پاسخ داده شده
0
0

ببخشید شارژ گوشیم تموم با گوشی همسرم براتون پیام میدم
اتفاقا این مطالبي که گفتیم رو دیشب خوندم.
ما مبلمانمون رو استیل سفارش دادیم،البته فکر می کنم با فضای پذیرایی مون تناسب داره.ما یه فضای حدودا سی متری در پذیرایی داریم که تقریبا مربع شکل هستش.متراژ خونه 85 متر هست.
من مدل مبلماني رو که سفارش دادیم و البته نقشه حدودی خونه رو براتون میفرستم،اگه میشه در چیدمان هم بنده رو راهنمایی کنین.

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • زهره پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

به دو دلیل استفاده از مبل L شکل را چندان تایید نمیکنیم، اول اینکه ظاهر ایده آل، متقارن و رسمی ای که ست مبلمان استیل شما ایجاد کرده است را مخدوش می کند و حتی ممکن است به لحاظ رنگی به فضای منزلتان ننشیند و دوم اینکه حرکت در فضا، مخصوصا حرکت به سمت آشپزخانه را دشوار می کند.

0
0

تصاویر ارسالیتان به دست ما رسیده است و برای پاسخگویی مناسب به شما، لازم است اطلاعات مناسب تری داشته باشیم، بر اساس تصویر زیر، ابعاد خطوط را برایمان ارسال کنید

خط 1:

خط2:

خط 3 و…

مشاوره چیدمان خانه با نقشه

ابعاد و تصاویر لازم

در ادامه اگر برایتان ممکن است، از نقاط الف، ب و پ و ت چهار تصویر رو به زاویه ی مشخص شده برایمان ارسال نمایید.

و بگویید مبلمان شما چند نفره است، میخواهید چه وسایلی در خانه داشته باشید؟(میز غذاخوری، تلویزیون، ست مبل مجزا برای تلویزیون… هر چیزی که فکر میکنید لازم است.) همچنین بگویید میزان رفت و آمدتان به تراس چقدر است و اگر چیدمان پیشنهادی کمی رفت و آمد به تراس را سخت کند مشکلی دارید یا خیر.

مشتاقانه منتظر دریافت این اطلاعات برای ارائه ی مشاوره ای کارآمد و مناسب به شما دوست گرامی هستیم.

0
0

با سلام مجدد

قبل از توضیحات باید عرض کنم،خونه هنوز تکمیل نشده و گفتن تا نیمه تیر تحویل میدن،البته من عکس از خونه دارم که براتون میفرستم.

اندازه ها:

1 : 9 متر

2 : 5.20

3 : 1.20

4 و 5 رو به دلیل اینکه هنوز کابینت و اپن زده نشده اندازه دقیق رو نمی دونم.

6 : 4

7 : 3

8 : 1.20

مبلمان 9 نفره هستش.

وسائل  شامل مبل و میز تلویزیون میشه،البته میخوام یه آباژور ایستاده هم بگیرم.

رفت و امد به تراس هم خیلی زیاد نیست.

  • زهره پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

در ضمن چون هنوز خونه تکمیل نشده می تونیم طرح و رنگ کاغذ دیواری رو انتخاب کنیم،اگه در مورد اون هم نظر بدین ممنون میشم.

تصویر
  • زهره پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

خانم زهره ی گرامی

پیش از شرح چیدمان های پیشنهادی نکاتی را در خصوص فضای منزلتان برایتان ذکر می کنیم، احتمالا شما هم با ما هم نظر هستید که دو حالت برای جهت گیری مناسب مبلمان و تلویزیون شما وجود دارد، یعنی شما نمیتوانید مبلمان را رو به آشپزخانه بچینید، همچنین امکان چیدمان مبل ها رو به اتاق خواب ها هم فراهم نیست. این مساله به دو دلیل است، یک عرض فضای منزل اجازه ی چیدمان در عرض را نمیدهد، دو میهمانان شما نباید رو به فضاهایی مثل آشپزخانه و اتاق خواب داشته باشند.

اما در مورد دوحالت چیدمان طولی ممکن، یک حالت این است که شما تلویزیون را زیر پنجره ها قرار دهید و حالت دیگر، قرار دادن آن در ضلع مقابل پنجره هاست، از نظر ما بهتر است تلویزیون در ضلع مقابل پنجره ها قرار گیرد، یعنی نقشه ی سمت راست در تصویر زیر(حالت اول). علت برتری این چیدمان نسبت به حالت دوم در این است که 1) تلویزیون در حالت دوم، پشت به پنجره قرار میگیرد و نوری که از پشت می تابد تماشای تلویزیون را کمی سخت میکند. 2) مبلها در جلوی راهروی ورودی قرار میگیرند و فضای خانه در بدو ورود، بسته و ناراحت به نظر می رسد. 3) حرکت و دسترسی به آشپزخانه در حالت دوم سخت است.

هرچند حالت اول نیز بدون اشکال نیست، اما در شرایط موجود، به نظر می رسد انتخاب بهتری است و مشکلات کمتری دارد، عمده مشکل آن دسترسی به تراس است که مساله ی چندان حادی نیست، و امتیازاتی مثل رفت و آمد راحت به آشپزخانه، گشایش بعد از راهروی ورودی، قرار گیری پرده ها در پشت مبل 3 نفره و کمک به ایجاد جلوه ای جذاب برای سالن در حالت اول وجود دارد.

(*چیدمان ها با دو فرش 9 متری است، امکان چیدمان با یک فرش 12 متری نیز فراهم است)

چیدمان منزل با مبلمان استیل 9 نفره

دو حالت با ست 9 نفره استیل

برای انتخاب کاغذ دیواری و رنگ ها، پیشنهاد میکنیم دیوارها را به رنگی روشن و گرم مثل سفید-کرم یا سفیدشیری بزنید و دیوار پشت تلویزیون را کاغذ کنید و با نصب چند شلف و قرار دادن مجسمه های دکوراتیو، حال و هوایی متفاوت به آن قسمت دیوار ببخشید. کاغذ دیواری می تواند رنگی خنثی و روشن داشته باشد، یا میتواند به رنگ سبزهای ملایمی که پیشتر در مورد آنها صحبت کرده ایم باشد.

مشاوره دکوراسیون پذیرایی سبز با کاغذ دیواری

رنگبندی سبز و گزینه هایی برای کاغذ دیواری

امیدواریم پاسخ ارائه شده برای شما مفید واقع شده باشد، اگر نکته ای در پاسخ ارائه شده جا مانده است، حتما آن را به ما یادآوری کنید تا پاسخ مناسب تری به شما ارائه کنیم.

0
0

با سلام مجدد

ممنون از کمک و راهنمایی های خوبتون

فقط میخواستم بگم،اولا شما در چیدمان میز عسلی در نظر نگرفتین.ست مبلمانمون دو تا میز عسلی داره.

و بعد اینکه من یه چیدمان در ذهنم هست اگه امکانش هست نظرتون رو راجع به اون هم بگین.

و یه سوال دیگه،میتونم کاغذ دیواری رو سفید با طرحهای طلایی انتخاب کنم؟

چون به نظرم رنگ طلایی یه شکوهی به فضا میده.

ممنون و سپاسگزار

تصویر
  • زهره پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

ممنون از اینکه نقائص چیدمان را به ما یادآوری کردید، دو حالت چیدمان با میزهای عسلی را به شما پیشنهاد میکنیم.

حالت اول چیدمان با آباژور تک مد نظر شما است و میزهای عسلی در وسط فضا قرار میگیرند و حالت دیگر، با حذف آباژور تک، میزها دو طرف مبل سه نفره قرار میگیرند و دو آباژور رومیزی روی آن ها قرار میگیرد.

چیدمان منزل با میز عسلی و مبل استیل

دو حالت چیدمان با میز عسلی

در خصوص چیدمان پیشنهادیتان، باید بدانید که نهایتا انتخاب با شماست که چه چیدمانی انجام می دهید، از نظر ما چیدمان مبلمان استیل باید به صورتی باشد که جلوه ی مناسبی در فضا ایجاد کند و رعایت نکاتی مثل تقارن، فاصله ی مناسب مبل ها، تاکید بر مبل سه نفره و قرارگیری آن در نقطه ای کانونی مهم است. همچنین بهتر است تلویزیون در نقطه ای قرار بگیرد که بتواند به محل توجه مناسبی تبدیل شود، مثلا دیواری مستقل، که بتوان آن را طراحی کرد و با طراحی آن به زیبایی فضا افزود.

چیدمان پیشنهادی شما ست 6 نفره است، در حالی که ست مد نظرتان 9 نفره است و قرارگیری مبل ها و تلویزیون نتوانتسته است محدوده ای مشخص را ایجاد کند، در این چیدمان حرکت در فضاهای خانه و رفتن به تراس و آشپزخانه اهمیت بیشتری نسبت به نظم و تقارن مبلمان استیل دارد. از این رو وحدتی که مبل ها باید در فضا ایجاد کننده به نفع حرکت راحت تر به سمت تراس کمرنگ شده است. اگر به دنبال چیدمان با مبل های راحتی بودید، این پیشنهاد می توانست مناسب باشد، اما حالا که به دنبال خرید مبل استیل هستید، از نظر ما چیدمانی متقارن، که پرده ها پشت آن قرار گرفته اند و تلویزیون و دیوار آن روبرو هستند، چیدمان مناسب تری است.

مشاوره دکوراسیون سالن پذیرایی

مقایسه ی دو چیدمان

در مورد رنگ نیز، بله شما میتوانید از رنگ طلایی نیز استفاده کنید، چون این رنگ با سبز مد نظرتان همنشینی مناسبی ایجاد می نماید.

اگر احساس میکنید در هر زمینه توضیحات بیشتری لازم است حتما آن را از همین طریق با ما مطرح کنید.

0
0

ضمن عرض سلام و خسته نباشید

ممنون از نظرات خوب و به جاتون،با نظر شما موافقم تلویزیون در گوشه پذیرایی جلوه خاصی نخواهد داشت.

یه سوال دیگه،من میخوام تلويزيون رو ،رو دیوار نصب کنم.میخواستم بدونم در این صورت چه طرحی برا دیوار و میز تلویزیون پیشنهاد میکنین و اینکه اگه امکانش هست با برنامه طراحی تون تلویزیونو رو دیواری با کاغذ دیواری سفید و طرح های طلایی ( البته یه طرح خلوت) بگذاریم تا من بتونم تصور بهتری داشته باشم.

و اینکه من می تونم برا میز تلويزيون از رنگ قرمز &آلبالویی استفاده کنم?

در این باره عکسی دارم که براتون می فرستم،ممنون میشم در این ضمیمه هم راهنماييم کنین.

تصویر
  • زهره پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 1 - 8 از 10 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری