پاسخ داده شده
0
0

ضمن عرض سلام خدمت مشاوران محترم . خواهشمنداست درخصوص کاغذ دیواری کردن یکی از دیوارها و طرح و رنگ آن راهنمائی نمایند. ضمنا اگر ایده ای جهت بهتر شدن چیدمان ویا …. به نظرتان میرسد بیان نمائید. ضمنا این اتاق خواب دختر 13 ساله ام میباشد . ابعاد آن 315*260 cm میباشد. کف اتاق پارکت عسلی با تناژ نارنجی میباشد.
با نهایت احترام و تشکر

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • پانته ا پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

با سلام خدمت خانم پانته آ گرامی

از این که مجددا سوال خود را دراین سایت مطرح نمودید بسیار خوشحالیم و همینطوراز اطلاعات تکمیلی که ضمیمه سوالتان نمودید بسیار سپاسگزاریم.

در مورد اتاق خواب فرزند شما با توجه به اینکه رنگ غالب در این اتاق نارنجی می باشد و فضای اتاق کوچک است و با وسایل زیادی پر شده است و به سبب قرارگیری در اتاق، پنجره، در کمد و مبلمان، تمامی دیوار ها به نحوی توسط سطحی دیگر اشغال شده اند، نصب کاغذ دیواری یا تغییر رنگ دیوار ها باید با ظرافت بیشتری انجام شود و امکان انتخاب هر طرح و رنگی وجود ندارد.

چنانچه تمایل شما بیشتر به کاغذ دیواری بوده، بهتر است از رنگ های ملایم با طرح های خلوت استفاده کنید تا موجب شلوغ شدن فضا و اذیت شدن چشم ها نشود. در تصاویر زیر نمونه هایی از این نوع کاغذ دیواری ها را مشاهده می کنید.

مشاوره چیدمان داخلی نمونه از کاغذ های دیواری با رنگ ملایم و طرح های خلوت

ایجاد کمربند افقی از طریق رنگ آمیزی و یا استفاده از کاغذ دیواری هایی که دارای خطوط افقی هستند نیز راهکار مناسب دیگری می باشد چرا که به کشیده تر نشان دادن فضا و در نتیجه بزرگ به نظر رسیدن اتاق کمک میکند. البته بهتر است  از رنگ های ملایم که تضاد کمتری با هم دارند استفاد کنید. سبز ملایم در کنار سفید، یا بنفش ملایم به همراه سفید و یا صورتی ملایم با نارنجی روشن گزینه های مناسبی خواهند بود .تصاویر زیر نمونه هایی از این نوع کاغذ دیوارها را نشان می دهد:

مشاوره دکوراسیون داخلی نمونه هایی از کاغذ دیواری با طرح های راه راه افقی و رنگ های ملایم

در مورد چیدمان فعلی قرار گرفتن تخت در مقابل درب ورودی اتاق چندان مناسب نبوده و ناخودآگاه باعث ایجاد استرس در فرد می شود اما مشخص است که به دلیل وجود فضای اندک در اتاق مجبور به این نوع چیدمان شده اید . تنها یک حالت چیدمان که مزاحمتی برای باز شدن در اتاق و کمد ها ایجاد نکند می توان در نظر گرفت که در تصویر زیر ارائه شده است.

مشاوره چیدمان داخلی

در صورت استفاده از کاغذ دیواری طرح دار، دیواری که کمترین عناصر در آن قرار دارد را به این نوع کاغذ دیواری اختصاص دهید و دیوار دیگر را رنگ و یا کاغذ دیواری ساده انجام دهید.همینطور با توجه به اینکه دیوار اتاق به رنگ نارنجی روشن می باشد می توانید همین رنگ را نگه دارید وفقط در یک دیوار به صورت راه راه رنگ سفید بزنید در این صورت راه راه نارنجی و سفید ایجاد خواهد شد بنابراین با تضاد کمی که دارند مانع از شلوغ شدن فضا می شود اما اینکه تصمیم بگیرید کدام دیوار را به صورت راه راه رنگ آمیزی کنید بستگی به چیدمان انتخابی شما دارد. تصویر زیر محل قرار گیری کاغذ دیواری های طرحدار و ساده را در صورت انتخاب هر کدام از چیدمان ها نشان می دهد:

مشاوره چیدمان داخلی اتاق خواب

چنانچه مایلید دیوارها را تک رنگ کنید بهتر است از رنگ های روشن و ملایم مانند صورتی روشن، یاسی، سبز روشن و یا طوسی استفاده کنید.

موارد دیگری که باعث شادابی فضا می شود استفاده از روتختی با رنگ های روشن و متناسب با دیوار اتاق می باشد و همینطور برای ایجاد امتداد در فضای اتاق می توانید آینه ای بر روی در کمد دیواری قرار دهید.

در نهایت امیدواریم از پاسخ ارایه شده رضایت کافی را داشته باشید چنانچه سوالات بیشتری در این رابطه برایتان پیش آمد از همین طریق با ما در میان بگذارید.

  • میهمان پاسخ داده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
0
0

با سلام مجدد خدمت شما

اول باید هدف از تغییر رنگ اتاق را مشخص کنید به نظر می رسد که در فضا احساس یکنواختی می کنید و قصد ایجاد تنوع دارید ، باید توجه داشته باشید صرفا با تغییر رنگ اتاق این تنوع ایجاد نمی شود ،بلکه می توانید راهکارهای دیگری مانند تغییر رنگ لوازم اتاق مانند روتختی ، قالیچه و یا پرده و یا نصب آینه در اتاق این تنوع را ایجاد کنید همینطور می توانید با جابجایی وسایل اتاق (طبق چیدمان پیشنهادی که قبلا ذکر شد) چیدمان آن را تغییر دهید ،پیشنهاد ما هم همین کار است زیرا با صرف هزینه کم ، تغییر و تنوع قابل توجهی حاصل می شود.

چنانچه بعد ازاین تغییرات ، نظر شما جلب نشد می توانید پس از مدتی اقدام به رنگ کردن و یا نصب کاغذ دیواری کنید.و اگر کمکی در این زمینه نیاز داشتید و مایل بودید که انواع رنگ ها و کاغذ دیواری ها را بر روی اتاق مورد نظر مشاهده کنید می توانید از مشاوره حرفه ای ما بهره ببرید . کارشناسان ما دراین نوع مشاوره تصاویری سه بعدی از اتاق مورد نظر با چیدمان جدید و تغییر در رنگ دیوارها ، شما را در تصور فضا یاری می کنند. با تشکر

0
0

باسلام و آرزوی بهترینها برای شما . آیا در مشاوره حرفه ای رنگ باستی از کاغذ دیواری که میخواهیم بخریم عکسی تهیه کنیم و برای شما بفرستیم تا طراحی کرده و بتوانیم بهتر انتخاب کنیم.       باتشکر .

  • پانته ا پاسخ داده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
0
0

خانم پانته آ گرامی

در مشاوره ی حرفه ای ما تصویر فعلی اتاق شما را به صورت نرم افزاری برایتان تغییر می دهیم، این مشاوره تصویری نزدیک به نتیجه ی نهایی رابه شما ارائه می کند و با توجه به آن می توانید انتخابی قطعی تر برای تغییر فضای منزلتان داشته باشید.

در تصاویر زیر مشاهده میکنید که حالت سمت راست تصویر خام است و در تصویر سمت چپ تغییرات مختلفی در فضا ایجاد شده است، دیوار کاغذ شده، رنگ کفپوش تیره شده، آباژور و کوسن و پارچه های مبلی نیز تغییر رنگ داشته اند.

ما این تغییرات را در چند حالت مختلف روی فضای منزل شما ایجاد می کنیم و نظرمان در خصوص گزینه ی مناسب را به شما اعلام خواهیم کرد. نهایتا شما با مطالعه ی نظر کارشناسان و مشاهده ی تصاویر شبیه سازی شده می توانید با اطمینان کافی تصمیم نهایی برای تغییر دکوراسیون اتاق را اتخاذ نمایید.

نکته ی آخر این که در ارسال تصاویر به نکاتی که در پایین فرم مشاوره حرفه ای رنگ اعلام شده دقت نمایید تا بتوانیم در زمانی کوتاه تر پاسخی با کیفیت تر به شما ارائه نماییم.

مشاوره طراحی داخلی سایت انستودیوز

تصویری مشابه آن چه در مشاوره حرفه ای رخ می دهد

امیدواریم بتوانیم

نمایش 4 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری