پاسخ داده شده
0
0

باسلام و احترام،
باتوجه به تغییر مبلمان و پرده به رنگ بنفش تیره خواهشمند است باتوجه به تصاویر ارسالی (قصد خرید فرش ، سرویس ناهارخوری و کاغذ دیواری دارم) ،درخصوص ترکیب رنگ متناسب برای موارد ذکر شده و هر طرح مناسب دیگر باتوجه به فضای موجود (نشیمن با مساحت حدود 30 متر) راهنمایی لازم بفرمایید.
رنگ سنگ کف کرم روشن و رنگ تمامی دیوارها سفید ساده می باشد.
باتشکر

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
  • امیر پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام آقای امیر گرامی

از اینکه سوال خود را در انستودیوز مطرح نمودید بسیار خوشحالیم.

با توجه به تصاویری که برای ما ارسال نمودید و اینکه رنگ غالب مبلمان شما بنفش می باشد ، شما می توانید از رنگ های تیره یا روشن متناسب با سلیقه خود در کاغذ دیواری و فرش استفاده کنید . ما تصاویر با پالت های رنگی که رنگهای متناسب با مبلمان شما را نشان می دهد در تصاویر زیر مشخص نمودیم و نکاتی که در استفاده از هرکدام از ترکیب رنگ ها باید به آن توجه کنید را ذکر می کنیم تا بتوانید انتخاب درستی انجام دهید.

همانطور که در تصاویر زیر ملاحظه می کنید در این تصاویر از مبلمان بنفش بهمرا وسایل با رنگ ها ی روشن مانند نارنجی،آبی و یا سبز استفاده شده است این رنگ ها برای آپارتمان با متراژ پایین همانند آپارتمان شما مناسب می باشد و با توجه با اینکه فضای شما دارای پنجره های کمی است می تواند آن را دلباز تر نشان دهد. شما می توانید برای ترکیب این رنگ ها از رنگ های روشن و ملایم در فرش و کاغذ دیواری منزلتان استفاده کنید واز رنگ هایی مانند آبی ویا سبز روشن ویا نارنجی ویا زرد در نهارخوری استفاده نمایید و برای هماهنگی بیشتر می توانید از این رنگ ها در سایر لوازم خانه مانند کوسن و آباژور استفاده کنید.

مشاوره رنگ و چیدمان منزل نمونه های از مبلمان بنفش در دکوراسیون با رنگ های ملایم و روشن

مشاوره دکوراسیون داخلی نمونه ای ازمبلمان بنفش با دکوراسیون با رنگ های روشن

در تصاویر زیر مبلمان بنفش بهمراه رنگ های گرم و تیره تر قرار دارد که این باعث گرمی و صمیمیت فضا می شود و چنانچه مایل باشید فضای دنج و گرمی داشته باشید این رنگ ها به شما پیشنهاد می شود. به این صورت که می توانید فقط یک دیوار مشخص را به رنگ زرشکی طرحدار کاغذ دیواری کنید و همینطور از فرش به همین رنگ استفاده کنید و در رنگ نهارخوری هم می توانید از رنگ های نارنجی و یا خاکستری استفاده نمایید .

مشاوره رنگ و چیدمان منزل نمونه ای از قرار گیری مبلمان بنفش در دکوراسیون با رنگ های تیره و گرم

برای جمع بندی بهتر است اول بدانیم که شما مایل به استفاده از رنگ های روشن هستید یا تیره و گرم؟ در صورت پاسخ به این سوال می توانید بهتر برای رنگبندی وسایل منزلتان تصمیم بگیرید به عنوان مثال چنانچه بخواهید از یک رنگ روشن استفاده نمایید مانند سبز می توانید از آن مانند تصاویر زیر هم در نهارخوری هم در کاغذ دیواری وهم در کوسن ها استفاده کنید.

مشاوره چیدمان و رنگ در دکوراسیون داخلی ترکیب رنگ سبز با مبلمان بنفش

این کار را می توانید در مورد رنگهای دیگر مانند آبی و طوسی روشن و یا زرد نیز انجام دهید.

امیدواریم پاسخ ارائه شده شما را در تصمیم گیری برای انتخاب رنگ پرده منزلتان یاری نموده باشد. اگر تمایل دارید پیش از خرید و نصب پرده و چیدمان، فضای طراحی شده ی منزلتان را به صورت مدل های سه بعدی مشاهده کنید پیشنهاد ما به شما این است که از خدمات طراحی نشیمن انستودیوز استفاده کنید، در این خدمات طراحان انستودیوز فضای مورد نظرتان را برای شما طراحی  و چیدمان می کنند و می توانید پیش از اجرای کار، آن را در قالب مدل های سه بعدی مشاهده کنید. لیست قیمت این خدمات و فرم طراحی نشیمن با کلیک روی متن های نارنجی رنگ قابل دسترسی است.

لازم به ذکر است به علت این که پروژه هایی در دست طراحی هستند، تیم طراحی سایت از یکشنبه ی هفته ی آینده می تواند پروژه ی منزل شما را شروع نماید.(در صورت تمایل پیش از این زمان اقدام نمایید تا پروژه های دیگری پیش از شما ثبت نشوند).

  • میهمان پاسخ داده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری