پاسخ داده شده
1
0

با سلام
لطفا با توجه به پلان سالن منزل مسکونی آپارتمانی که به پیوست خدمتتان ارسال شده است در مورد موارد زیر راهنمایی فرمایید:
1- جای مناسب برای تلویزیون و میز آن ، ابعاد مناسب با توجه به فضا و اینکه دو جابرای آنتن و پریز قرار داردکه در نقشه مشخص شده.
2- نحوه چیدمان برای مبلمان ، میز غذاخوری ، کنسول و … انواع آن
با توجه به اینکه هیچ یک موجود نیستند و باید خریداری گردند برای یک زوج جوان

مورد دوم لطفا برای قسمت بین پنجره و ستونی که بین آن قرار دارد راهنمایی کنید ( سمت جنوب )چه از نظر چیدمان هر وسیله ای چه از نظر ساختن سازه یا دکور و …
خانه در مرحله شروع بازسازی قرار دارد و هر تغییر مناسبی که بفرمایید لحاظ می شود( کف پارکت می شود و دیوار ها رنگ و کاغذ دیواری که در مورد آن هم نظر بدهید ممنون می شوم )
دکوراسیون ساده و مدرن مد نظر است.
ابعاد نقشه به سانتی متر.
با تشکر فراوان

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
  • محمد خدادادی پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خدمت شما و خوشحالیم که سوالتان را با ما در میان گذاشتید.

پلانی که شما برای ما ارسال کردید علیرغم مساحت کم از بخش بندی فضایی بسیار خوبی برخوردار می باشد اما با توجه به ستون موجود در فضا مقداری از مساحت خانه از دست رفته است.

درچیدمان پیشنهادی که ما برای شما در نظر گرفته ایم  نشمین به دلیل نیاز به نور طبیعی کنار بازشو قرار گرفته است و  ناهارخوری با توجه به لزوم نزدیکی آن کنار آشپزخانه و نیاز نه چندان به نور در زیرنشیمن جای داده شده است.  این چیدمان بر اساس مبلمان 7 نفره و میز ناهارخوری 8 نفره در فضا طراحی شده است. می توان در صورت علاقه تعداد مبلمان را کاهش داد یا به جای میز ناهار خوری 8 نفره از میز ناهارخوری 6 نفره استفاده کرد اما با توجه به احساس نیاز به تعداد بیشتر در گذر زمان پیشنهاد می شود میز بزرگتری از ابتدا خریداری شود تا نیاز به هزینه و خرید دوباره مبلمان نشود.

پلان چیدمان پیشنهادی

پلان چیدمان پیشنهادی

برای فضای کنار ستون توصیه می کنیم  سکویی در کنار پنجره  قرار دهید تا محلی برای استراحت در اوقات فراغت شود و همچنین با توجه به وجود بازشو و نور طبیعی پیشنهاد می کنیم گلدان هایی عمودی روی دیوار ها بسازید تا هم به فضا روحی تازه ببخشید و هم در صورت تمایل سبزیجات مورد نیازتان را از آن ها تامین کنید. ( مانند تصاویر زیر )

فضای استراحت کنار پنجره

فضای استراحت در کنار پنجره

فضای نشستن کنار پنجره و کتابخانه

فضای نشستن کنار پنجره و کتابخانه

باغچه عمودی

باغچه عمودی

در مورد انتخاب رنگ باید گفت که این موضوع به موارد زیادی همچنون نور فضا ، سلیقه افراد، مصالح موجود یا انتخابی و … بستگی دارد به همین دلیل برای ارائه گزینه بهتر به شما پیشنهاد می کنیم تصاویری از فضای موجود به همراه مصالح خریداری شده و همچنین اطلاعات مختصری از علایق رنگی ساکنین خانه در اختیار ما بگذارید.

منتظر عکس های ارسالیتان برای ارائه بهترین جواب به شما دوست عزیز می باشیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری