پاسخ داده شده
0
0

سلام میخواستم بدونم با روتختی شکلاتی کم رنگ چه رنگی برای پرده و فرش مناسبه؟ سرویس خواب سفید خوبه؟ یا قهوه ای؟

  • atefe پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم عاطفه
در خصوص سوال شما، با توجه به اینکه اطلاعات کمی ازتون داریم، میتونیم راهنمایی کلی بهتون داشته باشیم. متاسفانه ما تنها می دونیم که شما خانم هستید.این که اتاق خواب برای یک خانم جوان هست، یک خانم نوجوان یا برای یک زوج جوان یا میانسال هست، انتخاب های متفاوتی رو پیش روی ما می گذاره و ما از این جزییات بی اطلاع هستیم.

جزییات دیگری مثل رنگ دیوار ها، رنگ و جنس کف و… هم در این تصمیم گیری بسیار حائز اهمیت هستن که ازشون بی اطلاع هستیم.
با توجه به سایر مشاوره هایی که داشته ایم، شما را زوجی جوان در نظر میگیریم، و بر این اساس به شما پاسخ می دهیم.
رنگ شکلاتی روشن با ست خواب سفید فضای اتاق را بازتر،بزرگتر و پرنورتر نمایش می دهد.
و با ست قهوه ای، فضا را سنگین و مناسب سن های بالاتر جلوه می دهد، البته تمام این موارد به رنگ دیوارها و کف هم وابسته است.
در حالتی که ست خواب سفید باشد، و کف رنگی روشن داشته باشد، میتوانید دیوار پشت تخت را رنگی تیره تر، مثلا شکلاتی بزنید، و برای کف از فرشهایی که در آن ها رنگ طلایی، آبی روشن و حتی سبزهایی مثل سبز صدری به کار رفته است استفاده کنید.
برای پرده هم با توجه به ابعادی که برای آن در نظر دارید تصمیم بگیرید، اگر پرده، بخشی از دیوار را می پوشاند ، می توانید از تون های کرم و شکلاتی کمی تیره تر از روتختی تان استفاده کنید و اگر پرده سراسر دیوار را می پوشاند، بهتر است از پارچه هایی که تکرنگ نیستند و طرح دار هستند استفاده کنید تا فضای اتاقتان یکنواخت نشود.

پس: حالت پیشنهادی فعلی این شد: ست خواب سفید، فرش زمینه روشن که در آن رنگ های آبی یا طلایی یا صدری به چشم می خورد، پرده بسته به ابعاد آن، شکلاتی و کرم، یا پارچه های رنگی طرح دار(که می توانید از رنگ های طلایی، سبز صدری و آبی در آن استفاده کنید).

در نهایت، پیشنهاد ما این است که با ارسال تصویری از اتاق خوابتان، و ارائه ی اطلاعات بیشتر مثل سن وسال خود، اینکه اتاق 1 نفر است یا اتاقی برای یک زوج و… به ما در پاسخگویی مناسب به پرسشتان کمک کنید.

 

اتاق خواب شکلاتی
اتاق خواب با رنگ شکلاتی

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری