پاسخ داده شده
0
0

چيدمان پذيرايي با اين وسايل
اضافه كردن نور پردازي سقف با كناف ولويتر
اپن نمودن آشپزخانه يا قرار دادن نهار خوري به جاي اپن آشپزخانه

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
مبل استیل, فضای شاد
  • فاطمه آقاجانلو پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
بهترین پاسخ
0
0

سلام خانم آقاجانلو گرامی

با سپاس از این که سؤالتان را در انستودیوز مطرح کرده اید، لطفا اطلاعات درخواستی را برایمان ارسال نمایید، به این صورت که شماره های 1 تا 13 ابعاد خطوط مورد نیاز برای رسم نقشه هستند و نقاط الف و ب، مراکزی هستند که باید آنجا بایستید و رو به جهت مشخص شده عکس برداری کنید.

 

تصاویر به درخواست شما از سایت برداشته شد

با ارسال این ابعاد نقشه خانه تان را ترسیم می کنیم و برای چیدمان و تغییرات آشپزخانه شمارا همراهی خواهیم کرد.

 

بهترین پاسخ
0
0

با سلام لطفا تصاویر سوال اینجانب رو از سایت حذف کنید.ممنون

 

  • فاطمه پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

خانم آقاجانلو گرامی

ضمن عذرخواهی به خاطر تاخیر ایجاد شده در پاسخگویی به شما، برای چیدمان منزلتان حالت زیر را ارائه کرده ایم:

به طور کلی نقشه ی منزل شما به صورتی است که یک ست مبلمان برای آن کم است و دو ست برای آن زیاد است. شاید ترکیب یک ست استیل 9 نفره با نیمست مبل راحتی انتخاب مناسب تری برای منزل شما باشد. با این حال چون خواسته اید که با وسایل فعلی چیدمانی به شما ارائه کنیم ما سعی کردیم تلویزیون را در محلی قرار بدهیم که از اتاق خواب ها دورتر باشد و از تمام نقاط سالن دید مناسبی به آن وجود داشته باشد. (در حالت فعلی آشپزخانه و غذاخوری دید مناسبی به تلویزیون ندارند.)

در چیدمان فعلی فضای آشپزخانه ی شما بدون کابینت است و این مساله باعث می شود منزلتان خالی و ناقص به نظر برسد، با نصب کابینت مناسب، و قرار دادن پیشخوان(کانتر یا صبحانه خوری) می توانید جلوه ای زیبا به آشپزخانه ببخشید و در عین حال میز غذاخوری 4 نفره را از خانه خارج کنید.

 گوشه ای که در حال حاضر گرامافون را آن جا قرار داده اید، تقریبا فضایی است که نمی توان کاربری خاصی برای آن قائل شد و بلا استفاده به نظر می رسد، پیشنهاد می کنیم از حضور ستون استفاده کنید و کتابخانه ای مشبک در این قسمت ایجاد کنید و با قرار دادن دو صندلی زیبا، یک فرش کوچک و آباژور زمینی فضایی برای مطالعه یا گفتگو ایجاد کنید. شاید در وهله ی اول این پیشنهاد برایتان جذاب نباشد، اما بعد از اجرای آن مشاهده خواهید کرد که فضای ایجاد شده فضایی دلنشین، صمیمی و آرامش بخش است و فرصت هایی برای شما تا گفتگوهای صمیمانه و مطالعه را در خانواده تان افزایش بدهید.

مشاوره دکوراسیون نشیمن منزل

چیدمان پیشنهادی و چیدمان فعلی

برای نورپردازی فضا، نقشه ی زیر را برایتان آماده کرده ایم، اما برای سقف کاذب بهتر است از افرادی که حضوری این کار را برایتان انجام می دهند کمک بگیرید، این افراد با داشتن آلبوم های متفاوت سلیقه ی مناسب شما را شناسایی می کنند و سپس با توجه به چیدمان منزل و نیازها و بودجه تان طرح ایده آل را برایتان اجرا خواهند کرد.

لوستر ها و چراغ ها را کجا نصب کنیم؟

نقشه ی نورپردازی با راهنما

برای خرید فرش جدید و ابعاد و رنگ آن باید بدانیم قصد دارید این فرش را کجا قرار بدهید، فضای فعلی منزل شما به فرش جدیدی احتیاج ندارد و ابعاد فرش های فعلی با توجه به چیدمان صورت گرفته مناسب هستند.

اما برای رنگ ها، در حال حاضر فضای منزل شما در حال رفتن به سمت یکنواختی است و فضایی با محوریت رنگ کرم ایجاد شده است. برای خروج از این حالت شما باید رنگی جدید انتخاب کنید و با استفاده از این رنگ در نقاط مختلف خانه، مثلا پرده آشپزخانه، چراغ آویزهای آشپزخانه، گلدان روی میزها، کوسن روی مبل ها، دستک پرده، اشیای دکوراتیو داخل کتابخانه و اشیایی که روی طبقات دیوار تلویزیون قرار می دهید، فضا را زیباتر کنید. رنگ این وسایل می تواند یکی از این سه رنگ باشد، بنفش تیره، هلویی و آبی روشن. (فقط یکی، هرسه رنگ با هم استفاده نشود)

مشاوره طراحی داخلی و انتخاب رنگ مکمل برای خانه

رنگ های مکمل پیشنهادی

برای کوسن ها بهتر است از ترکیب رنگ مکملی که انتخاب می کنید به همراه رنگی خنثی و نزدیک به مبلها، مثل طلایی و سفید استفاده کنید. چهار کوسن برای مبل 3 نفره، دو کوسن برای مبل دو نفره و یک کوسن برای مبل تک، بیشترین تعداد کوسنی است که به نظر می رسد برای منزل شما مناسب باشد(می توانید از کوسن های کمتر هم استفاده کنید.) دقت داشته باشید که برای مبل استیل، بهتر است کوسن ها رنگی نزدیک به مبلمان داشته باشند.


ممبران برای کابینت مناسب است و مشکلی برای شما ایجاد نمی کند، برای رنگ آن نیز خوب است از رنگی روشن و گرم، مثل شیری یا بژ روشن استفاده کنید. ترکیب بژ و سفید نیز می تواند برای منزلتان مناسب باشد، فقط دقت داشته باشید که پرده، گلدان ها، صندلی های بار و چراغ آویز ها را از رنگ مکملی که انتخاب کرده اید خریداری کنید تا فضای منزلتان جذابیت بیشتری پیدا کند.

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان راهگشا بوده باشد. در صورتی که سوالات دیگری دارید حتما آن ها را با ما در میان بگذارید.

0
0

سلام ممنون از پاسخگویی دقیق وکاملتون.

موردی که هست چیدمان مبلها به اون صورت امکان پذیر نیست چون قسمتی که شما تلویزیون رو قرار دادید.پریز آنتن وجود نداره.مبل استیل هم هیچ کانونی نداره.وقتی اونجا نشستی فقط باید دیوار رو ببینی.

اگه امکان داره از رنگ بندی کوسنوکابینت آشپزخونه تصویری باشه در سایت قرار دهید.

در ضمن من به خاطرحاشیه قرمز رنگ کاشی آشپزخانه دوست داشتم کابینت سفید وقرمز باشه.اگه امکانش توضیح بفرمایید.

برای خرید مبل راحتی هم پیشنهاد رنگ وطرح لازم رو بفرمایید.

عذر خواهی بابت طولانی شدن ومتعدد شدن سوالاتم.

  • فاطمه پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
0
0

خانم آقاجانلو گرامی

صحبت شما در خصوص چیدمان مبل استیل به طور کلی صحیح است، اما باید دید در شرایط فعلی منزل شما انتخاب بهتر برای چیدمان چه حالتی می باشد. چیدمان فعلی مبل های استیل شما رو به یخچال ها و آشپزخانه تان می باشد، این مساله به این معنا است که میهمانان شما هنگامی که در حال انجام فعالیت های مرتبط با پذیرایی هستید(مثلا خارج کردن وسیله ای از داخل یخچال) در حال تماشای شما و یخچال منزلتان هستند و این مساله چندان ایده آل به نظر نمی رسد.

در چیدمان جدید ما سعی کردیم این مساله تا حدودی حل شود. اما نمی توانیم انتظار چیدمان کاملا ایده آلی را داشته باشیم چرا که محدودیت های مختلفی در فضا وجود دارد. البته می توان با انجام تغییراتی فضا را بهتر نمود، مثلا با خرید یک آباژور و میز عسلی و چرخاندن دو تا از مبل های تک، فضایی مدور ایجاد کنید و پشت آباژور یک تابلوی هنری بزرگ و زیبا نصب نمایید تا فضایی صمیمی تر نسبت به حالت پیشنهادی قبلی ایجاد گردد.

همچنین برای آنتن تلویزیون احتمالا اگر از یک برقکار مجرب کمک بگیرید، امکان تغییر محل تلویزیون نیز برایتان فراهم خواهد شد. با این حال اگر احساس می کنید این چیدمان برای منزلتان کارآمد نیست، پیشنهاد خود را ارائه کنید تا ما با بررسی آن ایده ی شما را تکمیل کنیم.

مشاوره دکوراسیون نشیمن منزل

چیدمان پیشنهادی جدید

برای کوسن های مبل استیل، می توانید از رنگ های نزدیک به مبل استفاده کنید، حالتی مانند تصویر زیر، که البته این تصویر مبلمان به رنگ آبی روشن هستند، اما ترکیب کلی ایجاد شده مد نظر ماست.

کوسن هایی با رنگ نزدیک به مبل

در خصوص انتخاب رنگ کابینت ها بهتر است رنگهایی خنثی انتخاب کنید و رنگ هایی مثل قرمز را به عنوان مکمل، از طریق پرده، گلدان های تزیینی و چراغ آویز ها وارد فضا کنید چرا که پس از مدتی احتمال دارد رنگ قرمز از ایده آل های شما خارج شود و اگر کابینت هایتان قرمز باشند امکان تغییر آن ها را ندارید، ولی اگر وسایلی که نام برده شدند قرمز باشند، میتوانید پس از مدتی آن ها را تعویض کنید و با رنگی جدید فضا را متفاوت جلوه بدهید.

اگر میخواهید مبل راحتی جدیدی خریداری کنید(که ماهم پیشنهاد میکنیم چنین نمایید) حتما مبلمانی با رنگی به جز کرم انتخاب کنید، می توانید از رویکرد معرفی شده برای آشپزخانه در این مورد هم استفاده کنید، یعنی مبلمانی به رنگ خنثی، مثل خاکستری، سفید یا شیری انتخاب کنید و سپس با کوسن، تابلو و گلدان ها فضا را زیباتر نمایید.

نکته ای مهم در مورد فضای منزل شما، رنگ و جنس مصالح کف است. متاسفانه این مصالح با رنگ تیره و خطوط بندکشی رنگ روشن و درجه انعکاس بالا فضای منزلتان را به شدت تحت تاثیر قرار داده است از این رو پیشنهاد میکنیم اگر زمانی خواستید تغییراتی جدی در فضا ایجاد کنید حتما تغییر پوشش کف را نیز مد نظر داشته باشید و یا از پوشش های چوب به رنگ تیره، یا از سنگ و سرامیک به رنگ روشن که کمی مات تر باشند استفاده نمایید.

0
0

سلام خانم آقاجانلو گرامی

به طور کلی بهتر است مبل هایی پایه دار با پارچه های بدون طرح خریداری کنید، رنگ ها می توانند، کرم، شیری، سفید، استخوانی، آبی بسیار روشن باشند و شما می توانید با خرید وسایل تزیینی مثل کوسن و رومیزی و پرده، رنگ هایلایت را به فضای مورد نظرتان اضافه کنید.

در حال حاضر مبل های راحتی شما پایه هایی سنگین دارند، این سنگینی هم به خاطر رنگ بسیار تیره ی آن هاست، هم به لحاظ شکل و ظاهرشان. نگاهی به فضای منزلتان بیاندازید و ببینید یکی از تیره ترین رنگ های موجود در فضا که به چشم می آید، رنگ پایه ی مبل های راحتی است که تا بالای مبل ها نیز امتداد پیدا کرده است، این تیرگی زیاد، جلوه ی مناسبی در منزل شما ایجاد نکرده است. حتی رنگ کردن این پایه ها به رنگی روشن می تواند فضای منزلتان را بسیار متفاوت جلوه بدهد، چرا که با این عمل رنگی شدت دار و تیره را از فضا حذف خواهید کرد.

مشاوره دکوراسیون منزل و خرید مبل مناسب

سه مدل مبلمان پیشنهادی

در مورد تغییر رنگ بندکشی، انجام این کار به این صورت است که ابتدا بندکشی موجود تا حدودی برداشته می شود و مجددا با استفاده از ملات جدید به رنگی که شما مایل هستید بندکشی ها پر می شود. به تازگی قلم های درزگیر هم برای این کار استفاده می شوند و نمونه های اصل آن اثرگذاری رضایت بخشی دارند.

0
0

باسلام وخسته نباشيد

من طرح چيدمان رو انجام دادم البته به جز كابينت كه فعلا امكان پذير نيست

ولي هر كس وارد خونه شد گفت خونه اتون خيلي كوچك ودلگير شده .لطفا راهنمايي بفرماييد.

در ضمن هزينه مشاوره حرفه اي رو هم بفرماييد.

ممنون از صبوريتون.

  • فاطمه آقاجانلو پاسخ داده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
نمایش 7 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری