پاسخ داده شده
0
0

سلام و تشکر از کانال و سایت خوبتون

رنگ زمینه مبل خانه من زیتونی سیر است.رنگ کوسن و تشک ها رفته میخوام روکش بزنم…چه رنگی پیشنهاد میدید؟همان طور ک در تصویر هم مشخص هست پارچه کوسن در دسته مبل بکار رفته…اونو چکارش کنم؟ رنگ پرده ها در اشپزخانه کرم قهوه ای طلایی هست و رنگ کابینت ها ترکیب قهوه ای سوخته و شیری.ویترین هم قهوه ای سوخته.مبل 7 نفره در 12 متر فضا داریم.دوست دارم یه رنگ متفاوت در فضای خونه داشته باشم.

با تشکر

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • امین پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

با سلام خدمت شما دوست عزیز

همان طور که در عکس های پاسخ قبلی مشاهده می کنید سعی کنید رنگ تشک و دسته مبل را هماهنگ با رنگ پارچه مبل در نظر بگیرید تا به علت تعدد رنگ ها در فرش خانه تان از شلوغی بیش از حد جلوگیری شود.

پیشنهاد ما این است که اگر قصد تغییر در فضای منزل را دارید پارچه مبل را به طور کامل عوض کنید تا نتیجه بهتری بگیرید به این دلیل که تغییر جزیی در رنگ دسته مبل و تشک ها با توجه به هزینه انجام شده تفاوت چندانی در فضا ایجاد نخواهد کرد. برای انتخاب رنگ مناسب بهتر است عکس های بیشتری را از فضای خانه برای ما ارسال کنید تا بتوانیم جواب مناسبی را به شما بدهیم.

در آخر نیز بابت تاخیر رخ داده شده در پاسخگویی از شما عذرخواهی می کنیم.

پاسخ مناسب
0
0

دوست گرامی

با تشکر از اینکه سوالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید
با توجه به توضیحاتی که مطرح کردید و رنگ های موجود در فضای منزلتان، برای تغییر ظاهر مبل پیشنهاد می کنیم که تشک های آن را همرنگ با زمینه انتخاب کنید و با توجه به این که تمایل دارید رنگی متفاوت را به فضای خانه تان اضافه کنید می توانید کوسن هایی با ترکیب رنگ های پیشنهادی زیر را برای مبلتان استفاده کنید.

ترکیب رنگی پیشنهادی برای نشیمن

ترکیب رنگی پیشنهادی برای نشیمن

رنگ های تند مثل نارنجی یا گلبهی فضا را پرانرژی تر می کند و رنگ های ملایم تر مثل سبز پسته ای و طوسی فضایی آرامتر به شما می دهد.
توجه داشته باشید که تغییر رنگ کوسن ها به تنهایی برای رسیدن به ترکیب رنگی مناسب در طراحی منزلتان کافی نیست. پس برای نتیجه ی بهتر، تابلو، آباژور یا گلدان هایی با همین ترکیب رنگی به چیدمانتان اضافه کنید. در کنار این می توانید پرده ی آشپزخانه را نیز متناسب با رنگ های انتخابیتان برای مبلمان تغییر دهید. تا تعادل بصری مناسب فراهم شود و چشمان کسی که در فضا حاضر است بازی رنگ ها را بهتر احساس کند و از بودن در فضا لذت بیشتری ببرد.
اگر فضا و بودجه ی کافی دارید می توانید مبلی با رنگ روشن و خنثی مثل شیری، کرم یا طوسی نیز اضافه یا جایگزین کنید تا ضمن هماهنگی با بقیه مبلمان، تغییر در رنگ فضا را بیشتر و بهتر به نمایش بگذارید.


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد. اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، یا رنگ های پیشنهادی را دوست ندارید، حتما از همین طریق به ما اطلاع دهید تا نقائص را تکمیل کنیم. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت نظرتان در مورد شیوه پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

0
0

متشکرم از پاسخ شما

ولی سوال من درمورد دسته مبل را جواب ندادید.در دسته مبل پارچه تشک و کوسن بکار رفته..

  • امین پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری