پاسخ داده شده
0
0

سلام من میخوام وسایل خونمو تغییر بدم اگه میشه راهنمایی کنید که چی بخرم کجا بذارم .بعد میخوام یه چیزی هم واسه رو اپن بخرم چی بزارم که خوشگل بشه

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
  • ساناز پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سرکار خانم ساناز گرامی
با سپاس از حضور شما در انستودیوز
پیشنهاد ما برای منزل شما استفاده از دو ست مبلمان و یک میز غذاخوری می باشد. اگر ورودی خانه تان دری است که پشت تلویزیون قرار دارد چیدمان پیشنهادی به صورت زیر است:

چیدمان پیشنهادی به همراه توضیحات

چیدمان پیشنهادی به همراه توضیحات

با توجه به مساحت مناسب منزلتان باید فضا را به طریقی مناسب چیدمان کنید که نه خالی به نظر برسد، نه شلوغ. از این رو استفاده از مبلمان به تنهایی کافی نیست و باید از سطوح دیوار نیز استفاده کنید و همچنین وسایلی مانند آباژور زمینی پایه بلند که راستاهای عمودی ایجاد می کنند را در فضا قرار بدهید.

برای تکمیل فضا می توانید کنار میزغذاخوری یک کنسول قرار بدهید و بالای آن یک تابلوی سه تکه یا آینه های تزیینی استفاده کنید.

کنسول و تابلو برای فضای نشیمن

کنسول و تابلو برای فضای نشیمن

انتخاب پرده های مناسب برای پنجره های دیوار پشتی، و نصب چند تابلوی مناسب روی دیوار پشت مبل سه نفره نیز فضای خانه تان را به فضایی پخته و جذاب تبدیل خواهد کرد.

چراغ زمینی پایه بلند در کنار مبل سه نفره

چراغ زمینی پایه بلند در کنار مبل سه نفره

به نظر می رسد با رعایت نکاتی که برایتان ذکر کردیم، فضای خانه تان به صورتی در آید که خالی بودن اپن آشپزخانه کمتر به چشم بیاید و بتوانید به راحتی از آن به عنوان سطحی برای انجام کارهای آشپزخانه استفاده کنید.
—-
لازم به ذکر است که در پرسش شما اطلاعات کمی مشخص شده بود، در صورتی که از بودجه ی مد نظرتان و سطح تغییرات مورد انتظارتان برایمان توضیحات بیشتری بیان کنید، می توانیم پاسخ کامل تری به شما ارائه کنیم.
*اطلاعاتی مثل:
تعداد مبلمان مد نظر، تعداد نفرات میز غذاخوری، محل در ورودی و…


امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان راهگشا بوده باشد، لطفا در صورتی که احساس میکنید توضیحات بیشتری لازم است حتما مساله را با ما در میان بگذارید تا با رفع نقائص پاسخی رضایت بخش به شما ارائه کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری