پاسخ داده شده
0
0

با عرض سلام ممنون از سایت خوبتون. من محیط اتاقم خیلی دلگیره هر کاری میکنم بازم ریختو پاش میشه میخوام یه مبل کوچک بزارم توی اتاقم برای مطالعه و استراحت و یه میز کامپیوتر ولی فضای اتاقم کوچه و پرتی زیاد داره ترجیحا دوست دارم با یه ایده ی خوب بجای مبل از تختم استفاده کنم تو برنامه های دکوراسیون زیاد دیدم. کمد دیواری هم ازش بعنوان جا رخت خوابی استفاده میشه برای همین دو تا کمد برای لباسام تو اتاق گذاشتم. یه دوچرخه ثابت هم دارم که بلا استفادست فقط جا اشغال کرده. میخوام عکس بزنم به دیوار ولی چون سقف شیرونیه جلوه ی جالبی پیدا نمیکنه. خیلی دوست دارم یه جا کتابیه کوچک هم داشته باشم. ولی چون فضا کوچکه حس میکنم هیچ کدوم ازین کارارو نمیتونم انجام بدم. نور اتاقمم خیلی کمه از لامپ مهتابی استفاده میکنم یه چراغ دیواری هم دارم. اگر راهنماییم کنین ممنون میشم خیلی خواستم تغییر بدم ولی کاری نتونستم بکنم. بازم مرسی از سایت خوبتون.

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • حسین.ق پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام جناب آقای حسین گرامی

بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز می بینیم.

در بررسی اتاق خواب شما برخی مسائل برای ما به صورت دقیق مشخص نبود، مثلا از بلا استفاده بودن دوچرخه ی ثابت گفته اید، اما اینکه امکان حذف آن از فضای اتاق وجود دارد یا خیر مشخص نبود. یا اینکه تمایل به استفاده از تخت به عنوان مبل را بیان کرده اید اما مشخص نبود امکان تعویض تخت با مبل های تخت خواب شو را دارید یا خیر. ما سعی کردیم چیدمان و پیشنهادات ارائه شده به حالت ایده آلی که در آن دوچرخه و تخت از فضا حذف می شوند را در نظر بگیریم.

در تصویر زیر دو حالت چیدمان فعلی و چیدمان پیشنهادی را مشاهده می کنید. در چیدمان پیشنهادی مبل تخت خواب شو در فضا قرار میگیرد(خطچین نشان دهنده ی حالتی است که مبل به تخت تبدیل شود) و میتوانید در کنار مبل یک میز کوچک و آباژور قرار دهید. میز به نزدیکی پنجره منتقل می شود و می توانید در فاصله ی میز تا دیوار طبقاتی برای قرارگیری کتابهایتان ایجاد کنید. درادامه با ارائه ی تصاویری، این پیشنهادات را واضح تر بیان میکنیم.

مشاوره راهنمایی دکوراسیون اتاق خواب کوچک

حالت فعلی و حالت پیشنهادی برای چیدمان اتاق

تصویر زیر نمونه ای از مبل های تخت خواب شو را در دو حالت باز و بسته نشان می دهد. این مدل با پایه های سبک و بدون دسته است و برای فضایی با مساحت کم مناسب است.

مبلی که به تخت تبدیل می شود

مبل تخت خواب شو

این تصاویر پیشنهاداتی برای قرار دادن کتاب ها در اتاق هستند، تصویر بالا سمت چپ، مشابه چیزی است که در نقشه ی فضا برایتان توضیح دادیم. البته تصویر بالا سمت راست نیز برایتان قابل استفاده است. اما با توجه به اینکه از حجم کتابهایتان اطلاع نداشتیم، هردو پیشنهاد را ارائه کردیم.

تصاویر پایین نیز دو حالت دیگر را بیان می کنند، تصویر پایین سمت راست می تواند برای دیوار کنار مبل استفاده شود تا از فضا بهتر استفاده کرده باشید.

قرار دادن کتاب در طبقات اتاق خواب

چند ایده برای نگهداری کتاب ها

متاسفانه تصاویر ارسالیتان مشخص نمیکرد مشکل سقف اتاق چیست و چرا نصب تابلو برایتان مشکل است. برای نصب قاب های عکس می توانید از دیوار پشت تخت، یا دیوار پشت میز کامپیوتر استفاده کنید.

دیوار گالری اتاق خواب

ایده هایی برای نصب قابهای عکس

امیدواریم پیشنهادات ارائه شده برایتان کارآمد بوده باشد.لطفا در صورت امکان اطلاعات بیشتری در مورد بودجه ی در دسترس و سطح تغییرات ممکن به ما ارائه کنید تا نظرات دقیق تری به شما ارائه کنیم.

0
0

سلام. مرسی از اینکه وقت گذاشتید و نظر دادید.من سقف اتاقم شیرونیه برای همین وقتی قاب عکس میزارم اینجور بنظر میرسه که تابلو رو کج گذاشتم .شیب اتاق از سمت در اتاق به سمت دیوار روبرو که پنجره داره هست. و اینکه دوچرخه رو برداشتم و یه تلویزیون به اتاقم اضافه شده فکر میکنم بقل میز کامپیوتر بزارم خوب باشهو درباره ی بودجه قصد دارم ترجیحا از وسایل داخل اتاق استفاده کنم اما ایده ی اباجور رو که دادید خوشم اومد و قصد دارم استفاده کنم نمیتونم از مبل تخت خواب شو استفاده کنم اما میخواستم جوری حالا از کوسن یا چیزه دیگه ای استفاده کنم که از خود تخت بعنوان کاناپه یا مثل مبل استفاده کنم نمیدونم شدنیه یا نه ولی فکر کنم جالب بشه. مرسی از سایت خوبتون.

  • حسین.ق پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

سلام آقای حسین گرامی

خوشحالیم که مجددا شما را در انستودیوز می بینیم.

در خصوص نصب تابلوها روی سقف شیبدار،  می توانید اینطور عمل کنید که تابلوها را نیز با ریتمی شیبدار مانند سقف چیدمان کنید تا به طرز بهتری به چشم بیاییند و هماهنگی مناسبی با سقف ایجاد کنند.

مشاوره دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق خواب منزل

نصب تابلو روی دیوار با سقف شیبدار

همچنین در تصاویر زیر ایده هایی برای تبدیل تخت به حالتی کاناپه یا مبل مانند را برایتان آورده ایم که امیدواریم برایتان مفید باشد.

مشاوره دکوراسیون اتاق خواب

چند طرح تخت که با کوسن و بالش حالت مبل پیدا کرده اند

امیدواریم این بخش پاسخ ما برای شما مناسب بوده باشد و رضایت شما را جلب کرده باشیم. در صورت امکان می توانید تصاویری از میز تلویزیون و شرایط جدید اتاق برایمان ارسال کنید تا برای چیدمان وسایل و انتخاب رنگ روتختی و کوسن ها شما را راهنمایی کنیم.

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری