پاسخ داده شده
0
0

سلام
موردی که من می خوام خدمتتون عنوان که چالشی و تقریبا نشدنی است. همانطور که مشاهده میکنید یک راه پله آهنی 20 ساله توی منزل من هست با این وضعیت طاهری، این راه پله آهن و ورق آلومینیوی هست که به طبقه بعد میره و من هیچ ایده ایی برای بهتر شدنش به ذهنم نمیرسه از طرفی چون خونه قدمت بالای داره امکان ایجاد راه پله ای سنگی وجود نداره با این تفاسیر و با توجه به قدمت راه پله با این وضعیت طاهری چطور میتونم با هزینه مناسب از این حالت خارجش کنم (چه از نظر ظاهر بیرونی چه درونی)
ممنون میشم جواب بدین

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • امین پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
2
0

سلام جناب امین گرامی

با سپاس از حضور شما در انستودیوز

برای بهبود ظاهری راهپله ی مدنظرتان می توانید از مصالحی مانند ورق های پلی کربنات استفاده کنید تا ظاهری جذاب به راه پله ببخشید. این مصالح سبک هستند و در دو نوع شفاف و غیر شفاف قابل تهیه می باشند.

پله های فلزی در حال حاضر با رنگ بسیار تیره ای که دارند، سنگین هستند و خیلی به چشم می آیند، بهتر است کاری کنید که این پله ها رنگی روشن داشته باشند تا سبک تر به نظر برسند. شما می توانید پله ها را رنگ سفید کنید یا لایه ای از چوب پلاست روی آن ها نصب کنید تا به فضایی جذاب و ایده آل دست پیدا کنید.

ورق پلی کربنات و چوب پلاست برای راه پله

مصالح پیشنهادی

برای دیواره ی سمت چپ نیز می توانید از رنگ های نانو استفاده کنید که لکه و خاک کمتر رویشان اثر می گذارد و کثیف نمی شوند، تا جلوه ی مناسب تری برای خانه تان ایجاد کنید.


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد. اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده است، حتما از همین طریق به ما اطلاع دهید تا نقائص را تکمیل کنیم. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت نظرتان در مورد شیوه پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری