پاسخ داده شده
0
0

سلام مرسی که جواب دادین اما قبلا موفق نشدم عکسارو اپلود کنم درست متوجه شدین من از شما برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری کمک خواستم یک ضلع دیوار خراب شده بین تخت و کمد که توی تصویر روش شلف و دیوارکوب هست رنگ بقیه دیوار ها و سقف مثل همه خونه ها کرم هست کف هم سنگ هست باتوجه به رنگ سرویس خواب ها که سفید با رگه های طوسی هست کاغذ دیواری طوسی سیر به نظرم خوب میشه حالا رنگ پرده و روتختی چه رنگ هایی به سفید رگه دار وطوسی سیر میاد ؟ یه فرش کرم رنگ هم دارم میتونم پرده کرم شکلاتی با روتختی سرخابی تیره استفاده کنم

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • یلدا پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

خانم یلدای گرامی
استفاده از رنگ طوسی سیر می تواند گزینه ی مناسبی برای اتاقتان باشد، با توجه به تصاویری که برای ما ارسال کرده اید، انتخاب پرده ی اتاقتان می تواند مساله ی مهمی باشد چرا که تابش نور خورشید به آن باعث می شود رنگ پرده در فضا منعکس شود و به خاطر ابعاد اتاق، فضا به رنگی متفاوت دیده شود.
از این رو استفاده از رنگ تیره را چندان پیشنهاد نمی کنیم، رنگ هایی با زمینه ی روشن و طرح های رنگی می توانند گزینه های بهتری باشند.
مثلا اگر روتختی سرخابی انتخاب می کنید، ستفاده از پارچه ای با زمینه ی سفید و طرح های سرخابی، یا پرده ای با ترکیب پارچه ای به رنگ صورتی چرک و پارچه ی سفید می تواند گزینه ای مناسب باشد.

ترکیب های رنگی دیگر هم قابل استفاده هستند. مثلا استفاده از ترکیب زرد و آبی اقیانوسی و طوسی هم می تواند پاسخ مناسبی برای اتاق شما باشد.فرضا روتختی به رنگ اقیانوسی و پرده به رنگ سفید و طرح های زرد. و در ادامه شما با استفاده از عناصر دکوراتیو مثل مجسمه و تابلو، با رنگ های اقیانوسی و زرد بازی می کنید تا فضای مد نظرتان را ایجاد کنید.

رنگبندی شماره 1

رنگبندی شماره 1

فقط دقت داشته باشید که برای رنگ طوسی سیر، رنگ را به نوک مدادی نزدیک نکنید، در همان محدوده ی طوسی باقی بمانید و فضا را تیره نکنید. به تصاویر زیر دقت کنید و دیوار سمت راست هردو تصویررا الگو قرار بدهید، بهتر است تیرگی دیوار از تیرگی دیوار سمت راست بیشتر نشود و شلوغی کاغذ دیواری هم بیشتر از کاغذ استفاده شده در تصاویر نباشد.

حداکثر تیرگی دیوار و حد اکثر شلوغی طرح کاغذ دیواری

حداکثر تیرگی دیوار و حد اکثر شلوغی طرح کاغذ دیواری

رنگبندی پیشنهادی دیگر این است که از رنگ سبز در کنار طوسی استفاده کنید و در کنار آن، پرده ای به رنگ سفید و طرح های قرمز استفاده کنید. در این حالت استفاده از یک کوسن قرمز و سفید روی تخت، می تواند زیبایی فضای اتاقتان را بیشتر کند.

رنگبندی شماره 2

رنگبندی شماره 2

و حالت دیگر، استفاده از ترکیب سرخابی و صورتی در کنار رنگ های خنثی است. در این حالت، شما رنگ سرخابی مورد علاقه تان را برای روتختی استفاده می کنید، و از ترکیب رنگ های روشن در انتخاب پرده بهره می برید. نهایتا خوب است که رنگ سرخابی را با عناصر دکوراتیو مثل مجسمه و تابلوی دیواری و… در فضای اتاق به کار بگیرید.

رنگبندی شماره 3

رنگبندی شماره 3


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است و رضایت شما را جلب نکرده، حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.

0
0

عالی بود خیلی متشکرم

  • یلدا پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری