پاسخ داده شده
0
0

سلام. منزل من 120متره. آشپزخانه با پذیرایی کاملا در امتداد هم هستن. برای دل بازتر به نظر اومدن سالن مدل کابینت ها رو اسپرت و خلوت با ترکیب رنگ روشن انتخاب کردم. حالا میخام بدونم با توجه به اینکه آشپزخانه و پذیرای کاملا به هم اشراف دارن و آشپزخانه ی من سبک مدرن و اسپرت داره مبلمانم رو اسپرت باید انتخاب کنم. یا اگر سبک کلاسیک هم باشه قشنگ میشه؟
تصویر آشپزخانه رو فرستادم
مبلمان کلاسیک فرضی رو هم فرستادم

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای رسمی
  • notron پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام دوست گرامی

با سپاس از مطرح کردن سوالتان در انستودیوز

همانطور که گفته اید آشپزخانه ی منزلتان ظاهری مدرن دارد و مرزی بین آشپزخانه و نشیمن تعریف نشده. از این رو ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر بین این دو فضا، مساله ای ضروری به نظرمی رسد.

پیشنهاد ما به شما در وهله ی اول استفاده از مبلمان راحتی مدرن با حداقل انحنا می باشد اما در صورتی که میل دارید از مبلمان استیل استفاده کنید، بهتر است طرح های ساده تر را به کار بگیرید. مبل هایی با پارچه های تکرنگ و حداقل کندکاری روی چوب می توانند با این آشپزخانه هماهنگی بیشتری ایجاد کنند.

چهار تصویر زیر چند مدل مبل راحتی سبک و مکعبی را به شما نشان می دهند.

مشاوره خرید و انتخاب مبل راحتی منزل

چهار نمونه مبل مدرن

درخصوص مبلهای استیلی که تصاویر آن ها را ارسال کرده اید، می توان موضعی میانه گرفت، این مبل ها فضای ایده آلی برای شما ایجاد نمی کنند، اما به لحاظ رنگ پارچه و میزان نقوش روی چوب گزینه هایی مناسب به نظر می رسند، به یاد داشته باشید که نهایتا اولویت پیشنهادی ما مبل های مدرن هستند.

امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مشاوره برایتان مثمرثمر واقع شده باشد. در صورتی که سوالات دیگری در این خصوص دارید حتما از همین طریق آن ها را با ما در میان بگذارید.

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری