پاسخ داده شده
0
0

سلام. اتاق پذيرايي ما همون طور كه در شكل ميبينيد ال هست. دو جا رو برای قرار دادن تلویزیون در نظر گرفتم. میشه بفرمایید کدام یک برای قراردادن تلویزیون مناسب تر است؟ و لطفا برای هر دو گزینه میشه چیدمان مبل و آباژور و گلدان پیشنهاد بدین که با توجه به محل تلویزیون چگونه چیده شوند؟ ضمنا کل پذیرایی کاغذ دیواری ساده است به جز دو دیواری که در تصویر مشخص است که کاغذدیواری طرحدار دارد. و فقط یک دیوار با سنگ آنتیک تزئین شده که مشخص کردم. ضمنا مبل ها كرم روشن و كاغذ ديواري كرم طلايي هستند. كلا رنگ دكوراسيون كرم طلايي قهوه اي است
اتاق پذيرايي وسط قرار گرفته و پنجره ندارد. سمت جنوب آشپزخانه است كه پنجره سرتاسري دارد و سمت شمال دو اتاق خواب قرار دارند كه هر دو پنجره دارند.
اولويت اولمان چيدن يك مبل راحتي ال 5 نفره و دو مبل يك نفره است. اولويت دوم چيدن مبل راحتي 7 نفره.
يك بوفه كوچك و يا بوفه و كتابخانه كوچك هم نياز داريم .
ميز ناهار خوري 4 نفره كمجا در آشپزخانه گذاشتيم و نيازي نيست در پذيرايي ميز ناهارخوري بذاريم.
متشكرم

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش در سایت
شناخت بهتر شما
مبل راحتی مدرن, فضای شاد
  • آذر پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

خانم آذر گرامی، سلام.

بسیار خوشحالیم که شما را در جمع مخاطبان انستودیوز می بینیم.

با توجه به جانمایی ها و عکس هایی که برای ما ارسال نموده اید، سه چیدمان برای شما در نظر گرفته ایم.

در چیدمان اول که به دلیل قرارگیری میز تلویزیون بیشتر مد نظر شما بود، راهرویی در سمت چپ ایجاد می شود که چندان مناسب نیست. با توجه به اینکه فضای منزل شما محدود است بهتر است از مساحت این راهرو در جهت بزرگتر نشان دادن منزلتان استفاده نمایید. در واقع این چیدمان فضای منزل شما را بسته و کوچک نشان می دهد و حرکت را کمی دشوار می کند. نکته دیگر تابش نور جنوبی از سمت آشپزخانه به پذیرایی و صفحه تلویزیون است، این تابش هم صفحه ی تلویزیون را خراب می کند هم تماشای تلویزیون را دشوار می نماید.

چیدمان دوم با تغییر میز تلویزیون و چرخش مبلمان به سمت آن ایجاد شده است. این چیدمان مشکلات فضای قبلی را ندارد و فضای خانه را بزرگتر نشان می دهد.

چیدمان سوم نیز با توجه به مبلمان هفت نفره راحتی است. با درنظر گرفتن مسیر ورود به اتاق ها بهتر است که دو مبلمان تک نفره در طرفین قرار بگیرد.

چطور فضای L شکل را چیدمان کنیم؟

چیدمان های پیشنهادی برای منزل شما

به طور کلی هرچند چیدمان شماره 2 بهتر به نظر می رسد، اما ما مبل های ال را به سبب انعطاف کمی که نسبت به فضا دارند، برای منازلی با مساحت محدود پیشنهاد نمی کنیم، اگر از مبلهای عادی استفاده کنید هر زمان امکان تغییر دادن دکوراسیون منزلتان را دارید و محدود به بازوهای مبل ال نیستید.

در مورد بوفه و کتابخانه به طور کلی پیشنهاد می کنیم از فضای ایجاد شده در فرو رفتگی دیوار استفاده نمایید، در تصویر زیر دو ایده ی کلی برای این کار را به شما ارائه کرده ایم. میتوانید از شلف های آماده استفاده کنید یا با کمک سازندگان تجهیزات چوبی، طبقات خاص فضای خودتان را طراحی نمایید.

چطور دیوار پشت تلویزیون را طراحی کنیم

ایده هایی برای دیوار پشت تلویزیون

امیدواریم این پاسخ برای شما راهگشا بوده باشد. اگر احساس میکنید سوالات جدیدی در ذهنتان شکل گرفته است که ما می توانیم پاسخگویتان باشیم حتما این مساله را با ما در میان بگذارید تا در زمانی مناسب پاسخ شما را ارائه نماییم.

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری