پاسخ داده شده
0
0

ميخوام سوييتمو با ٤ميليون چيدمان كنم
كف سوييت سراميك نيست مجبورم موكت بندازم
چيزايى كه ميخوام بخرم شامل:
موكت
فرش
يخچال
مبل
پرده
تخت خواب
ميز ناهار خورى
گاز
همه اينا رو ميخوام دست دوم بخرم
اگه ممكن راهنماييم كنيد

حریم خصوصی تصاویر ارسالی:
نمایش برای کارشناسان
شناخت بهتر شما
فضای شاد
  • بيتا صفرى پرسیده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
پاسخ مناسب
0
0

سلام خانم صفری گرامی
از اینکه سوالتان را در انستودیوز مطرح نمودید بسیار خوشحالیم . شما لیستی ازوسایل مورد نیازتان را برای ما ارسال نموده اید و خواسته اید در مورد چیدمان و خرید آن ها شما را راهنمایی کنیم. اما سوالتان نقائصی دارد که در ادامه آن ها را ذکر می کنیم.

اگر هنوز وسایلتان را انتخاب نکرده اید و می خواهید در رنگ بندی و سبک وسایلتان شما را یاری کنیم بهتر است کمی در مورد سلیقه و علایقتان برایمان بگویید(رنگ های گرم یا رنگ های سرد ،سبک کلاسیک یا مدرن و…) همچنین می توانید تصاویری اینترنتی که مورد پسندتان است برایمان ارسال نمایید.
اما اگر لوازم را انتخاب کرده اید و تنها در چیدمان آن ها مشکل دارید لطفا تصاویری از لوازم منزلتان را به همراه تصاویری از فضاهای مورد نظرتان و ابعاد این فضاها را برایمان ارسال نمایید تا بتوانیم شما را در چیدمان وسایلتان یاری کنیم. (مثلا دو عکس از فضایی که میخواهید ست مبل 7 نفره ی راحتی را در آن بچینید از دو زاویه ی مختلف، به همراه ابعاد این فضا)
*همچنین مشخص کنید که ست مبلمان و تخت خواب  و میز غذاخوری مد نظر شما چند نفره است؟

مشتاقانه منتظریم با دریافت اطلاعات تکمیلی، شما را در ایجاد فضایی بهتر همراهی کنیم .

پاسخ مناسب
0
0

خانم صفری گرامی

با توجه به اینکه از ابعاد و نقشه ی منزل شما اطلاعاتی در دست نداریم فقط می توانیم در ترکیب رنگ وسایل و دیوار های منزلتان شما را یاری کنیم.

از آنجایی که شما مایل به استفاده از رنگهای سرد در فضای نشینمن خود هستید بنابراین بهتر است عمده فضای شما با رنگ های سفید و آبی و یا سبز پوشانده شود به این صورت که چنانچه میخواهید دیوار منزل را به رنگ سفید کنید می توانید از مبلمان و فرش آبی روشن و یا تیره در منزل استفاده کنید و همینطور می توانید از رنگ های توسی روشن یا تیره نیز در مبلمان استفاده کنید ویا برعکس می توانید دیوار منزل را به رنگ های سرد مانند آبی یا سبز رنگ کنید و مبلمان به رنگ سفید تهیه نمایید.

باید توجه داشته باشید این رنگ ها چنانچه به صورت گسترده در منزل استفاده شود از نشاط فضا می کاهد بنابراین به شما پیشنهاد میدهیم که که از رنگ های گرم نیز در لوازم کوچک مانند کوسن ها و تابلو ها حتی در فرش خود استفاده کنید. تصاویر زیر نمونه هایی از فضای نشینمن با رنگ های سرد را نشان می دهد که شما می توانید از این رنگبندی ها در فضای منزلتان استفاده کنید

مشاوره دکوراسیون داخلی نشینمن نمونه ای از چیدمان منزل با رنگ های سرد

و اما در مورد اتاق خوابتان در صورت استفاده از رنگ زرد بهتر است این رنگ را با رنگ خنثی مثل خاکستری روشن استفاده کنید، به علت شدت و قدرت رنگ زرد، بهتر است آن را با رنگ های ملایم وخنثی به کار ببرید تا هم این رنگ به خوبی خود را نشان بدهد، هم فضا آشفته به نظر نرسد.  می توانید از تصاویر ایده های جالبی برای رنگ زرد در چیدمان اتاقتان مشاهده کنید

مشاوره دکوراسیون داخلی اتاق خواب

نمونه های از استفاده رنگ زرد در اتاق خواب

چنانچه مایل به استفاده از رنگ صورتی هستید به شما پیشنهاد میکنم از صورتی بسیار کمرنگ در وسایل و یا دیوارتان در ترکیب با رنگ سفید و یا خاکستری استفاده کنید تا فضای فانتزی مد نظرتان ایجاد شود. در تصاویر زیر نمونه هایی از این رنگ اتاق مشاهده می کنید

مشاوره دکوراسیون داخلی اتاق خواب

نمونه ای از چیدمان اتاق خواب به رنگ صورتی

امیدواریم پاسخ ارائه شده برایتان مفید واقع شده باشد ، در صورتی که احساس می کنید نکات بیشتری باید در این مشاوره ذکر شود به شما پیشنهاد میکنیم که تصاویری از منزلتان به همرا ابعاد آن برایمان ارسال کنید که بصورت قطعی تر بتوانیم شما را همراهی کنیم، چرا که ظاهرا شما قصد مشاوره ی چیدمان نیز دارید و از ملزومات مشاوره ی چیدمان، دانستن ابعاد دقیق فضایی است که باید در آن چیدمان انجام شود.

0
0

سلام هنوز وسیله ای نخریدم . مبل 5 یا 7 نفره فرقی نداره تخت خواب 2نفره میز ناهارخوری 4 نفره رنگهای سرد و فضای شاد و بیشتر میپسندم دوست دارم رنگ دیزاین اتاق خوابم زرد یا صورتی باشه فضای فانتزی دوست دارم چون خونه مجردیه ممنون از راهنماییتون

  • بیتا پاسخ داده شده 3 سال قبل
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
نام*
ایمیل*
تصویر
در صورت تمایل می توانید تصویری در این قسمت اضافه کنید
نام فایل اندازه
هیچ فایلی آپلود نشده است
حداکثر حجم فایل: 2MB
فرمت های مجاز: gif jpeg jpg png
انستودیوز|مشاوره دکوراسیون و خدمات آنلاین معماری