پاسخ داده شده
0
0

با سلام
ورودی خونه راهرو نداره و درب ورودی روبروی اپن آشپزخونه می خوره ، اتاق ها و سرویس های بهداشتی در راهرو قرار می گیرن و پذیرایی حالت ال داره ، سه تا سوال دارم:
1- میز ناهار خوری باید نزدیک آشپزخونه باشه؟اگه سمت دیگه خونه چیده بشه بده؟
2- اگر بالای تلویزیون کولر اسپلیت بخوره زشت میشه؟
3- ورودی خونه رو چجوری بچینم؟

  • سمیه پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم سمیه گرامی

متشکریم که سوالتون رو در انستودیوز مطرح کردید. جانمایی میز ناهارخوری به مسائل مختلفی بستگی دارد، ابعاد میز، میزان استفاده از میز، اندازه ی فضاهای خانه، نورگیری ها و…
مثلا اگر میز ناهارخوری 8 نفره ای دارید که بیشتر برای مهمان ها استفاده می شود، خودتان از میز اپن استفاده می کنید و فضای لازم برای قرار دادن میز در کنار آشپزخانه را ندارید، لازم نیست حتما میز را کنار آشپزخانه قرار بدهید.پیشنهاد می کنیم تصویری از فضای منزلتان برایمان ارسال کنید تا در خصوص چیدمان فضاها پیشنهاداتی مناسب به شما ارائه کنیم.


در خصوص کولر بالای تلویزیون، دو مساله مطرح است، اول باد سردی که از روبرو به افرادی که تلویزیون تماشا می کنند می خورد، و دوم زیبایی فضا، اگر سیم کشی ها به صورتی است که چاره ای جز این ندارید، بهتر است طراحی دیوار پشت تلویزیون به صورتی باشد که کولر کمتر نشان داده شود، مثلا اگر پنل کولر سفید است، دیوار را به رنگی تیره مانند بادنجانی رنگ نکنید.

در عوض سعی کنید با نصب طبقه و نورپردازی ، توجه را به قفسه ها و نورپردازی جلب کنید تا وجود کولر کمی تلطیف شود و کمتر به چشم بیاید. تصاویر زیر به عنوان نمونه هایی از دیوار پشت تلویزیون برایتان ارائه شده اند.
در کل اگر این امکان را دارید که کولر را در جایی دیگر نصب کنید، احتمالا بهتر است آن نقطه را انتخاب کنید.

قفسه و نورپردازی دیوار پشت تلویزیون

برای ورودی خانه، می توانید از یک کاغذ دیواری یا رنگ متفاوت و جذاب استفاده کنید، نصب یک آینه، میز کنسولی کوچک، و یک گلدان طبیعی زیبا می تواند فضای ورودی را بهتر تعریف کند. می توانید چند طبقه ی کوچک هم روی دیوار نزدیک ورودی نصب کنید و گلدانی کوچک روی آن بگذارید، این طبقه ها می توانند برای قرار دادن قبض ها و کلید ها هم کاربرد داشته باشند.(اگر هیچ دیواری در اطراف ورودی نیست و فقط دیوار اپن در مقابل در قرار دارد، استفاده از فرشی کوچک، میز کنسولی کوتاه و گلدانی روی آن می تواند گزینه ی نسبتا مناسبی باشد)

طراحی ورودی منزل

نهایتا پیشنهاد می کنیم چند تصویر از فضاهای مدنظرتان برایمان ارسال کنید تا پیشنهادی دقیق و خاص منزل شما برایتان ارائه کنیم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری