوان آشپزخانه به سمت غذاخوری برایمان ارسال نمایید.

0
0

سلام

از وقت و دقت نظری که برایم گذاشتید بسیار بسیار ممنونم. کارشناسی و طراحی و پیشنهاد شما واقعا زیبا و هوشمندانه بود.

فقط مسءله ای که بنده فراموش کردم بیان کنم اینست که در قسمتی کارشناسان مکان جدید تلوزیون را پیشنهاد داده اند در اتاق خواب و سرویس بهداشتی قرار دارد. من خیلی تمایل داشتم که مبلمانم را گرد بچینم ولی با این فضا نمیدانم چطور امکان پذیر خواهد بود. در پایان عکس های بهتری خدمتتان ارسال میکنم تا بازهم از کارشناسان مجرب شما راهنمایی بیشتری بگیرم.

تصویر
  • سارا پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

دوست گرامی از حسن نظرتان بسیار سپاسگزاریم

با توجه به اطلاعات داده شده و وجود درهای اتاق و سرویس و اضافه شدن مسیر های حرکتی به نشیمن منزلتان  امکان گرد چیدن مبلمان را نخواهید داشت از سویی دیگر در فضاهای به شکل مستطیل و کم مساحت گرد چیدن مبلمان باعث هدر رفتن فضا خواهد شد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا چیدمانی ساده و صاف داشته باشید. چیدمانی که ما برای شما در نظر گرفتیم نیز به همین صورت می باشد و سعی شده کمترین پرتی را در فضا بوجود بیاورد و مانعی برای مسیر های حرکتی نباشد.

مشاوره چیدمان در فضای کم مساحت نشیمن

چیدمان پیشنهادی

امیدواریم از پاسخ ما رضایت داشته باشید. چنانچه سوالات دیگری در حوزه دکوراسیون برایتان بوجود آمد می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا بهترین پاسخ به شما ارائه شود.

0
0

عالی بود.

از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم.

 

  • سارا پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 4 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری