پاسخ داده شده
0
0

سلام و لحظه هایتان به خیر و شادی
خانه ای به سبک قدیمی داریم.پهنای اتاق نشیمن ما به اندازه دو فرش 3×4 متری است.دو دست مبل در این اتاق قرار دارد.با میزی کوچک و گلمیزهایی زیر میز. یک تلویزیون با میز ال سی دی.
کولر آبی نیز در پشت پنجره قرار دارد.
بهترین نحوه چیدمان این وسایل در این اتاق 4×6 متری چگونه است؟
اگر تابلو یا گلدان یا وسیله دیگری نیاز است لطفا بفرمایید.
سپاس فراوان

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • زهره پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم زهره ی گرامی

آرزو میکنیم خیر و شادی در لحظات شما هم پایدار باشد.

ابتدا بهتر است توصیفی از فضای فعلی منزلتان داشته باشیم، فضای پذیرایی منزل شما فضایی محدود است که با مبلمانی سنگین چیدمان شده است. مبلهای شما هم به لحاظ بزرگی و تناسبات است، هم به لحاظ رنگ هایشان، این دو عامل(ابعاد بزرگ و رنگ قرمز و تیره) باعث شده است که مبل ها بر فضای اتاق غالب شوند و فضا را کوچک نشان بدهند و اتاق نتواند جلوه ی لازم را داشته باشد. در کنار این، تعداد مبل ها نسبت به مساحت اتاق نیز زیاد است و برای داشتن فضای مناسب، بهتر است تعداد مبل ها را کاهش بدهید چرا که تغییر فضای اتاق با حفظ مبلمان موجود کار آسانی نیست و تغییر چیدمان راه حل اساسی و نهایی برای بهبود فضای منزل شما نیست.

برای فضای خانه تان دو حالت را پیشنهاد می کنیم، حالت اول در صورتی است که شما بخواهید با همین مبلمان فضا را بچینید. دقت کنید که در حال حاضر تلویزیون به خاطر پنجره در گوشه ای قرار گرفته است و نمیتواند به عنوان عنصری کانونی در فضای منزلتان قرار بگیرد. اگر آن را روی این دیوار قرار بدهید احتمالا فضای یکدست تر و جذاب تری در خانه خواهید داشت.

در حالت دوم، پیشنهاد میکنیم دو مبل تیره رنگ را از اتاق خارج کنید و از چند مبل تک پایه دار سبک به رنگ های خنثی مثل خاکستری خریداری کنید. در این حالت می توانید دیوارهای اتاق را به رنگی روشن و سرد (سفید استخوان ) تغییر بدهید و دیوار کنار در که تلویزیون روی آن قرار میگیرد را کاغذ دیواری کنید یا آن را رنگی جاندار و جذاب بزنید و چند طبقه روی آن نصب کنید تا فضای منزلتان جذابیت پیدا  کند.

مشاوره ی چیدمان و دکوراسیون منزل

حالت فعلی و حالت های پیشنهادی

مشاوره چیدمان منزل

چند مدل مبل تک سبک پایه دار

بار دیگر کلیات پاسخ را اینطور جمعبندی میکنیم که تغییر چیدمان در حالت فعلی فضای منزلتان را چندان تغییر نمی دهد و با توجه به غالب بودن مبلمان بر فضای اتاق بسیار بهتر است که با تغییر مبل ها و رنگ دیوار ها و تبدیل دیوار تلویزیون به نقطه ای کانونی در فضای خانه، اقدامی مناسب و اساسی در جهت بهبود چهره ی این فضا انجام بدهید.

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان راهگشا بوده باشد، اگر مسائلی از دید ما پنهان مانده است حتما آنها را به ما یاد آوری کنید تا پاسخی تکمیلی برایتان ارائه کنیم.

 

 

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری