پاسخ داده شده
0
0

باسلام ممنون از راهنمایی که فرمودید به علت هزینه زیاد اگه پارچه مخمل طرح دار وساده باقیمت مناسب استفاده کنم خوب میشه بازهم ازشما کمال تشکروقدردانی رادارم

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • فریبا پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

بله خانم فریبای گرامی، اگر انتخاب خوبی داشته باشید، می توانید بدون نگرانی به نتیجه ای مناسب برسید، البته بهتراست که از پارچه ی ایده آل تر استفاده کنید، ولی اگر امکانش فراهم نیست هم جای نگرانی نیست، با کمک تعمیرکاران مبل منصف، می توانید پارچه ی مناسب را انتخاب کنید، در صورت تمایل می توانید از پارچه های مدنظرتان عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید تا در انتخاب پارچه ها نیز باهم همفکری کنیم.

راه دیگری که به شما پیشنهاد میکنیم این است که تغییر پارچه ی مبل را به زمانی که بودجه ی مناسب دارید موکول کنید و با تغییر رنگ یک یا دو دیوار و تغییر چیدمان منزلتان (که هزینه ای کمتر دارد) فضا را متفاوت کنید و ماه های بعد در زمان مناسب، روکش مبل ها را با پارچه ی مناسب و ایده آلتان عوض کنید.

بررسی کنید که کدام راه برایتان مناسب تر است، در هردو حالت ما همراهیتان میکنیم، چه برای انتخاب پارچه، چه برای انتخاب رنگ دیوار و چیدمان مجدد پذیرایی.

فقط در صورتی که تصمیم به مشاوره برای چیدمان گرفتید، راهنمای پرسیدن سوالات چیدمان را ملاحظه کنید تا بتوانیم به خوبی راهنمایی تان کنیم.

امیدواریم از پاسخ ارائه شده راضی باشید، حتما در صورت لزوم بازهم با ما در ارتباط باشید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری