پاسخ داده شده
0
0

سلام، وقت بخیر
اگه براتون امکان داره در مورد رنگ کف پوش واحد رادیولوژی در ابعاد 4× 5.5 متر اظهار نظر فرمایید
لطفا از ترکیب دو رنگ کفپوش استفاده کنید به نحوی که ضایعات کفپوش حداقل باشد.
کنار واحد مذکور یه اتاق کوچک 2×2/8 متر شامل 2 اتاق رختکن 2×1 و یک سرویس دستشویی وجود داره دیوار تا تقریبا 1،5 متر سنگ سفید و بالای اون ترکیب رنگ یاسی می باشد. به نظرتون اتاق کوچیکه اگه از رنگ متفاوتی با واحد رادیولوژی باشه چطوره؟

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • منصور پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام جناب آقای منصور گرامی

ژبه طور کلی در فضاهایی این چنینی استفاده از کفپوشهایی با رنگ روشن بیشتر پیشنهاد می شود چرا که نور فضا نیز معمولا تنها با چراغ تامین می شود و در عین حال بهتر است فضایی خنثی و آرامش بخش داشته باشید، در تصاویر زیر 4 حالت را مشاهده می کنید، حالت اول، حالت فعلی است که رنگی گرم و متضاد در فضا وجود دارد، رنگ فعلی وحدت فضا را از بین برده است، این مساله برای تمام رنگهای گرم صدق می کند رنگ های قرمز، کرم، قهوه ای و… هرکدام باعث می شوند فضا متحد و یکپارچه به نظر نرسد و با توجه به اینکه مبلمان خاصی در چنین اتاقی وجود ندارد و زمان حضور افراد در آن کوتاه است پیشنهاد میکنیم فضا را به سمت یکپارچه تر بودن ببرید. رنگ آبی روشن و سفید از نظر ما برای این فضا مناسب است و با توجه به مساحت محدود اتاق، استفاده از بیش از یک رنگ را چندان پیشنهاد نمی کنیم، مگر اینکه طراحی خاصی برای کف صورت بگیرد که آن طرح ویژه جذابیت خاصی داشته باشد.

مشاوره دکوراسیون و رنگبندی رادیولوژی

کلیات رنگ کفپوش رادیولوژی

حالت دیگر نیز می تواند به صورت حاشیه ای به رنگ آبی و قسمت میانی به رنگ سفید باشد.

کفپوش دورنگ با حالت حاشیه ی متفاوت

کفپوش دورنگ با حالت حاشیه ی متفاوت

در مورد استفاده از رنگ دیگر برای سایر اتاق ها، این کار میتواند مناسب باشد چرا که باعث تفکیک فضاها از یکدیگر می شود و افرادی که وارد فضا می شوند راحت تر متوجه می شوند که هر فضا برای بخشی متفاوت است.

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان راهگشا بوده باشد، در صورتی که لازم میدانید توضیحات بیشتری ارائه شود حتما این مساله را با ما در میان بگذارید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری