پاسخ داده شده
0
0

با سلام لطفا ما قصد داریم مغازه خود را دکوراسیونش را تغییر دهیم
ولی نمی دونیم چطور دستگاه های خود را بچینیم که بشود همه جا برای خودمان باشد همرفت امد مشتری

هم چگونه روی دیوار قفسه بندی کنیم که بتوانیم وسایل نوشت افزاری خود را بزاریم

چگونه ویترین مغازه را بگذاریم

لطفا منتظر جوابیم درایمیل

  • سحر پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سرکار خانم سحر گرامی
از حضور شما در انستودیوز بسیار خوشحالیم

متاسفانه اطلاعاتی که در سوالتان ارائه کردید ناقص است، مشخص نیست چه وسایلی در مغازه تان قرار دارد، ابعاد وسایل به چه صورت است  و مغازه تان چه ابعادی دارد.

در خصوص ویترین و ابعاد آن نیز هیچ اطلاعاتی به ما ارائه نکرده اید.

لطفا در صورت امکان، تصاویری از فضای مغازه و وسایلی که مد نظرتان است آنجا قرار بگیرد برایمان ارسال کنید، همچنین در تصاویر مشخص کنید مسیر عبور و مرور مشتریان چگونه است تا با اطلاعات مناسب بتوانیم شما را همراهی کنیم.

پاسخ مناسب
0
0

خانم سحر گرامی، با تشکر از پیگیری شما برای ارسال تصاویر

بررسی های ما به این نتیجه رسید که فضای مغازه ی شما می تواند با تغییراتی ساده، به فضایی شیک و ایده آل برای شما و مشتریانتان تبدیل شود. همانطور که در نقشه ها مشاهده می کنید، در حالت فعلی از فضای مغازه تان استفاده ی ایده آلی نشده. برای اینکه فضایی مناسب داشته باشید، می توانید میزهای کامپیوتر را به صورتی که در نقشه ی سمت چپ مشاهده می کنید، به دیوار بچسبانید، و دو کامپیوتر را به راحتی آنجا قرار بدهید، دستگاه های چاپ را نیز در پشت آن ها بگذارید(مربع های داخل نقشه، دستگاه چاپ هستند).

قفسه های مورد نظرتان میتوانند به راحتی بالای میز کامپیوتر قرار بگیرند. ویترین هم در جلوی تمام این قسمت ها قرار میگیرد. دو صندلی هم برای نشستن مشتریان در کنار در قرار بدهید.

 

طرح پیشنهادی برای مغازه

طرح پیشنهادی برای مغازه

پلان با توضیحات

پلان با توضیحات

در مقطع هم اطلاعاتی که گفتیم را مشاهده می کنید. ابعاد و اندازه های ضروری هم برایتان ارائه کرده ایم. خوب است به نورپردازی فضا هم توجه کنید و چراغ آویز هایی زیبا در فضا قرار بدهید. در صورتی که لازم است مشتریان مانیتور شما را مشاهده کنند و فلش هایشان را به سیستمتان وصل کنند، بهتر است یک مانیتور روی ویترین قرار بدهید و در کنار آن چند سیم هاب قرار بدهید، با این کار، دیگر لازم نسیت مشتریانتان به پشت ویترین بیایند، فلشهایشان را از پشت ویترین به سیم هاب وصل می کنند و مانیتور روی ویترین نیز هرآنچه را که باید مشاهده کنند برایشان نمایش می دهد. با این کار حرکت های اضافی در فضایتان کم می شود.

مقاطع طولی و عرضی مغازه

مقاطع طولی و عرضی مغازه

امیدواریم طرح پیشنهاد شده برایتان کاربردی و مناسب باشد. این طرح با هزینه ای کم قابل اجراست اما تغییراتی که ایجاد می شود طوری است که هم شما از کار کردن در فضا احساس بهتری خواهید داشت، هم مشتریانتان از حضور در مغازه تان لذت خواهند برد.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.

 تلگرام:
اینستاگرام:
پاسخ مناسب
0
0

سلام خسته نباشید

واقعا تشکر از طرحتان تشکر

عالی بود عالی بود

very very goodvery very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good very very good

  • سحر پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

با سلام مساحت مغازه  11 مترمربع می باشد ..

ما دو عدد سیستم کامپیوتر داریم .. و دو عدد سیستم که یکی سیستم کپی رنگی و یکی کپی سیاه و سفید

قصد داریم هم چاپ کامپیوتری باشه هم بتونیم قفسه اضافه کنیم پشت سرمون برا وسایل نوشت افزاری هم زمان ویترین هم میخواهیم که باشه …

هم جا مغازه بزرگتر باشسه هم رفت امد ان خوب باشه لطفا منتظر جوابیم

 

تصویر
  • سحر پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 4 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری