خونه ام کلنگی و بد نقشه است'نشیمن وپذیرایی یکیه'با وجود فضای بزرگ هیچ حس خاصی بهم القا نمیکنه'البته مستاجرم ولی صاحبخانه اجازه تغییرات باهزینه کم رو میده'میخوام بدونم چه جوری میشه یه فضای شیک وصمیمی بادوقسمت نشیمن و پذیرایی مجزا ایجاد کرد؟فضای سالن دو اندازهداره یکیش7/30*4/93هست دیگری 4/10*2/80

 • پرسیده شده توسط:

  کاربر مهمان
 • پرسیده شده در:

  25 بهمن 1394
 • پاسخ داده شده در:

  همان روز
 • تعداد بازدید:

  1188
 • پاسخ داده شده در:

  25 بهمن 1394
 • پاسخ داده شده توسط:

  انستودیوز

سلام خانم سهای گرامی


از شما سپاسگزاریم که مساله ی دکوراسیون منزلتان را در وبسایت ما مطرح کردید.


با توجه به ترافیک نوروزی کارها و خاص بودن مساله ی شما و نیاز به طراحی مجدد فضایتان، پاسخگویی به سوالتان کمی زمان برد که از این بابت از شما عذرخواهی میکنیم.


نقشه ی چیدمان خانه تان به صورتی است که در سمت چپ مشاهده می کنید، در این حالت فضای خانه باز و رهاست، محدوده ی خاصی تعریف نشده و فضاهای منزلتان شخصیت مجزا ندارند، درواقع فضایی راهرویی ایجاد کرده اید. پیشنهاد ما این است که در مرحله ی اول، فضای کوچک بالا را تغییر بدهید، مبلمانی کوچک و جمع و جور با یک چراغ زمینی بزرگ و یک کنسول برای این قسمت در نظر بگیرید، همچنین می توانید پارتیشن های تزیینی را در پایین این قسمت قرار بدهید تا به محدوده ی بالا هویت بیشتری ببخشید.
چیدمان پیشنهادی

چیدمان پیشنهادی


برای فضای پذیرایی نیز، خوب است تلویزیون را در یک مرکز مناسب قرار بدهید و در سیم کشی ها تغییر ایجاد کنید. در کف خانه، شما از فرش بیش از حد استفاده کرده اید، طوری که زیبایی و اهمیت فرش از بین رفته،با این چیدمان شخصیت فرش از عنصری شاخص کننده و هویت دهنده، به یک کفپوش عادی تقلیل پیدا کرده است. بهتر است فرش ها را جمع کنید، و روی موکتتان، یک فرش را قرار بدهید، فرشی که شاخص کننده ی قسمت پذیرایی خانه تان است.


یک کافی تیبل نیز در مرکز فرش قرار بدهید تا مرکزی مناسب برای پذیرایی ایجاد کرده باشید. درضمن، برای نورپردازی هم حتما از چراغ آویز های جدید استفاده کنید.
مدل سه بعدی حدودی از منزل

مدل سه بعدی حدودی از منزلدر کمد ها تمیز کنید، دستگیره های کمد را تعویض کنید و در صورت امکان از چراغ های دیواری برای شاخص کردن دیوار پشت تلویزیون استفاده کنید.

مدل سه بعدی حدودی از منزل

مدل سه بعدی حدودی از منزلار رنگ هم غافل نشوید، استفاده از رنگ بسیار به بهتر شدن شمایل خانه تان کمک می کند، ترکیب رنگی پیشنهادی ما در تصاویر قابل مشاهده است.

مقایسه ی حالت فعلی و حالت پیشنهادی

مقایسه ی حالت فعلی و حالت پیشنهادی


 


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مناسب بوده باشد.اگر احساس می کنید پاسخی که ارائه کردیم ناقص است حتما از همین طریق به ما اطلاع بدهید تا نقائص را تکمیل کنیم، همچنین می توانید از طریق قسمت نظرسنجی سایت، نظرتان در مورد شیوه ی پاسخگویی را به ما اطلاع دهید.


در تلگرام و اینستاگرام نیز nStudioz را دنبال کنید تا با ایده های جدید و مطالب متنوع شما را در مسائل پیش رویتان همراهی کنیم.


 تلگرام:


اینستاگرام:


 • پاسخ داده شده در:

  25 بهمن 1394
 • پاسخ داده شده توسط:

  انستودیوز

 • باسلام.از ایده هاتون بینهایت سپاسگزارم.من وهمسرم بعد دیدن تصاویرسه بعدی ذوق زده شدیم وتصمیم گرفتیم هرچه سریعتردیوارا رو رنگ کنیم.عالی بود.عالی عالی

طراحی و توسعه وب استودیو